Lexus Select - porażka w Radomiu vel oszustwo

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Gumish
Lex user
Posty: 105
Rejestracja: 1 paź 2011, o 12:07
Model Lexusa: ES350
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus Select - porażka w Radomiu vel oszustwo

Post autor: Gumish »

To w końcu był "bity" czy nie ?
jma
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 31 sie 2012, o 21:39
Model Lexusa: IS250
Skąd:: tychy
Kontakt:

Re: Lexus Select - porażka w Radomiu vel oszustwo

Post autor: jma »

auto mialo malowany tylny blotnik "bez wymiany elementu" cytuje slowa sprzedawcy. A program "select" dopuszcza takie zdarzenia, dziwne sie wydaje , ale wyjasnienie calej sytuacji otrzymalem od Toyota Motor Polska. Samochod technicznie jest bez zarzutu , zatem...select. Wg Toyoty "grzechem" bylo niepoinformowanie mnie o wszystkich przypadlosciach, jak np wymiana szyby, malowanie blotnika, etc.
Podsumowujac, otrzymam uszkodzony sesnor cofania na wymiane. Clip-y uzupelnilem. Natomiast jako ciekawostke powiem ze mialem problem z sensorem deszczu. Powodem byla zelowa plytka ktora nie przylegala do szyby, jest ona pomiedzy szyba a sensorem deszczu dzialajacym na podczerwien, oczywiscie byl to skutek wymiany szyby, ale sprawe opanowalem.
volvosan
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 19 lis 2012, o 15:34
Model Lexusa: IS250 awd 09
Skąd:: Podlaskie
Kontakt:

Re: Lexus Select - porażka w Radomiu vel oszustwo

Post autor: volvosan »

takze select selectem a wierzyc sprzedawcom i tak nie mozna, czekamy na temat z galeria nowego isa :LEXUS:
Gumish
Lex user
Posty: 105
Rejestracja: 1 paź 2011, o 12:07
Model Lexusa: ES350
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus Select - porażka w Radomiu vel oszustwo

Post autor: Gumish »

No tak, wiadomo, chcą zarobić, jak wszyscy dzisiaj. Pewne elementy pomijają, albo ja miałem pecha - jeden pracownik od używanych na urlopie, drugi niby jest ale go nie ma, pojechałem kawał drogi na drugi koniec Polski i dopiero na miejscu się dowiedziałem, że owszem, była "naprawa blacharsko-lakiernicza (wymieniony zderzak przedni, pokrywa silnika, czujnik parkowania, reflektor i elementy towarzyszące)" - bo sama oferta raczej chyba dobra - http://www.uzywane.lexus-polska.pl/poka ... /311026214

Przy okazji - to już jest szczyt szczytów żeby oferować coś takiego w oficjalnym programie używanych - http://www.toyota.bydgoszcz.pl/pewne_au ... 5-dropdown
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości