LS po-lift z Europy czy USA ?

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: maniek_ls400 »

A tutaj masz link do auta z wytartą kierownicą - http://www.autoscout24.pl/Details.aspx? ... 00&asrc=st Popatrz na przebieg i porównaj z tym co "ma" 127kkm...
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Gumish
Lex user
Posty: 105
Rejestracja: 1 paź 2011, o 12:07
Model Lexusa: ES350
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: Gumish »

Podobno miech pneumatyczny w ASO to 5000 zł za 1 sztukę ? Bo chyba żadnych zamienników nie ma ?
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: maniek_ls400 »

Silnik - 35k EU zamienników też nie ma :) Są używki często z gwarancją ok. 1k/szt. Do tej pory znam tylko jeden przypadek padniętego miecha, po tym jak klient wjechał w mega dziurę..
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Gumish
Lex user
Posty: 105
Rejestracja: 1 paź 2011, o 12:07
Model Lexusa: ES350
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: Gumish »

Taaaaak, wiem wiem, można regenerować itd. Znajomy w poprzedniej S-Klasie tak zrobił, niby padł tylko jeden a okazało się, że to jakoś trzeba cały zestaw kalibrować i skończyło się na regeneracji wszystkich 4 szt. Podobno jak do tej pory problemów nie ma, a było to już dobrze ponad 2 lata temu. Inna sprawa, że tamte kolumny resorujące AirMatic można było rozmontować , mimo że producent (chyba Delphi) tego nie polecał. Pytanie jakiego rodzaju kolumny resorujące są w LS-ach. Cały czas chodzi mi po głowie ten egzemplarz z linka z 2004 r. / 18 000 km.
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: maniek_ls400 »

Jeśli chcesz kupić 'nowego' bo z takim przebiegiem nie można go inaczej nazwać LSa to nie martw się o amory. Mam już drugiego z kolei lexa LS, który przekroczył 250kkm i z miechami NIC się nie dzieje. Ładnie się pompuje, stoi równo, na zakrętach też jest miło, gdy auto prawie wchodzi w ślizg a buda jest cały czas poziomo. Nie chcę auta BEZ pneumatyki.
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Gumish
Lex user
Posty: 105
Rejestracja: 1 paź 2011, o 12:07
Model Lexusa: ES350
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS po-lift z Europy czy USA ?

Post autor: Gumish »

No tak, z jednej strony jest "nowy", ale jednak jak coś tyle stoi i nie pracuje (mechanika , kompresor zawieszenia, klimatyzacja itp. itd.) to jakoś też nie za dobrze jest. Ogólnie mam mieszane uczucia co do tego egzemplarza, wstępnie rozmawiałem z nimi nawet , jest pełna dokumentacja , ale np. przez ostatnie 6 miesięcy samochód stał non-stop. Na pytanie, czy był chociaż odpalany i przestawiany, nie potrafiono mi jednoznacznie odpowiedzieć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości