LS po-lift z Europy czy USA ?

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: maniek_ls400 »

klexus pisze:fajnie psuje wszystko heheh ładnie tapicera z deską sie schodzi, coś napuchnięte to wszystko takie jakieś jak by po dłuższej kąpieli było.
Ten panel to choćby 100 razy był wyciągany musi pasować a tu dziwnie to wygląda.
Klexus - ale dorabiasz teorię :biggrin2:
Mógł te drzwi rozkładać jakiś typowy mechanior, który wszystko wyciąga na chama i łamie co popadnie z potem wytłumaczy klientowi : "to już tak było".
Do kolegi kupującego/szukającego - po pierwsze kupując używane auto chyba liczysz się z tym, że mogło mieć/ma jakieś usterki ? Jeśli miało i właściciel chciał coś naprawić to musiał rozkręcić. Skup się bardziej na tym czy auto, które chcesz kupić jest proste, nie spawane z kilku, z nie kręconą szafą oraz czy Ci się podoba. Idealne, nierozkręcane i pachnące stoją zawsze w salonie - ale kosztują ok 10x więcej o tym musisz pamiętać oglądając używki.
BTW. Na zdjęciu drzwi to ten z Rzeszowa za 49.9k ? Masz więcej fotek - wrzuć i napisz czego się dowiedziałeś od sprzedającego..
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: klexus »

maniek_ls400 pisze:
klexus pisze:fajnie psuje wszystko heheh ładnie tapicera z deską sie schodzi, coś napuchnięte to wszystko takie jakieś jak by po dłuższej kąpieli było.
Ten panel to choćby 100 razy był wyciągany musi pasować a tu dziwnie to wygląda.
Klexus - ale dorabiasz teorię :biggrin2:
Mógł te drzwi rozkładać jakiś typowy mechanior, który wszystko wyciąga na chama i łamie co popadnie z potem wytłumaczy klientowi : "to już tak było".
Do kolegi kupującego/szukającego - po pierwsze kupując używane auto chyba liczysz się z tym, że mogło mieć/ma jakieś usterki ? Jeśli miało i właściciel chciał coś naprawić to musiał rozkręcić. Skup się bardziej na tym czy auto, które chcesz kupić jest proste, nie spawane z kilku, z nie kręconą szafą oraz czy Ci się podoba. Idealne, nierozkręcane i pachnące stoją zawsze w salonie - ale kosztują ok 10x więcej o tym musisz pamiętać oglądając używki.
BTW. Na zdjęciu drzwi to ten z Rzeszowa za 49.9k ? Masz więcej fotek - wrzuć i napisz czego się dowiedziałeś od sprzedającego..
Maniek zlukaj dobrze tą fote i zobacz ze nawet jak były by wszystkie zaczepy wyłamane ten panel nie bedzie pasował lewa strona szpara na 3 mm w skrajnych punktach przód i tył juz sie dotyka tapicerki uchwytu. Jak dla mnie dziwnie urosło to albo panel sie skurczył.
Owszem masz racje ze nowe to tylko salon chodź nie zawsze:) , mniejsza o to ale takie detale drażnią oko, nie wspomnę o oględzinach całej budy pod względem poważnych zdarzeń.
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: maniek_ls400 »

Jest gdzieś więcej fotek czy tylko ten wycinek drzwi ?
Jeśli panel jest połamany na uchwytach to kable mogą go wypychać do góry, a może jest nieoryginalny tzn z innego lexa ?
Ja mam alu ale jak tylko upoluję ten sam deseń drzewa to na pewno będę zmieniał, bo bardziej podoba mi się drewniane niż aluminiowe - nawet jak szpary ulegną powiększeniu...
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Gumish
Lex user
Posty: 105
Rejestracja: 1 paź 2011, o 12:07
Model Lexusa: ES350
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: Gumish »

wiecej zdjec tego egzemplarza pod tym linkiem - wszelkie komentarze mile widziane - http://autoauto.pl/pl/7314/Lexus_LS_200 ... 1&perPage=
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: klexus »

nie wiem ale jak na ten przebieg kierownica juz dośc wytarta albo gość kremu do rąk nie używa :) chyba ze na jasnej skórze tak znac przebieg???
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: maniek_ls400 »

Wersja US - nawi świeci ale pewnie nie działa ? Czy uwierzysz w przebieg 130kkm patrząc na stan kierownicy ? Moja przy 270kkm zaczyna mieć delikatne przetarcia. Cena wysoka jak na nie-presidenta i amerykańca. Dlaczego odpuściłeś tamtego za 49k ?
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
ledziu
Lex Master
Posty: 2499
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: ledziu »

Środek tego auta jest złachany jak miałby około 300tyś.
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: klexus »

ten jest ciekawy http://otomoto.pl/lexus-ls430-ls-430-pr ... 61534.html i na 100% będzie chodzić radio FM i navi
Awatar użytkownika
MoodY
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 22 paź 2011, o 08:11
Model Lexusa: Gs430
Skąd:: Oberschlesien
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: MoodY »

Panele sterczą w obydwóch....
Z doświadczenia wiem, że kierownicą nie ma się co sugerować, wystarczy że ktoś jeźdździ tylko po mieście i kiera szybciej sie zużywa...
Widziałem już auta między 200 a 300k i kiera była jak nowa- wszystko zależy od stylu jazdy kierowcy.
W naszym pięknym kraju tak się już utarło, że robi się przebiegi pod stan wizualny, a to niestety często jest lipa. Drugą rzeczą jest, że jak Polak widzi 2 z przodu, to już ch.j nie auto... Każde musi mieć 1 z przodu.
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku....., to już żaden problem...
Swapy, tuning, mechanika... poprawianie po drrrrrrruciarzach!!! - Hasło reklamowe 2012.
ledziu
Lex Master
Posty: 2499
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: ledziu »

MoodY pisze:Panele sterczą w obydwóch....
Z doświadczenia wiem, że kierownicą nie ma się co sugerować,
Miałem do czynienia z wieloma :LEXUS: i akurat tak zajechanej kiery przy 130tyś nie widziałem a tłumaczenie że ktoś jeździł w mieście albo szybko nijak się ma do deklarowanego przebiegu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości