LS po-lift z Europy czy USA ?

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: maniek_ls400 »

Chyba, że to auto lakiernika i miał ciągle łapy w rozpuszczalniku nitro :D
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
MoodY
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 22 paź 2011, o 08:11
Model Lexusa: Gs430
Skąd:: Oberschlesien
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: MoodY »

ledziu pisze:
MoodY pisze:Panele sterczą w obydwóch....
Z doświadczenia wiem, że kierownicą nie ma się co sugerować,
Miałem do czynienia z wieloma :LEXUS: i akurat tak zajechanej kiery przy 130tyś nie widziałem a tłumaczenie że ktoś jeździł w mieście albo szybko nijak się ma do deklarowanego przebiegu.
Nie mówię to o tym konkretnym egzemplarzu, ale ogólnie. Też się zgodzę z tym, że ta ma raczej grubo więcej.
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku....., to już żaden problem...
Swapy, tuning, mechanika... poprawianie po drrrrrrruciarzach!!! - Hasło reklamowe 2012.
Gumish
Lex user
Posty: 105
Rejestracja: 1 paź 2011, o 12:07
Model Lexusa: ES350
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: Gumish »

Szczerze mowiac to ciekawi mnie dlaczego te kierownice sa takie poprzecierane , czy to rzeczywiscie moze wskazywac na jednak wiekszy przebieg niz deklarowany ?
Czy u Was tez tak wygladaja ?
Czy w LS generalnie mozna latwo skorygowac przebieg ?
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: maniek_ls400 »

Gumish pisze: Czy u Was tez tak wygladaja ?
Czy w LS generalnie mozna latwo skorygowac przebieg ?
Moj ma 'chyba' 271kkm i dopiero lekko sie przeciera na styku drewna ze skora.
Co do krecenia szafy - uzyj google - 150 do 300 pln. Z ciekawych obserwacji na pierwszym parkingu w Swiecku stal specjalista, u ktorego byla kolejka chcacych 'urealnic' w oczach kupujacego Polaka nowo wwozone auto...
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: ledziu »

Gumish pisze:Szczerze mowiac to ciekawi mnie dlaczego te kierownice sa takie poprzecierane , czy to rzeczywiscie moze wskazywac na jednak wiekszy przebieg niz deklarowany ?
Czy u Was tez tak wygladaja ?
Czy w LS generalnie mozna latwo skorygowac przebieg ?
W moim GS MKII była identyczna kiera to przy 140tyś km wyglądała jak nowa. Oczywiście może być zniszczona przez pierścionki, obrączki, sygnety ale nie regularnie wytarta.
Jak masz elektroniczny licznik to przebieg bardzo łatwo skorygować, oczywiście w niektórych autach przebiegi zapisane są w różnych miejscach ale bez kompa i tak tego nie zweryfikujesz.
Poza tym jak użytkuje od dłuższego czasu :LEXUS: + tojki to po zdjęciach w miarę mogę wychwycić np: nie naturalne złachanie oczywiście nie we wszystkich przypadkach ale... w wiekszości chyba że ktoś symbolicznie dla oka odmłodził autko.
Gumish
Lex user
Posty: 105
Rejestracja: 1 paź 2011, o 12:07
Model Lexusa: ES350
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: Gumish »

maniek_ls400 pisze:Moj ma 'chyba' 271kkm i dopiero lekko sie przeciera na styku drewna ze skora.
tak jak w tym ? http://otomoto.pl/lexus-ls430-salon-bar ... 35645.html

a tutaj mala ciekawostka co wiecej stala niz jezdzila , zdaje sie ze takie sa nawet gorsze niz te co jezdzily non-stop http://www.autoscout24.pl/Details.aspx? ... 6760000000
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: maniek_ls400 »

Ten za 20kEU chyba byłby dla mnie podejrzany. Na zdjęciu ze zbliżeniem do lewarka biegów widać bardzo porysowaną obwódkę metalową - w 18kkm raczej tego się nie zrobi chyba, że był to właściciel z bransoletą i rękę trzymał cały czas w pobliżu tego panela ?
Moja opinia o aucie z PL - moja kierownica jest bardziej przytarta niż w aucie z ogłoszenia :( . Przebieg auta z 2004 z LPG i 160kkm - moim zdaniem podejrzane. Należałoby uderzyć do ASO w Poznaniu i przeprowadzić wywiad. Swoją drogą to jeden z ładniejszych kolorów nadwozia, po czarnej perle..
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Gumish
Lex user
Posty: 105
Rejestracja: 1 paź 2011, o 12:07
Model Lexusa: ES350
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: Gumish »

Istotnie , ten element sprawia wrażenie porysowanego , chociaż całokształt wygląda świetnie. Ciekawe co się dzieje pod spodem , tzn. co się fizycznie dzieje z silnikiem , który np. nie był uruchamiany w ogóle przez pół roku czy rok albo może nawet dłużej. A taki np. kompresor pneumatyki ? Tam zdaje się olej również go smaruje (coś jak przy klimatyzacji) , więc pewnie już się zastał albo jest kompletnie zatarty. W końcu jakiś powód przecież musiał być , że auto tyle stoi , ale to znowu chyba nierealne , przecież wtedy na taki prawie nowy samochód szybko znalazłby się nabywca. Nie znam niemieckich realiów , ale tam chyba w tej klasie raczej rządzi Mercedes.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: ledziu »

Gumish pisze: Ciekawe co się dzieje pod spodem , tzn. co się fizycznie dzieje z silnikiem , który np. nie był uruchamiany w ogóle przez pół roku czy pół albo może nawet dłużej. W końcu jakiś powód przecież musiał być , ale to znowu chyba nierealne , przecież wtedy na taki prawie nowy samochód szybko znalazłby się nabywca. Nie znam niemieckich realiów , ale tak mi się przynajmniej wydaje.
Z silnikiem zbyt dużego problemu niema ale w nie legularnie używanym aucie (długie postoje) pojawiają się usterki hamulców, przerdzewiały wydech, głośna praca łożysk np: alternatora wszystko to daje dodatkowe koszty i upierdliwośc.

Ogólnie w DE o wiele łatwiej jest kupic auto bardzo mało używane, oczywiście za odpowiednią cenę ale w wielu przypadkach i tak się opłaca.
Gumish
Lex user
Posty: 105
Rejestracja: 1 paź 2011, o 12:07
Model Lexusa: ES350
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: Gumish »

gdyby ktos byl ciekaw historii serwisowej tego egzemplarza to skany wrzucilem tutaj - http://www.sendspace.pl/file/7e1d5953a6005f796d04e27
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości