Lexus Select - porażka w Radomiu vel oszustwo

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
MPower
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 20 cze 2011, o 17:05
Model Lexusa: LS400
Skąd:: lubuskie
Kontakt:

Re: Lexus Select - porażka w Radomiu vel oszustwo

Post autor: MPower »

Na stronie Lexus'a w jednym z punktów nt. Lexus Select jest napisane:
"Opcja wymiany 14 dni, 1000 km
Warunki programu Lexus Select Sprawdzony umożliwiają wymianę w ciągu 14 dni od daty wydania każdego samochodu zakupionego w ramach tego programu na inny pojazd u tego samego Dealera Lexusa. Szczegółowe warunki są dostępne u Autoryzowanych Dealerów Lexusa."
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Lexus Select - porażka w Radomiu vel oszustwo

Post autor: Yarecki »

MPower pisze:Na stronie Lexus'a w jednym z punktów nt. Lexus Select jest napisane:
"Opcja wymiany 14 dni, 1000 km
Warunki programu Lexus Select Sprawdzony umożliwiają wymianę w ciągu 14 dni od daty wydania każdego samochodu zakupionego w ramach tego programu na inny pojazd u tego samego Dealera Lexusa. Szczegółowe warunki są dostępne u Autoryzowanych Dealerów Lexusa."
Ciekawe czy nie ma w warunkach szczegółowych zastrzeżeń jakiś no i co w wypadku kiedy nie ma czegoś co nas interesuje i czy można też wymienić na znacznie tańszy pojazd ze zwrotem różnicy bez żadnych potrąceń.
Awatar użytkownika
jarekrk
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 25 gru 2010, o 13:15
Model Lexusa: Nie L / e46 323
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: Lexus Select - porażka w Radomiu vel oszustwo

Post autor: jarekrk »

Może ten IS250 nie jest taki zły bo autor sam nie napisał, że rozważa oddanie auta
Awatar użytkownika
Thorgal1
Moderator
Posty: 785
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:14
Model Lexusa: GS300 mkII '02 / GS450H mkIII '12.09
Skąd:: Śląsk, Chelsea
Lokalizacja: Śląsk Chelsea
Kontakt:

Re: Lexus Select - porażka w Radomiu vel oszustwo

Post autor: Thorgal1 »

oddał bym auto w pizdu ...
Obrazek

http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=86&t=8457

steam: aegirsson1, https://www.facebook.com/InsomniaSystem/
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Lexus Select - porażka w Radomiu vel oszustwo

Post autor: Yarecki »

Thorgal1 pisze:oddał bym auto w pizdu ...
O ile warunki programy select to przewidują a wątpię gdyż spróbuj kupić nawet nówkę sztukę i po kilku dniach spróbuj ją oddać - powodzenia w naszym kraju.
Awatar użytkownika
twiti7
Lex user
Posty: 221
Rejestracja: 28 paź 2012, o 21:32
Model Lexusa: is200
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: Lexus Select - porażka w Radomiu vel oszustwo

Post autor: twiti7 »

Standard w naszym pięknym kraju. Podobną sytuację miałem w Warszawie. O paru mankamentach wiedziałem i nie były wypisane w protokole odbioru więc zaraz ich przyatakowałem po oględzinach w swoim zaufanym warsztacie, to i owo naprawili na własny koszt potem ich postraszyłem mediami to trochę zaczęli inaczej rozmawiać i zwrócili mi koszt wymiany rolek. Jak sobie przypominam co mi kolesie w serwisie opowiadali to żal d...pe ściska szkoda że nie nagrywałem rozmów z doradcami serwisowymi. Np powodem piszczenia paska był trudności jego doboru:) a rolki prowadzące które moje dziecko nazwało grzechotkami były według aso sprawne. Najlepsi byli jak zadzwonili do mnie i mnie poinformowali że poduszka pasażera jest wyłączona - jeździło dziecko :) a co jak bym miał wypadek i z powodu braku poduszki coś by się stało pasażerowi.
jma
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 31 sie 2012, o 21:39
Model Lexusa: IS250
Skąd:: tychy
Kontakt:

Re: Lexus Select - porażka w Radomiu vel oszustwo

Post autor: jma »

dziekuje wszystkim za wsparcie,
Co do spinek to bylem u Toyoty, spinki uzupelnilem.
Co do sensora cofania to w Toyocie jestem umowiony na wizyte, sprawdza, a serwis w Radomiu bedzie partycypowal...
Szyba mnie troche boli, ale co do stluczki to wyniki pomiaru lakieru dokonane przez serwis w Radomiu wykluczaja stluczke, chyba ze i to oszustwo, choc malo prawdopodobne bo pomiarow dokonywal rzeczoznawca, na co wystawil protokol.
Powoli zlosc mi przechodzi, nie ma co robic fetysza z auta. W koncu auto jak auto, trzeba jezdzic i tyle.
A co do podpisywania papierow o stanie auta, to jedyny podpis to na fakturze.
Ale zeby nie bylo....napisalem do Toyoty:)))) zobaczymy co bedzie
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: Lexus Select - porażka w Radomiu vel oszustwo

Post autor: LinkPL »

jma pisze:dziekuje wszystkim za wsparcie,
Co do spinek to bylem u Toyoty, spinki uzupelnilem.
Co do sensora cofania to w Toyocie jestem umowiony na wizyte, sprawdza, a serwis w Radomiu bedzie partycypowal...
Szyba mnie troche boli, ale co do stluczki to wyniki pomiaru lakieru dokonane przez serwis w Radomiu wykluczaja stluczke, chyba ze i to oszustwo, choc malo prawdopodobne bo pomiarow dokonywal rzeczoznawca, na co wystawil protokol.
Powoli zlosc mi przechodzi, nie ma co robic fetysza z auta. W koncu auto jak auto, trzeba jezdzic i tyle.
A co do podpisywania papierow o stanie auta, to jedyny podpis to na fakturze.
Ale zeby nie bylo....napisalem do Toyoty:)))) zobaczymy co bedzie

Jedź do lakiernika, chyba że odpuszczasz, to nie ma co szukać dziury w całym. Mogła być użyta szpachla z opiłkami, czujnik tego nie wykryje ... tylko zwinne oko Ziutka mechanika ... Mogła też być jakaś szkoda parkingowa ...

Ciesz się dzwiękiem v6 ;)

Napisz swoją opinie w dziale moje auto, pokaż co dokładnie kupiłeś i z uśmiechem wsiadaj do nowej maszynki :D

Pozdro
Link
How far We can go ...
Lex

Re: Lexus Select - porażka w Radomiu vel oszustwo

Post autor: Lex »

jma pisze:
Co do spinek to bylem u Toyoty, spinki uzupelnilem.
Powoli zlosc mi przechodzi, nie ma co robic fetysza z auta. W koncu auto jak auto, trzeba jezdzic i tyle.
no i elegancko i bez "spinki" :biggrin2:
LinkPL pisze: nie ma co szukać dziury w całym
Ciesz się dzwiękiem v6 ;) pokaż co dokładnie kupiłeś i z uśmiechem wsiadaj do nowej maszynki :D
motorownia V6 to :puchar: liga zapewniam że będziesz bardzo zadowolony , jak emocje opadną do zera to zaprezentuj auto w odpowiednim dziale
jma
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 31 sie 2012, o 21:39
Model Lexusa: IS250
Skąd:: tychy
Kontakt:

Re: Lexus Select - porażka w Radomiu vel oszustwo

Post autor: jma »

spoko, powoli emocje opadaja, jak zrobi sie troche przyjemniej , mam na mysli pogode, to autko pokaze:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości