Możliwe Awarie 2.5 V6 vs 2.2 dcat?? is250/220 PODSUMOWANIE

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Możliwe Awarie 2.5 V6 vs 2.2 dcat?? is250/220 PODSUMOWAN

Post autor: klexus »

Jak poprawisz mnie za OT to zacznij od siebie
tomekb pisze:tak ale dyskutujemy tu o Lexusie a nie szmelcwagenie a na jak tak ciezkie auto i v6 w automacie to i tak jest ekonomiczny bo pali mniej jak moja is200 r6 w automacie i jak 200konne bmw 3 w automacie 2006rok

to ja chce taki silnik jak przy "dynamicznej " ma takie spalanie, poniżej 10 spali ale to jest eco driving
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Możliwe Awarie 2.5 V6 vs 2.2 dcat?? is250/220 PODSUMOWAN

Post autor: tomekb »

Jesli chodzi o OT to jako modeeator mozesz poprawidz wszystko
Wg mnie jazda dynamiczna po miescie to jest do 90km/h gdzie wynik zostaje osiagniety w zaglebiu tzn bedzin sosnowiec czeladz dabrowa wiadomo ze to nie keakrakow czy warszawa. Podaje przyklady aut ktore jezdza w naszej okolicy. Nie znam wynikow z mocno zakorkowanych miejsc. Samochody o ktorych pisze znam i widzislem wyniji z komputera pokladowego. 2 jezdzilem jako kierowca w sumie jakies 70km patrzylem na ekonomizer i uwierz 6biegowy automat daje rade. W wesij 4x4 jest ok 1-1,5 wiecej. Dynamiczna jazda to nie sportowa wyscigowa w mojej opini. to nie sandal w podloge.
Vego
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 29 mar 2011, o 22:42
Model Lexusa: miotacz ognia
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Re: Możliwe Awarie 2.5 V6 vs 2.2 dcat?? is250/220 PODSUMOWAN

Post autor: Vego »

rożnice sa takei ze inaczej brzmi, ma inna skrzynie biegów, a na stacji lejesz inne paliwo

spalanie bardzo porownywalne chociaz mi teraz spadlo do 9 litrów ale mam nowy silnik

elastycznosc bardzo podobna i zalezy od umiejetnosci

generalnie to troche nizej na liscie tematos znajduje sie topik, temat byl walkowany jzu milion razy, proponuje sie zapoznac z tym co bylo wczesniej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość