nowy GS 250

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: nowy GS 250

Post autor: dS »

mi nr 3 najmniej się podoba
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: nowy GS 250

Post autor: michalm320 »

3 felga przypomina mi płatek śniegu... takie pierwsze skojarzenie. 1 i 2 są ok, choć nie powalają.
Obrazek
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: nowy GS 250

Post autor: legato97 »

Jak dla mnie nr 1.
samadhi1978
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 5 gru 2012, o 16:17
Model Lexusa: GS 250
Skąd:: Edinburgh
Kontakt:

Re: nowy GS 250

Post autor: samadhi1978 »

Sam nie wiem, te trzecie chyba faktycznie szalu nie robia wiec chyba pozostane przy orginalnych. Ale skad oni biora takie ceny? Przeciez w Polsce to cena zaporowa a i tutaj nie malo kasy trzeba polozyc za zwykle kolka - okolo 5% wartosci samochodu w drugim przypadku.
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: nowy GS 250

Post autor: Travis »

ja bym pozostał przy 1 lub 2 te trzecie jakoś mi nie pasuja do GS'a. Widziałem kiedyś podobną felgę na bmw 5 i słabo to wyglądało
koza
Lex user
Posty: 94
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:23
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: nowy GS 250

Post autor: koza »

Trzecie wyglądają najlepiej na GS - widziałem na żywo, warto dopłacić oraz polakierować na ciemny grafitowy.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
MPower
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 20 cze 2011, o 17:05
Model Lexusa: LS400
Skąd:: lubuskie
Kontakt:

Re: nowy GS 250

Post autor: MPower »

Dla mnie najlepiej podobają się 2:
Obrazek
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: nowy GS 250

Post autor: michalm320 »

koza pisze:Trzecie wyglądają najlepiej na GS - widziałem na żywo, warto dopłacić oraz polakierować na ciemny grafitowy.
Obrazek
Obrazek
O nie nie, te na 100% nie. Zbyt delikatnie to wygląda, bez jaj jest
Obrazek
samadhi1978
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 5 gru 2012, o 16:17
Model Lexusa: GS 250
Skąd:: Edinburgh
Kontakt:

Re: nowy GS 250

Post autor: samadhi1978 »

Ale musze przyznac ze grafitowe felgi na grafitowym aucie wygladaja swietnie, te trojki z daleka wygladaja troche jak kola szprychowe. Coz, w sumie o gustach trudno dyskutowac - jeden woli blond, drugi ruda, trzeci brunetke :-) Dzieki za dobre slowo, ogolnie te dwojki nie sa takie zle wec przy nich zostane.
Nie moge sie natomiast nadziwic jak ludzie moga zakladac czarne felgi, zwlaszcza do bialych aut. To kompletna porazka ale raz jeszcze, jede woli blondynke, drugi...
samadhi1978
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 5 gru 2012, o 16:17
Model Lexusa: GS 250
Skąd:: Edinburgh
Kontakt:

Re: nowy GS 250

Post autor: samadhi1978 »

Nie wiem jak w innych wersjach ale wlasnie dorwalem sie do GS250 Luxury a to chyba odpowiednik GS250 Comfort w PL

Pierwsze wrazenia:
- plastikowe klamki wewnatrz kompletnie nie pasuja do calosci. Tandeda jakich malo
- slot USB schowany gleboko w podlokietniku
- na kierownicy taki wysyp guzikow ze nie dalo sie zmiescic cruise control wiec dodano maly joystick pod kierownica ktory trzeba po omacku szukac reka. Porazka ale pewnie kwestia przyzwyczajenia.
- brak voice command w jezyku polskim co moze naprzyklad utrudniac glosowe wybieranie numeru telefonu. Nawigacja I menu w jezyku polskim ale nie mozna ustawic jednostek na mile. Gada w kilometrach. Byc moze to dlatego ze wersja dla UK
- brak popielniczki, dostalem tylko kubek popielniczke tak ze pojemnik na kubki musze miec caly czas otwarty
+ bardzo dokladna nawigacja. Wie dokladnie w ktorym miejscu ronda sie znajdujesz i informuje dokladnie kiedy zjechac. Zero opoznien. Nawet nowy TomTom nie jest tak dokladny.
+ podswietlenie wnetrza urywa szczeke z ryja. Trzeba to zobaczyc po ciemaku. Zarono przednie jak I tylnie drzwi maja podswietlenie LED po luku tak ze delikatne swiatlo pada tylko na kolana. Procz tego wszedzie snieznobiale zegary, zegarek i swiatlo wnetrza bardzo mocne jak zapalisz.
+ uklad kierowniczy jest hirurgicznie precyzyjny, to nie tepe, tanie McPersony - auto reaguje na najmniejszy ruch reka. Musze sie przyzyczaic.
+ mowisz 'go home' no i nawigacja od razu wylicza ci droge do domu. Nawigacja LIVE (w UK przynajmniej - informuje o zdarzeniach na drodze)
+ ze sparowanego bluetoothem telefonu mozna puszczac muzyke, mozna powiedziec 'Play artist X' i Lex ten album znajdzie, tak samo mozna powiedziec nawigacji miasto, adres no i bedzie szukac celu. Mozna powiedziec tez szpital X no i tez odszuka. Po nagielsku rzecz jasna.
+ audio… rany jaki dzwiek przestrzenny na tych 12-glosnikach. Zrodel do wyboru cala masa - DAB radio, DVD, Aux in, USB, Bluetooth source.
+ po zblizeniu sie z kluczykiem do auta z lusterek jest podswietlenie pod nogi przy drzwiach. Taki bajer zeby w kaluze nie wejsc. Fotel i kolumna kierownicy tez rzecz jasna sie przysuwa jak wsiadziesz i odsuwa jak zamierzasz wysiadac.

Zdjecia wktotce. Tu na polnocy jest non stop ciemno :-/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość