Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: forest »

andrej7 pisze: Jeśli szukałbyś auta za granicą... to ten egzemplarz mnie ciekawi:
http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-ogl ... abNumber=2

Młody rocznik, xenon, navi, skóra, przebieg też bez tragedii, z tego co mówił sprzedawca to uszkodzony tak jak na foto. Jeśli to miałoby być auto na dłużej dla siebie to myślę, że warto się zainteresować.
no co ty... tu jest ćwiartka do roboty no i navi tam nie ma, też się nie opyla... za 2k euro to taaak :D ale nie za 3,5k
SC430 '2002
AndrzejMT
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2013, o 22:34
Model Lexusa: Szukam IS200
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: AndrzejMT »

..Kombi odpada.. Ale dziękuję za link.. Znajomy Jedzie dziś do Szwajcarii - może tam się uda coś nabyć.. Miesiąc temu przyprowadził dla siebie 2001, wersja sport, w naprawdę super stanie, i wyszła go niecałe 14tys - ale po prostu się trafiła..
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: Travis »

Jak to nie ma navi jak jest. Jak byk widać że jest :fiu:
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: andrej7 »

forest pisze:
andrej7 pisze: Jeśli szukałbyś auta za granicą... to ten egzemplarz mnie ciekawi:
http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-ogl ... abNumber=2

Młody rocznik, xenon, navi, skóra, przebieg też bez tragedii, z tego co mówił sprzedawca to uszkodzony tak jak na foto. Jeśli to miałoby być auto na dłużej dla siebie to myślę, że warto się zainteresować.
no co ty... tu jest ćwiartka do roboty no i navi tam nie ma, też się nie opyla... za 2k euro to taaak :D ale nie za 3,5k
Z tego co typka pytalem do za 3tys spokojnie by oddal. Ale ćwiartki to nie trzeba ruszać, na wyciągu postoi dzień i będzie git, zderzak, lampa za 500zl i wyciągniecie wgniecenia na błotniku 200zl bez malowania :)

Tak w ogóle to w Radomiu masz kolego is300, nie sprawdzałeś go przypadkiem?
W poszukiwaniu mocy...
Awatar użytkownika
mikrus
Lex Driver
Posty: 525
Rejestracja: 6 mar 2012, o 12:05
Model Lexusa: GS430 mkII
Skąd:: ok. Poznań
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: mikrus »

Travis pisze:Jak to nie ma navi jak jest. Jak byk widać że jest :fiu:
niestety navi nie ma, to co tam jest to schowek. mam to samo u siebie :)
mimo uszkodzeniom uważam, że auto warte zainteresowania
Pozdrawiam
Mikołaj
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: Yarecki »

Tylko dziwnym trafem z tak małym uszkodzenie trafia się auto które poza nim jest "igła"- ja mam swoją teorię na takie myki - poza tym koszt sprowadzenia nie widzisz auta live, jak możesz to zropbić w PL itd.
Nie dajmy się zwariować że za miedzą jest wszystko lepsze bo jak auto się "wytelepało" po niemieckich autostradach to zawias też do roboty.
Dolicz naprawę w dobrym warsztacie by jej zaraz nie poprawiać, koszty wyjazdu, akcyzy i inne dziwadła to zaraz wyjdzie 25K
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: Yarecki »

forest pisze:jak mówiłem... do blacharza i całego lakierować, niestety

mój ma przetarty zderzak, niedługo idzie do lakiernika, zderzak i błotnik bedzie lakierowany to od razu mówie... ale chce za swego 24k. http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=85&t=263
Za 23500zł sprzedał się ładny is300 z 2003 roku którego chciałem by Braciak kupił ale się ociągał i przeleciało, więc powodzenia w sprzedaży w tej cenie ;)
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: forest »

dzięki :D MASZ RACJE! ten czarny co był na forum, chyba bez navi, ale za to ze zderzakiem z przodu z wer. EU :sarcastic:
nie potrzebnie robimy OT :pala:
SC430 '2002
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: Yarecki »

forest pisze:dzięki :D MASZ RACJE! ten czarny co był na forum, chyba bez navi, ale za to ze zderzakiem z przodu z wer. EU :sarcastic:
nie potrzebnie robimy OT :pala:
Kolego jak piszę, że łądny to ładny a poza tym navi to sobie można wiesz gdzie wsadzić .
O tym mowa: http://otomoto.pl/lexus-is300-C27433039.html.
Być może będę brał też pod uwagę is200 ale w realnych pieniądzach.
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: andrej7 »

Wróćmy do tematu może, z konkretnymi propozycjami linkowymi bo koledze zakładającemu ten temat nie chodziło o info typu : czy warto kupić is200/300, tylko którego z dostępnych na rynku kupić.

Żale i radości na temat tego auta zostawmy na zlotowe rozmowy przy ognisku, piwku i kiełbasce.
Auto konstrukcyjnie z lat 90tych nie jest na obecna chwilę zbyt ciekawe stylistycznie. W tej chwili bym takiego nie kupił jeśli nosiłbym się z takim zamiarem chociaż nie żałuję ze go mam.

Jeśli kolega Andrzej jest zdecydowany na taki zakup to postarajmy się mu pomoc rzeczowo.
W poszukiwaniu mocy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość