Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
suxell
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 8 lis 2012, o 12:18
Model Lexusa: gs430
Skąd:: Lexus-forum
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: suxell »

Może w weekend uda mi się obejrzeć tego lexa z linku za 27900, więc może co więcej będę wstanie powiedzieć na jego temat mimo iż zakupu dokonać będę chciał za jakiś czas to wolę mieć jakieś porównanie- wstępnie rozmawiałem z właścicielem i sprawiał rozsądne wrażenie - zobaczymy co wyjdzie w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Flash
Lex user
Posty: 83
Rejestracja: 16 paź 2010, o 20:27
Model Lexusa: IS200; IS300
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: Flash »

chairles pisze:sam sie rozgladam za is200 , ale wszystkie egzemplarze, na ktore trafilem do tej pory mniej lub bardziej poszarpuja przy ruszaniu ? Czy warto sie pakowac w takie auto czy to oznacza ze zaraz bede musial wymianiac dwumas?
Ten czerwony, co się śmieje ze zdjęcia to twój? :-) Jaki to kolor, bo mega ładnie wypadł na foto!
Awatar użytkownika
chairles
Lex user
Posty: 127
Rejestracja: 22 mar 2012, o 15:30
Model Lexusa: is200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: chairles »

Tak moj, kolor burnt orange fabryczny,faktycznie robi dobre wrazenie . Kupilem go od forumowicza viewtopic.php?f=85&t=769

Generalnie bardzo fajne auto , ale jedna rzecz spedza mi sen z powiek.Auto troche poszarpuje przy delikatnym wcisnieciu gazu, tak jakby zabkuje, zwlaszcza czuc to na 3 i 4 kolo 3 tys obrotow. Przy wcisnieciu gazu mocniej czuc tylko jedno delikatne szarpniecie i idzie rowno do przodu. , ruszajac z 1 tez musze dosc delikatnie puszczac sprzeglo bo potrafi szarpnac buda.
Myslalem, ze to moze byc dwumas,ale nie slychac zadnego dzwieku dziwnego zwiazanego z jego ewentualnym uszkodzeniem. Przy tych mrozach zauwazylem, ze w momencie kiedy jade nim przez pierwsze 5 min od odpalenia to żabkowanie jest prawie niezauwazalne, niestety po rozgrzaniu auta, zwlaszcza w jakims korku troche robi sie to uciazliwe. Nie mialem jeszcze okazji zeby wstawic go do mechanika, ale bylbym wdzieczny za jakies sugestie.
Ostatnio zmieniony 12 gru 2012, o 16:43 przez chairles, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: dS »

może cewka któraś dogorywa :mda:
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: michalm320 »

Może też być winna poduszka skrzyni/silnika. Jak jest zimno to guma jest sztywna i nic nie czuć, rozgrzewa się i przez to mięknie i może być objaw taki jak mówisz.
Obrazek
airslask
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 13 wrz 2012, o 16:01
Model Lexusa: szukam IS 200
Skąd:: Tychy
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: airslask »

Jest na forum ktoś, kto wiosną będzie chciał sprzedać swojego IS 200?

Ogłoszenia internetowe w 90% od handlarzy.
Awatar użytkownika
chairles
Lex user
Posty: 127
Rejestracja: 22 mar 2012, o 15:30
Model Lexusa: is200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: chairles »

dS pisze:może cewka któraś dogorywa :mda:
wtedy chyba silnik by nierowno pracowal ?
Awatar użytkownika
kolunio
Lex user
Posty: 274
Rejestracja: 11 sie 2011, o 10:52
Model Lexusa: is200
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Odp: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: kolunio »

suxell pisze:Może w weekend uda mi się obejrzeć tego lexa z linku za 27900, więc może co więcej będę wstanie powiedzieć na jego temat mimo iż zakupu dokonać będę chciał za jakiś czas to wolę mieć jakieś porównanie- wstępnie rozmawiałem z właścicielem i sprawiał rozsądne wrażenie - zobaczymy co wyjdzie w rzeczywistości.
Witam
Oglądałeś to autko?
suxell
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 8 lis 2012, o 12:18
Model Lexusa: gs430
Skąd:: Lexus-forum
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: suxell »

Tak oglądałem jakiś czas temu, umówiliśmy się z facetem już na zakup, ale niestety z przyczyn osobistych musieliśmy zrezygnować. Dobrze, że nie zaliczkowaliśmy bo kasa byłaby stracona.
Co do samego auta, stan bardzo fajny, w stosunku do tego co oglądałem to naprawdę fajna sztuka, koleś ok można sensownie pogadać, nie ściemnia itd jeśli nie sprzeda tego auta w najbliższym czasie to może uda się nam wrócić do sprawy.
Awatar użytkownika
kolunio
Lex user
Posty: 274
Rejestracja: 11 sie 2011, o 10:52
Model Lexusa: is200
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Odp: Potrzebna pomoc przy wyborze IS-a

Post autor: kolunio »

suxell pisze:Tak oglądałem jakiś czas temu, umówiliśmy się z facetem już na zakup, ale niestety z przyczyn osobistych musieliśmy zrezygnować. Dobrze, że nie zaliczkowaliśmy bo kasa byłaby stracona.
Co do samego auta, stan bardzo fajny, w stosunku do tego co oglądałem to naprawdę fajna sztuka, koleś ok można sensownie pogadać, nie ściemnia itd jeśli nie sprzeda tego auta w najbliższym czasie to może uda się nam wrócić do sprawy.
A można wiedzieć na jakiej cenie stanęło?:smile:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość