chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: Travis »

lubelak88 pisze:chłopaki a mam takie pytanie bo kolesie mi odsuwają pomysł na ts-a , ja wiem ,że pytac was co lepsze to dla was to pewnie lexus ale może ktoś by rzucił jakieś porównanie?? bo mi np w lxusie chodzi o wyposażenie no i ma 2 pary drzwi a ts ma głownie jedno pare drzwi i , nie ma podgrzewanych siedzen itp.... może ktoś rzuci więcej porównań?? jeszcze ts chyba ma mniejsze spalanie?? ale nie ejstem pewien :dance3:
Wyposażenie: lexus 1, TS 0
Gabaryty: lexus 1, TS 0
Moc: lexus 0, TS 1
Spalanie: lexus i TS porównywalne
Silnik: rzędowa 6 Lexusa 1, R4 Ts 0
Napęd: lexus 1, TS 0
Koszty utrzymania: na podobnym poziomie

generalnie zanim kupiłem Lexa też chciałem TS. Pojeździłem chwilę Corollą kolegi i doszedłem do wniosku że nie podoba mi się w środku :down: jeździ w miarę przyjemnie ale dupy nie urywa. Zresztą Corolla to taki kompakcik a Lex to już klasa średnia :D
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: dS »

a nawet można by rzecz średnia premium :biggrin2:
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: michalm320 »

Też kiedyś myślałem o Corolli TS. Jedyna rzecz która mnie w tym aucie zachęcała do kupna to 192KM i dźwięk Lifta (zmiennych faz rozrządu a'la Vtec w Hondzie). Po za tym to strasznie nudne auto. Kojarzące się albo z przedstawicielami handlowymi albo emerytami. Poza tym jak czytałem to bardzo gubi moc i moment obr. TS-a to bym kupił Celice bo ma fajny wygląd ale o taką bardzo trudno. Tak czy siak R6 i tył napęd wziął górę i zakupiłem IS-a
Obrazek
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: ledziu »

Travis pisze:
lubelak88 pisze:chłopaki a mam takie pytanie bo kolesie mi odsuwają pomysł na ts-a , ja wiem ,że pytac was co lepsze to dla was to pewnie lexus ale może ktoś by rzucił jakieś porównanie?? bo mi np w lxusie chodzi o wyposażenie no i ma 2 pary drzwi a ts ma głownie jedno pare drzwi i , nie ma podgrzewanych siedzen itp.... może ktoś rzuci więcej porównań?? jeszcze ts chyba ma mniejsze spalanie?? ale nie ejstem pewien :dance3:
Wyposażenie: lexus 1, TS 0
Gabaryty: lexus 1, TS 0
Moc: lexus 0, TS 1
Spalanie: lexus i TS porównywalne
Silnik: rzędowa 6 Lexusa 1, R4 Ts 0
Napęd: lexus 1, TS 0
Koszty utrzymania: na podobnym poziomie

generalnie zanim kupiłem Lexa też chciałem TS. Pojeździłem chwilę Corollą kolegi i doszedłem do wniosku że nie podoba mi się w środku :down: jeździ w miarę przyjemnie ale dupy nie urywa. Zresztą Corolla to taki kompakcik a Lex to już klasa średnia :D
Bardzo udane porównanie dodałbym jeszcze trwałość :LEXUS: 1, TS 0 lub nawet -1

Dobrze że nie kupiłeś TSa silnik to jedna z największych kup z jaką miałem do czynienia.
Narf
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 5 paź 2010, o 12:48
Model Lexusa: :)
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: Narf »

IS-a nie ma co porownywac do corolli, jak dla mnie lex dwie polki wyzej... mozna porownac do E46 ale znowu tego modelu bmw jest baaardzo duzo na ulicach, plusem jest to ze jest do wyboru wiecej silnikow. szkoda ze ten lex to taki mul i ze nie bylo diesla...
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: Travis »

Dobrze że nie było diesla. później byłby same kłopoty jak Is220. Toyota niestety robi słabe silniki wysokoprężne :-\ co prawda z tamtych lat są dużo bardziej wytrzymałe ale jakoś nie wyobrażam sobie klekotu w tej budzie :-D
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: ledziu »

Travis pisze:Dobrze że nie było diesla. później byłby same kłopoty jak Is220. Toyota niestety robi słabe silniki wysokoprężne :-\ co prawda z tamtych lat są dużo bardziej wytrzymałe ale jakoś nie wyobrażam sobie klekotu w tej budzie :-D
Trochę sie nie zgodzę toyota robiła super diesle jak na tamte czasy, powoli jednak wkraczała ochrona środowiska, innowacje i ekonomiści więc ich jakość masakrycznie spadała. To tak trochę jak z benzyniakami które po wejsciu VVTi w małych pojemnościach (ZZy) zaczeły sie nagminie pierniczyć, do tego doszła elektro mechanika, skrzynie biegów no i niestety dawna toyota nie ma nic wspólnego z obecną. Pamiętam jeszcze czasy gdzie na 10 modeli toyty trzeba było uważać na jeden a teraz jest odwrotnie.
Awatar użytkownika
lubelak88
Lex user
Posty: 133
Rejestracja: 8 sie 2012, o 19:07
Model Lexusa: lesia200
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: lubelak88 »

dziękuje za wypowiedź koledzy, daje do zrozumienia no i powiem ,że ja mam podobne odczucia tylko,te 192kuce mnie ciągną aby kupić:D ale nie....bede szukał dobrego is200 bo włąsnie dziś sprzedałem swoją fure i jest hajs:D....tylko przydałby sie fajny egzemplarz...ten z poznania mi się bardzo podoba ale mam cholernie daleko z jakies 400km...sorry ze się zapytam w prost czy jest jakiś kolegi(forumowicz) co ma blisko i by może oblukał z grubsza?? to dokładnie chyba grodzisk wielkopolski. bym był zajebiscie wdzięczny:)


i naprawde chłoapki super porównanie fur...lex wygrywa :) :hobby:


http://moto.allegro.pl/lexus-is200-i2546141698.html
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: Travis »

licznik chyba kręcony, zagadaj do kolegi maxkow, on jest z poznania lub Janaska może pomogą :)
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: ledziu »

Cena auta z linka jest bardziej niż dziwna przy tym przebiegu ale....może okazja.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości