Lexus RX450h

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
FastCars
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 29 mar 2012, o 21:33
Model Lexusa: IS220d
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Lexus RX450h

Post autor: FastCars »

a nie wiem jeszcze... mam do kupienia LS600h za dobre pieniądze ale sie waham
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Jakie masz przeciw? I jakie inne auta bierzesz pod uwage?
FastCars
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 29 mar 2012, o 21:33
Model Lexusa: IS220d
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re:

Post autor: FastCars »

legato97 pisze:Jakie masz przeciw? I jakie inne auta bierzesz pod uwage?
wyglada zbyt dyskretnie..:) malo kto zna Lexusa a Audi A8 więcej ludzi:)
potrzebuje limuzynę do wynajmu na śluby czyli najlepiej czarna z jasnym wnętrzem. a ten o którym myślę jest szary...
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: Re:

Post autor: maniek_ls400 »

FastCars pisze:
legato97 pisze:Jakie masz przeciw? I jakie inne auta bierzesz pod uwage?
wyglada zbyt dyskretnie..:) malo kto zna Lexusa a Audi A8 więcej ludzi:)
potrzebuje limuzynę do wynajmu na śluby czyli najlepiej czarna z jasnym wnętrzem. a ten o którym myślę jest szary...
Mierzysz w tego LS600h z Częstochowy ? Pisałem o nim w wątku o zakupie LS - ja miałem wielką ochotę na niego, ale jeśli dojdzie do zmiany auta to za ~100k zamierzam kupić S500 V8 4matic (rocznik ten sam co LS).
IMHO A8 ładniej wygląda (muskularnie), ale podobno jest droga w utrzymaniu (klocki 4 na oś, wiadro oleju przy każdej zmianie itp) - nie wiem na 100% - nie miałem. Z drugiej strony audi dużej części społeczeństwa audi kojarzy się tak: (znalazłem ten wpis na jakimś forum i zachowałem, bo jest genialny):
"!jestem panem W całej wsi bo mam AŁDI W TDI. Wszyscy we wsi mnie szanują , gdy zajadę swoją furą ... Laski piszczom ,kury gdaczą kiedy w AŁDI mnie zobaczom ! gdy zajadę zaś pod kościół wszyscy mówią TO jest gościu... WÓZ wymiata Fordy,Fiaty widać we wsi kto bogaty-a sam znaczek TDI wszystkim się po nocach śni .Idę orać bo już czas zanim ZAZDROSC ZEŻRE wAS. Wy se siedźta i czytajta .mego WOZA podziwiajta!!!bo to auto cud techniki,Niemce robią super bryki" :biggrin2:
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
Picakus
Lex user
Posty: 278
Rejestracja: 16 mar 2013, o 16:37
Model Lexusa: Zależnie od chwili
Skąd:: Pomiechówek
Kontakt:

Re: Re:

Post autor: Picakus »

maniek_ls400 pisze:
FastCars pisze:
legato97 pisze:Jakie masz przeciw? I jakie inne auta bierzesz pod uwage?
wyglada zbyt dyskretnie..:) malo kto zna Lexusa a Audi A8 więcej ludzi:)
potrzebuje limuzynę do wynajmu na śluby czyli najlepiej czarna z jasnym wnętrzem. a ten o którym myślę jest szary...
Mierzysz w tego LS600h z Częstochowy ? Pisałem o nim w wątku o zakupie LS - ja miałem wielką ochotę na niego, ale jeśli dojdzie do zmiany auta to za ~100k zamierzam kupić S500 V8 4matic (rocznik ten sam co LS).
IMHO A8 ładniej wygląda (muskularnie), ale podobno jest droga w utrzymaniu (klocki 4 na oś, wiadro oleju przy każdej zmianie itp) - nie wiem na 100% - nie miałem. Z drugiej strony audi dużej części społeczeństwa audi kojarzy się tak: (znalazłem ten wpis na jakimś forum i zachowałem, bo jest genialny):
"!jestem panem W całej wsi bo mam AŁDI W TDI. Wszyscy we wsi mnie szanują , gdy zajadę swoją furą ... Laski piszczom ,kury gdaczą kiedy w AŁDI mnie zobaczom ! gdy zajadę zaś pod kościół wszyscy mówią TO jest gościu... WÓZ wymiata Fordy,Fiaty widać we wsi kto bogaty-a sam znaczek TDI wszystkim się po nocach śni .Idę orać bo już czas zanim ZAZDROSC ZEŻRE wAS. Wy se siedźta i czytajta .mego WOZA podziwiajta!!!bo to auto cud techniki,Niemce robią super bryki" :biggrin2:
Tekst dobry :lol: , a co do merca to strzał w kolano, mój wójek miał takiego nówkę i był bardzo częstym gościem serwisu.
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: Re:

Post autor: maniek_ls400 »

Picakus pisze: Tekst dobry :lol: , a co do merca to strzał w kolano, mój wójek miał takiego nówkę i był bardzo częstym gościem serwisu.
Model W221 z lat 2006-2008 ? czy wcześniejszą generację ? Zbieram opinie - każda po/ważna.
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
Picakus
Lex user
Posty: 278
Rejestracja: 16 mar 2013, o 16:37
Model Lexusa: Zależnie od chwili
Skąd:: Pomiechówek
Kontakt:

Re: Re:

Post autor: Picakus »

maniek_ls400 pisze:
Picakus pisze: Tekst dobry :lol: , a co do merca to strzał w kolano, mój wójek miał takiego nówkę i był bardzo częstym gościem serwisu.
Model W221 z lat 2006-2008 ? czy wcześniejszą generację ? Zbieram opinie - każda po/ważna.
W221 to był rocznik jak dobrze pamiętam 2009, albo końcówka 2008 w każdym razie to był S500. Potwornie sypała się w nim elektronika.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości