Kupno GS 300 1998 rok Jak kupowac???

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Odp: Kupno GS 300 1998 rok Jak kupowac???

Post autor: legato97 »

U mnie wlasnie tyle pali na krotkich odcinkach miasto. I znajomy z mk2 tez tak ma. Na trasie lekko ponizej 10. Wiec pewnie uroki niektorych autek hmmmm.
DjBakus
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 22 lis 2010, o 20:54
Model Lexusa: GS LS
Skąd:: Berlin
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Kupno GS 300 1998 rok Jak kupowac???

Post autor: DjBakus »

Jutro jade zobaczyc tego Lexa i napisze albo wkleje fotki jak kupie :ok: normalnie takie 300tki chodza po 25 tys z lpg wiec cos bedzie trzeba zrobic ale mam nadzieje ze silnik skrzynia i elektryka beda ok,a zawieszenie no coz jak mnie zauroczy swoim wdziekiem to go zrobie i bede smigal :zryw:
Znalazlem tez na allegro goscia co rozbiera angliki itp i duzo kometow pozytywnych wiec jak oryginal bedzie zbyt drogi a zamiennik kiepski to pozostanie uzywany ;)
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kupno GS 300 1998 rok Jak kupowac???

Post autor: janasek »

DjBakus pisze: Znalazlem tez na allegro goscia co rozbiera angliki itp i duzo kometow pozytywnych wiec jak oryginal bedzie zbyt drogi a zamiennik kiepski to pozostanie uzywany ;)
Używanych elementów zawiasu nie kupuj, Wizualnie możę byc ok a jak taki element założysz to może być kicha. Nigdy nie wiesz na co trafisz. Praktycznie wszystko można zregnerować więc albo zamienik albo regeneracja i masz zawias jak nowy. Będziesz miał spokój dłużej...
Luxusem jadę... :)
rsz1981/2
Lex user
Posty: 256
Rejestracja: 1 sty 2012, o 22:38
Model Lexusa: GS300
Skąd:: M-je
Kontakt:

Re: Kupno GS 300 1998 rok Jak kupowac???

Post autor: rsz1981/2 »

:cenzura: W sprawie przeglądu mógłbyś zadzwonić do kolegi kapiotrek z forum, który pracował w ASO.
Ja np. rozrząd robiłem w serwisie na Leszczynowej w Szczecinie.

ASO Kozłowski omijam szerokim łukiem i poza breloczkiem nic u nich nie wziąłem bo to :cenzura:
Noclegi nad morzem!!! CLIFF HOUSE Międzyzdroje-pok.1,2,3 i 4-osobowe, apartament 5-osobowy
Więcej informacji PW lub 535-550-888
DjBakus
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 22 lis 2010, o 20:54
Model Lexusa: GS LS
Skąd:: Berlin
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Kupno GS 300 1998 rok Jak kupowac???

Post autor: DjBakus »

Ten Lex byl serwisowany na struga 17 w szczecinie.
rsz1981/2
Lex user
Posty: 256
Rejestracja: 1 sty 2012, o 22:38
Model Lexusa: GS300
Skąd:: M-je
Kontakt:

Re: Kupno GS 300 1998 rok Jak kupowac???

Post autor: rsz1981/2 »

DjBakus pisze:Ten Lex byl serwisowany na struga 17 w szczecinie.
ASO Kozłowski wlasnie o nich pisalem.
Noclegi nad morzem!!! CLIFF HOUSE Międzyzdroje-pok.1,2,3 i 4-osobowe, apartament 5-osobowy
Więcej informacji PW lub 535-550-888
DjBakus
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 22 lis 2010, o 20:54
Model Lexusa: GS LS
Skąd:: Berlin
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Kupno GS 300 1998 rok Jak kupowac???

Post autor: DjBakus »

Zobacze juz jutro jakie auto jest i w jakim stanie;) wiesz mam nadzieje ze robili go dobrze bo wkoncu to serwis kazdy lubi inny...:)
Awatar użytkownika
angrzeda
Lex user
Posty: 148
Rejestracja: 14 mar 2011, o 21:00
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Łuków
Kontakt:

Re: Kupno GS 300 1998 rok Jak kupowac???

Post autor: angrzeda »

ledziu pisze:Pewnie że jest możliwy tylko trudny do osiągnięcia.
Lex pisze: wychodzi na to że mój GS był popsuty bo palił 17L (MIASTO) nie wspomnę co działo się zimą na częstej ssawce na pewno wynik był lepszy :sarcastic:
pamiętam też letnie recordy np. zejście poniżej 17L to uwieczniłem fotosem 16,4L to był wyczyn 4 szyby uwalone jaja spocone , tak więc potwierdzam jest możliwe bez trudu do osiągnięcia :laugh1:
Obrazek
najlepiej niech właściciele GS-ów podadzą cyferki ile ich lochy jarają z klimą w cyklu miejskim
legato97 pisze: Co do spalania to wynik podany przez Macka jest jak najbardziej mozliwy.
U mnie wlasnie tyle pali na krotkich odcinkach miasto. I znajomy z mk2 tez tak ma.
.



:laugh1: :laugh1: :laugh1: Lex - mój też jest wobec tego zepsuty... Nie mam wyświetlacza, mogę sobie tylko policzyć - wczoraj 370 km (cykl mieszany) i tankowanie do pełna - 54 litry LPG. Wychodzi 14,6/100km... A jeśli jeżdżę więcej lokalnie i na krótkich dystansach to podchodzi do 16 litrów na 100 km.

Zazdroszczę i gratuluję ledziu :ok:

DjBakus powodzenia i napisz jak oględziny :)
DjBakus
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 22 lis 2010, o 20:54
Model Lexusa: GS LS
Skąd:: Berlin
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Kupno GS 300 1998 rok Jak kupowac???

Post autor: DjBakus »

Witam Panowie!

Wiec tak napisze krotko bo jestem zmeczony dzis wyjechalem z Berlina 0 9 a wrocilem teraz wiec 20:30 :kawa:
A teraz opis pieknego Lexa GS 300 w Szczecinie :doh:

Lakier-troszke porysowany ale to normalne wkoncu 98 r

Srodek dosc zadbany-ale plastiki porysowane

Silnik strasznie brudny jakby jedzil w TERENIE ale zero wyciekow

Samochod po odpaleniu zaczynaja skakac obroty i jak dodalem gazu na P to hmm dziwny stukot i wejscie samochodu na wyzsze obroty ciezkie (Ponoc swiece ale telefonicznie i na ogloszeniu silniczek smiga mmm mniam mniam;-)

Smieszne bo po 10 min i odpaleniu auta nawet nie zdecydowalem sie na jazde probna,samochod niby serwisowany (Co jest potwierdzone w serwisie no ale nie powiedziano mi co bylo robione wiec moze tylko oleje i filtry wiec w dokumencie serwis byl;) ale sprawia wrazenie ze trzeba inwestowac ciezko to napisac co dokladnie mnie odstraszylo...Poprostu glos mi powiedzial Seba uciekaj!!!ten samochod cos naprawde boli :dance:

Wiec pojechalem po jakis 3 h napisalem ze autka nie bede kupowal poniewaz chcialem zobaczyc co bedzie sie dzialo dalej wiec po zobaczeniu auta ustalilem ze przyjade za 3 h i pojedziemy na jazde probna i tak wlasciciel lecial do urzedu rejestrowac inne auto:/

Ale jak napisalem ze nie jestem zainteresowany po 10 min dostaje SMS :secretyb: Panie Sebastianie mam dla Pana mega cene za Lexa :shout: nie spytalem jaka :pala: a teraz widze zmiane w ogloszeniu
za auto chce albo chcial 16900zl po uzgodnieniu tel bylo 15500 a teraz padlem chlopaki juz cena uwaga 14900zl wklejam nowy aktualny link ponizej.

http://otomoto.pl/lexus-gs300-gs-300-al ... 42090.html

Ten samochod jest warty jakies max 12tys i jestem pewien ze trzeba robic zawieszenie,swiece i cos jeszcze napewno! jeszcze podam link do auta w innym dziale zeby ktos kto szuka Lexa nie musial jechac! albo niech ustala nizsza cene...Bo koles telefonicznie sprawia wrazenie uczciwego i wiarygodnego.

Gdyby napisal ze samochod ma swoje wady szybciej by sprzedal to wiem.

A ja mam swojego trupcia i jeszcze bede nim brykal chyba ze znajde Lexa w DE no ale brak czasu na sprowadzanie bo trwa to okolo 1 tydz a kase trzeba zarabiac.

No nic wiec chyba znowu bede czekal 2 lata :piwko: az dolacze do grona ludzi szczesliwych posiadaczy :LEXUS:

Albo kupie VW i bede kozak :dirol:

Ogolnie jestem tak w...ny ze szok no ale mam leszka i warke wiec jakos to bedzie :piwko:
DjBakus
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 22 lis 2010, o 20:54
Model Lexusa: GS LS
Skąd:: Berlin
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Kupno GS 300 1998 rok Jak kupowac???

Post autor: DjBakus »

W Polsce chyba ciezko kupic auto zadbane:/takie w ktorym na 10 tys km bedzie spokoj bo kazdy wciska kit zeby jedynie sprzedac,ja zawsze jak sprzedawalem auto bylem uczciwy i kazda osoba ktora kupila moj samochod byla zadowolona nawet ludzie przyjezdzali z Polski dokladnie z Rzeszowa i dziekowali za naprawde dobry i szczery stan samochodu...:/a ja mam poprostu pecha bo szukam Lexa i ciezko mi znalesc ale wiem juz czemu bo szukam tanio lub tez w wyposrodkowanej cenie rynkowej no ale ciezko jest mi dac np 25-28 tys za samochod z 1998 r bo przewaznie takie roczniki sa sprzedawane.
A GS 300 jechalem 3 razy i sie zakochalem wczesniej mialem juz: Ford Orion,Toyota Carina,Volkswagen Caravelle,Volkswagen Golf,Chrysler Voyager,Renault Laguna,Fiat Brava,Peugeot 407 ,Opel Omega B FL,Audi A6 C6,Citroen C5 09 rok,Chrysler 300M,Volvo S60 a obecnie Omega B (kupilem bo mialem sentyment) i Camry 3.5 ostatni wypust.
Ale jednak ww samochody maja sie nijako do Lexa ktory budzi w czlowieku duze emocje jako samochod :dance: ale jeszcze poszukam w salonach Toyoty i Lexa bo czasami ludzie oddaja i biora nowsze modele wiec moze sie trafi cos ciekawego.
Dodam ze teraz mam starego Opla rok 98 ale jest serwisowany od samego poczatku i mam wszystkie wydruki nawet najmniejszy swistek a ten koles ze Szczecina jedynie ksiazke ech no normalnie wyrwac leb z kablami takiemu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości