IS 200 kupno za ok 20tys

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: IS 200 kupno za ok 20tys

Post autor: michalm320 »

Kurde... jak bum cyk cyk ale ni ch.j nie wiem o co chodzi z tymi uszczelkami...
Obrazek
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: IS 200 kupno za ok 20tys

Post autor: Travis »

michalm320 pisze:Kurde... jak bum cyk cyk ale ni ch.j nie wiem o co chodzi z tymi uszczelkami...
Przypadłość IS200 przy prędkości od 90km/h wzwyż zaczynają gwizdy docierać do środka kabiny (winne uszczelki między drzwiami i szyberdachem) na które skarży się dużo użytkowników oraz dźwięk owiewającego powietrza samochód i to jest, jak gdzieś wyczytałem spowodowane lusterkami które robią jakieś dziwne zawirowania aerodynamiczne :crazy:
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: IS 200 kupno za ok 20tys

Post autor: michalm320 »

Travis pisze:
michalm320 pisze:Kurde... jak bum cyk cyk ale ni ch.j nie wiem o co chodzi z tymi uszczelkami...
Przypadłość IS200 przy prędkości od 90km/h wzwyż zaczynają gwizdy docierać do środka kabiny (winne uszczelki między drzwiami i szyberdachem) na które skarży się dużo użytkowników oraz dźwięk owiewającego powietrza samochód i to jest, jak gdzieś wyczytałem spowodowane lusterkami które robią jakieś dziwne zawirowania aerodynamiczne :crazy:
Kurde to muszą być jakieś znikome dźwięki bo ja u siebie absolutnie nic takiego nie zauważyłem :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: IS 200 kupno za ok 20tys

Post autor: Travis »

To chłopie ciesz się tym! :-D
Awatar użytkownika
mikrus
Lex Driver
Posty: 525
Rejestracja: 6 mar 2012, o 12:05
Model Lexusa: GS430 mkII
Skąd:: ok. Poznań
Kontakt:

Re: IS 200 kupno za ok 20tys

Post autor: mikrus »

jest w sumie na to jedna sprawdzona rada. podgłośnić radio :))

jednak zrezygnowałem z szukania na polskim rynku IS'a. postanowiłem, że poszperam u sąsiadów z lewej ;)
a co do wspomnianego rozrządu to spodziewałem się sumki na jakieś 1300zł nawet. jeśli zatem to takie koszta to pewnie się to zrobi :) na razie szukam. każda jedna sztuka się ceni... ty chyba coś znaczy :)
Pozdrawiam
Mikołaj
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: IS 200 kupno za ok 20tys

Post autor: Travis »

mikrus pisze:jest w sumie na to jedna sprawdzona rada. podgłośnić radio :))

jednak zrezygnowałem z szukania na polskim rynku IS'a. postanowiłem, że poszperam u sąsiadów z lewej ;)
a co do wspomnianego rozrządu to spodziewałem się sumki na jakieś 1300zł nawet. jeśli zatem to takie koszta to pewnie się to zrobi :) na razie szukam. każda jedna sztuka się ceni... ty chyba coś znaczy :)
rozrząd nie jest drogi w tym aucie ale trzeba wiedzieć gdzie szukać :) w aso powiedzieli mi cenę z kosmosu, ale na szczęście mamy dobrych forumowiczów a szczególnie lukaszb24 który załatwił mi w niskich cenach części do dwóch samochodów (lexa i land cruisera) :) szukaj szukaj a na pewno znajdziesz coś godnego uwagi szczególnie jeżeli jedziesz na naszą wschodnią granicę :)
Awatar użytkownika
mikrus
Lex Driver
Posty: 525
Rejestracja: 6 mar 2012, o 12:05
Model Lexusa: GS430 mkII
Skąd:: ok. Poznań
Kontakt:

Re: IS 200 kupno za ok 20tys

Post autor: mikrus »

raczej myślałem o zachodniej granicy. konkretnie niemcy.
dokładnie widziałem już kilku użytkowników którzy faktycznie mają dostęp do części i innych rzeczy odnośnie lexów :) chociażby lex klinika obok poznania.
Pozdrawiam
Mikołaj
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: IS 200 kupno za ok 20tys

Post autor: Travis »

mikrus pisze:raczej myślałem o zachodniej granicy. konkretnie niemcy.
dokładnie widziałem już kilku użytkowników którzy faktycznie mają dostęp do części i innych rzeczy odnośnie lexów :) chociażby lex klinika obok poznania.

sorki miałem na myśli zachodnią granicę :P (pisałem z telefonu) :biggrin2: Jak ktoś ma tylko dojścia, to części są w przyzwoitych cenach :) do tego dodać praktyczną bezawaryjność lexusa i jest coco coco euro spoko :pijak:
Awatar użytkownika
mikrus
Lex Driver
Posty: 525
Rejestracja: 6 mar 2012, o 12:05
Model Lexusa: GS430 mkII
Skąd:: ok. Poznań
Kontakt:

Re: IS 200 kupno za ok 20tys

Post autor: mikrus »

właśnie dlatego też zmieniam samochód. miałem wcześniej vectre b 2.0 dti i ogólnie wszystko było ok, ale drobne usterki i rdzewiejąca blacha doprowadzała do frustracji... myślałem o takich autach jak alfa 147 1.9jtd (140-150KM), mazda 6 1.8, focus mk2 1.6 benzyna, mondeo mk3, a nawet chrysler 300m no i oczywiście gwiazda wieczoru IS200 :)
sprawy wyglądały tak:

Alfa - legendarna awaryjność mnie nie przerażała, ale utrata wartości już tak. Poza tym nie chcę diesel'a a one podobno bardzo dobre i właśnie były niezawodne. Werdykt - Odpadła,
Mazda 6 - ładne auto z zewnątrz i wewnątrz, dobrze spasowane materiały, ale przeraża znów korozja nadkoli, a po co zmieniać rdzewiejącego opla na rdzewiejącą mazdę... - odpadła chociaż była mocnym konkurentem,
Focus MK2 - Po prostu bardzo mi się podoba sylwetka, jednak nie ma tego czegoś,
Mondeo MK3 - Za dużo tego już na drogach i mimo, że bardzo fajne i ładne auto to niestety silniki TDCi odstraszają (nie lubię Common Raila... przeraża mnie naprawa, serwisowanie),
Chrysler 300m - Tutaj bardzo, bardzo mi się podobało. Silnik 3,5 V6 na prawdę fajnie śmiga chociaż ma to być auto do poruszania się normalnie, a nie do ścigania, ale odpadł, bo jednak za duża krowa i spalanie na poziomie 17l w mieście raczej nie wchodziło w grę. A instalacja LPG jakoś wybaczcie, ale mnie nie bawi.
IS200 - Tak jak ktoś napisał - łobuz w garniturze. To mi się po prostu podoba. Silnik 2.0 R6 w zupełności mi wystarczy, chociaż wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Ponadczasowa linia nadwozia. Tył może nie urzeka, ale też nie należy do najgorszych. Z resztą o gustach się nie dyskutuje :) No i prosta konstrukcja samego auta. Żadnych turbin, żadnych dziwacznych wynalazków, po prostu samochód z napędem na tył. Dla mnie to plus, chociaż wiem, że zimą może być fajnie :)

Pewnie ktoś powie ale dlaczego tutaj nie ma E46? ... Nie ma bo nie chcę BMW.
Pozdrawiam
Mikołaj
kanuj
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2012, o 10:48
Model Lexusa: w planach
Skąd:: Parczew

Re: IS 200 kupno za ok 20tys

Post autor: kanuj »

witam.
podepnę się do postu.
co myślicie na temat tego auta.
http://allegro.pl/show_item.php?item=2525371027
rok w gazie na gazie przejechał 10tyś półtora roku w Polsce jeden właściciel w Polsce reszta w ogłoszeniu.
Idąc dalej właściciel młody chłopak zdjęcia z ogłoszenia z zimy pomieszane z tablicami zagranicznymi zaraz po zakupie i dołożone świeże, jeden reflektor jak by jaśniejszy no i ta rysa ale to szczegół.
Czemu ktoś ładuje kasę w gaz i sprzedaje auto.
A co wasze wprawne oczy wypatrzą?
skoczył bym zobaczyć osobiście ale trochę daleko mam i dlatego proszę was o pomoc że tak powiem wstępna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości