Kupno LS 400 rok 98

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
Lechu
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 5 cze 2012, o 17:25
Model Lexusa: brak
Skąd:: WLKP
Kontakt:

Kupno LS 400 rok 98

Post autor: Lechu »

Witam

Jeżdżę Audi A6 C4 2.5 TDI AEL w quattro. Znawcy będą wiedzieć co to za auto.
Przymierzam się do przejścia pb+gaz .
Jak najbardziej prosiłbym o obiektywne opinie i rady.
Szukam teraz
Hondy Legend z rocznika 96 - 2002 - 3.5 V6 (ale zadbany egzemplarz w rozsądnej cenie trudno) :(
Audi A8 D2 98 - 2002 -4.2 V8 (ceny są kosmiczne trochę i również problem z zadbanym egzemplarzem) same kręcone liczniki i bite :down:
i teraz patrze sobie na Lexusa LS400.
Tak naprawdę wiem tylko tyle, że to Toyota, a ja zawsze jeździłem niemcami .
Jak się ma Lexus LS 400 do tych pod względem awaryjność. Kosztów eksploatacji , jakości wykonania, blacha, naprawy, itp itd.
Na auto nie chcę wydać więcej jak 20k PLN razem z gazem.

Dzięki
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: Kupno LS 400 rok 98

Post autor: prosperopro »

bezawaryjny - jak juz to pierdoly padaj lampki wyswietlacz klimy zmieniarka i takie tam ;) koszty ? hmmm zamieniki ok w miare ale ASO przesrane :) jakos wykonania? o wieeeeele lepsza niz w niemcach i w rocznikach z tej samej klasy ;) blacha ocynkowana grubo ruda sie raczej nie ima ;) naprawy - malo kto chce sie tego podjac ;) u mnie z wymiana rozrzadu troche sie oszukalem zanim ktos sie podjal. Ja na temat gazu nie wiem jak sie ma do ls400 ale ktos na forum na 100% Ci powie ;)
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość