chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
lubelak88
Lex user
Posty: 133
Rejestracja: 8 sie 2012, o 19:07
Model Lexusa: lesia200
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: lubelak88 »

poprostu gazu nie uznaje, stać mnie póki co na benzyne więc moge sobie pozwolić na gaz, a poza tym wolałbym jak juz to sam założyć gaz na gwarancji i bym wiedział na czym stoje bo sam bym wybrał jaka to ma być instalacja, a tak jak tu kolega nadmienił zajmuje miejsce butla na koło zapasowe . Zresztą po co się czepiać kazdy robi co uważa ... co do kupna fury mam takie pytanie ile własnie tak naprawde spala taki is200 ??z góry dzięki

bo mnie koledzy namawiają na ts-a corolle ale dla mnie to owiele uboższe wyposażenie jedynie silnik żyleta
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: klexus »

IS200 powinien miec właśnie taki silnik 1,8TS hhehehe
Is200 spalanie od 8-13, ten silnik służy do przemieszania się z punktu A do B, pisz tak bo sądząc bo bryle powinien niezle odchodzic spod świateł,dlatego IS 300 to idealne połączenie, ale tak samo jest w GS-ach
gs300 jedzie ale 430 zapier...la
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: Travis »

Spalanie? Nigdy nie udało mi się zejść poniżej 10L. W trasie wychodzi mi równe 10L w cyklu miejskim to i potrafi 15L szczególnie w zimie jak jezdzisz na krótkich dystansach a silnik nie zdąży się rozgrzać. normalnie w mieście to 13L ostatnio przy jeździe mieszanej czyli normalna trasa plus porządne zapierdzielanie i trzymanie obrotów ponad 5000 wyszło mi 11.8L nie ma źle ale na te osiągi to za dużo moim zdaniem
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: dS »

Mi ostatnio w trasie na/ze zlotu udało się zejść poniżej 10l z klimą włączoną na maxa, więc gdyby ją wyłączyć to z literek może by jeszcze zeszło spalanie. W mieście nie przekracza mi 12l, zazwyczaj oscyluje w okolicy 11,5l.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
lubelak88
Lex user
Posty: 133
Rejestracja: 8 sie 2012, o 19:07
Model Lexusa: lesia200
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: lubelak88 »

to chyba jeszcze nie ma takiej tragedii z tym motorem...mi się podoba to że jest fajne wyposażenie w porównaniu do corolli ts4 tam tylko podstawa a tu już fajniejsze sprawy z elektryką foteli itp. a własnie bardzo to sie pier**?? prócz tej zmieniarki cd
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: Travis »

do tej pory nic nie padło oprócz zmieniarki więc nie ma czym się martwić a auto ma już 180tyś km ;) bajery bajerami najważniejsze że jest grzanie tyłka i szyberdach :D bez tych dwóch rzeczy nie chciałbym mieć następnego autka
Awatar użytkownika
lubelak88
Lex user
Posty: 133
Rejestracja: 8 sie 2012, o 19:07
Model Lexusa: lesia200
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: lubelak88 »

hehe czaje , ja się wożę corolla e11 g6 110koni i już mi się znudziło chciałbym coś wygodniejszego ale też chciałbym zostac wierny marce bo ejstem zadowolony z niej a lexus to toyota i na odwrót:).. a dlaczego te dwie rzeczy dla ciebie sa naj? tak się waham własnie lex mi się podoba strasznie jedynie troche spalanie boli a toyotą ts zapier...nie ziemsko i też jest wygodna...a i jeszcze jedna sprawa z tym napędem na tył nie wiem co myślec chociaż jeździć potrafie bo w robocie robie w chusteczkę kilometrów itp.
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: dS »

Ja też następnego autka nie wyobrażam sobie bez grzania dupska, a co do szybra to mi wszystko jedno, w poprzednim miałem w Lexie nie mam ale nie specjalnie mi go brakuje.
RWD duże lepiej sprawdza się w ciepłych miesiącach, jak depniesz to jedzie tam gdzie chcesz a nie prosto jak FWD :sarcastic: Jedynie zimą trzeba trochę uważać.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
lubelak88
Lex user
Posty: 133
Rejestracja: 8 sie 2012, o 19:07
Model Lexusa: lesia200
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: lubelak88 »

czaje baze , pozostaje mi sprzedać tylko corolle i szukać włąsnie fajnego egzemplarza bo z tym to podobno ciezko ...
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: chcę kupić is200 na co zwrócić uwage przy kupnie?

Post autor: Travis »

no w zimie to ja mam tragedię (mieszkam w górach) ciężko wjechać pod większe zaśnieżone wzniesienia, jazda po koleinach lodowych - masakra z 5 razy na pewno postawiło mnie bokiem na drodze jak próbowałem z takiej wyjechać :/ w porównaniu do tej corolli 110KM to jakiejś kosmicznej różnicy nie poczujesz. Grzanie dupska to świetna rzecz na zimne dni a szczególnie w zimie. Fotele nagrzewają się w moment i jedzie się przyjemnie i komfortowo. Z szyberem otwartym jeżdżę praktycznie cały czas jak jest ciepło. Lubie mieć wiatr we włosach :biggrin2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość