Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: michalm320 »

bulikcbr pisze:Widze że bez jazdy obiema wersjami się nie obejdzie aby dobrze wybrać i nie żałować.Dziekuje za propozycje i informacje jak będzie tak daleko na pewno się odezwię.Tylko jeszcze o ile znalazłem że 200 pali od 9 do 13 l/to ile pali 300? I skoro i tak będzie gazowany bo na szczęście ludzie już mają o tym pojęcie,czy jest sens szukać 200?
A co tu jeździć. IS200 automat padaka na maxa, ponad 11sek. do setki. IS200 manual znaczenie lepiej ale dupy nie urywa. IS300 automat ok 8sek. do setki więc znacznie lepiej niż IS200 manual . A IS300 manual to egzotyka.
Obrazek
Narf
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 5 paź 2010, o 12:48
Model Lexusa: :)
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: Narf »

bulikcbr pisze: I skoro i tak będzie gazowany bo na szczęście ludzie już mają o tym pojęcie,czy jest sens szukać 200?
zalezy jakiego civica miales :)
jak masz 25k to kup jakiegos tanszego 2.0 a za reszte eg z b18 ;)
Awatar użytkownika
Pawełn
Lex Driver
Posty: 400
Rejestracja: 6 paź 2012, o 14:43
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: Pawełn »

bulikcbr pisze:Tylko jeszcze o ile znalazłem że 200 pali od 9 do 13 l/to ile pali 300?
Benzynki 10 do 15l, w gazie większą rozpiętość miałem bo od 11 do 18l, sprawdzane przy użyciu całej dozwolonej skali obrotomierza oczywiście:)
レクサス
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: tomekb »

michalm320 pisze:A co tu jeździć. IS200 automat padaka na maxa, ponad 11sek. do setki. IS200 manual znaczenie lepiej ale dupy nie urywa. IS300 automat ok 8sek. do setki więc znacznie lepiej niż IS200 manual . A IS300 manual to egzotyka.
Widze że kolega używa auta do ścigania ;)
Ogólnie w codziennym użytkowaniu nie ma tragedii gdyż 200km/h osiąga po tej setce szybciutko a że dól słaby i 4-biegowa skrzynia to i do setki ma 11 no cóż fizyki nie zmienimy. Mi i mojej żonce dobrze się jeździ.
Korega0
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 5 sie 2012, o 14:54
Model Lexusa: Is200
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: Korega0 »

Mnie też się dobrze śmiga automatem, ale czas na zmiany :)

PS Ktoś chętny ?:) Czarny IS200 12.2000r Jasne półskóry, Dobre Car audio.Szyberdach.Przebieg 180000 i ciągle rośnie:)
Szczegóły na PW lub korega@o2.pl

SORKI ZA OFFTOP
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: dS »

Korega0 pisze:Mnie też się dobrze śmiga automatem, ale czas na zmiany :)

PS Ktoś chętny ?:) Czarny IS200 12.2000r Jasne półskóry, Dobre Car audio.Szyberdach.Przebieg 180000 i ciągle rośnie:)
Szczegóły na PW lub korega@o2.pl

SORKI ZA OFFTOP
Przesiadka do 300?
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Korega0
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 5 sie 2012, o 14:54
Model Lexusa: Is200
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: Korega0 »

Tak, albo is250:) zobaczymy jak chętni zareagują i jaka cena bo półdarmo oddać szkoda:)
Awatar użytkownika
chairles
Lex user
Posty: 127
Rejestracja: 22 mar 2012, o 15:30
Model Lexusa: is200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: chairles »

sam sie rozgladam za is200 , ale wszystkie egzemplarze, na ktore trafilem do tej pory mniej lub bardziej poszarpuja przy ruszaniu ? Czy warto sie pakowac w takie auto czy to oznacza ze zaraz bede musial wymianiac dwumas?
Awatar użytkownika
dead_beat
Lex Driver
Posty: 590
Rejestracja: 20 lut 2012, o 16:41
Model Lexusa: Stilo 2.4Abarth temporary
Skąd:: WWL
Lokalizacja: Starowola
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: dead_beat »

chairles pisze:sam sie rozgladam za is200 , ale wszystkie egzemplarze, na ktore trafilem do tej pory mniej lub bardziej poszarpuja przy ruszaniu ? Czy warto sie pakowac w takie auto czy to oznacza ze zaraz bede musial wymianiac dwumas?
ja się niby nie znam, bo L mam dopiero od kwietnia ale w IS200 jedyne co powinno poszarpywac to głowa do tyłu kiedy zmieniasz biegi :D
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: dS »

chairles pisze:sam sie rozgladam za is200 , ale wszystkie egzemplarze, na ktore trafilem do tej pory mniej lub bardziej poszarpuja przy ruszaniu ? Czy warto sie pakowac w takie auto czy to oznacza ze zaraz bede musial wymianiac dwumas?
przy takich objawach na dzień dobry dwumas do wymiany, ale wielu twierdzi że tak być powinno :acute:
Ostatnio zmieniony 10 lis 2012, o 09:34 przez dS, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości