Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Lex

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: Lex »

smutki i żale w innym dziale :rtfm:
ten temat to Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny
AndrzejMT
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2013, o 22:34
Model Lexusa: Szukam IS200
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: AndrzejMT »

..W sobote jadę obejrzeć tego Radomskiego IS 300.. Póki co jestem w CH od rana, i zaczynamy dopiero szukać..
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: andrej7 »

Jak go obejrzysz to zdaj relację co i jak, interesuje mnie trochę to auto.

Nie wierz na słowo sprzedawcy, sam w Radomiu kupowałem auto i wiem że oni są w stanie powiedzieć wszystko abyś tylko wyjął $$$.
W poszukiwaniu mocy...
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: tomekb »

Za ta kase to nie oczekoj cudow od is300
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: andrej7 »

tomekb pisze:Za ta kase to nie oczekoj cudow od is300

Cudów tzn? ważne żeby wszystko to co ma działać działało. Na wstęp i tak dwa tys na serwis trzeba liczyć.
Sam masz Tomek malowane auto z każdej strony i jesteś z niego bardzo zadowolony więc nie widzę przeciwskazan aby autku się przyjrzeć lepiej.
W poszukiwaniu mocy...
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: Yarecki »

andrej7 pisze:
tomekb pisze:Za ta kase to nie oczekoj cudow od is300

Cudów tzn? ważne żeby wszystko to co ma działać działało. Na wstęp i tak dwa tys na serwis trzeba liczyć.
Sam masz Tomek malowane auto z każdej strony i jesteś z niego bardzo zadowolony więc nie widzę przeciwskazan aby autku się przyjrzeć lepiej.

:biggrin2: . Wskazywałem iż za 23500PLN poszedł IS300 SC w świetnym stanie więc ta cena nie jest rewelacyjna wcale.
Rynek jest jaki jest - kto kupi IS300 w super stanie za 30K :?: Nikt śmiem twierdzić skoro passaty inne audi znacznie młodsze stoją już w takich cenach.
Gorsze jakościowo zgodzę się ale i wyposażone w fajne z obecnych już lat, ułatwijące życie zabawki jak bluetooth, kompy pokładowe i wiele innych.
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: forest »

:smoke: mowa o tym aucie: http://otomoto.pl/lexus-is300-214km-sko ... 72505.html

...niby wszystko OK (ze zdjęć) ma xene i navi więc :ok: mooooże troche inny kolorek zderzaka tył, albo to złudzenie.
opłaty takiej fury to 3-4k. więc kupiony był za... niecałe 5000 euro - SZOK! i prawie NIEMOŻLIWE :biggrin2:
SC430 '2002
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: Yarecki »

forest pisze::smoke: mowa o tym aucie: http://otomoto.pl/lexus-is300-214km-sko ... 72505.html

...niby wszystko OK (ze zdjęć) ma xene i navi więc :ok: mooooże troche inny kolorek zderzaka tył, albo to złudzenie.
opłaty takiej fury to 3-4k. więc kupiony był za... niecałe 5000 euro - SZOK! i prawie NIEMOŻLIWE :biggrin2:
Moim zdaniem lewa strona malowana ( inne odcienie ), maska żle spasowana też .
Awatar użytkownika
Pawełn
Lex Driver
Posty: 400
Rejestracja: 6 paź 2012, o 14:43
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: Pawełn »

forest pisze::smoke: mowa o tym aucie: http://otomoto.pl/lexus-is300-214km-sko ... 72505.html

...niby wszystko OK (ze zdjęć) ma xene i navi więc :ok: mooooże troche inny kolorek zderzaka tył, albo to złudzenie.
opłaty takiej fury to 3-4k. więc kupiony był za... niecałe 5000 euro - SZOK! i prawie NIEMOŻLIWE :biggrin2:
Tym bardziej, że w trakcie transportu z Niemiec doposażony został w regulację kiery w dwóch plaszczyznach :biggrin2: , dwustrefę :biggrin2: , a kierownica wielofunkcyjna bo umożliwia skręt w lewo i w prawo :biggrin2:
レクサス
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Prośba O Pomoc / Zakup IS200 Oględziny

Post autor: tomekb »

andrej7 pisze:
tomekb pisze:Za ta kase to nie oczekoj cudow od is300

Cudów tzn? ważne żeby wszystko to co ma działać działało. Na wstęp i tak dwa tys na serwis trzeba liczyć.
Sam masz Tomek malowane auto z każdej strony i jesteś z niego bardzo zadowolony więc nie widzę przeciwskazan aby autku się przyjrzeć lepiej.
Wątpie żeby auto było w dobrym stanie przejrzyj mobile po ile są wystawione lexusy is300 dolicz zapłaconą akcyzę plus zarobek handlarza i rachunek wyjdzie dużo wyższy w Niemczech te auta są wyżej wyceniane niż w Polsce. Ostatnio dużo kolega oglądał 200 w granicach 15000-16000 i kupił droższy egzemplarz . Myśle, że ładna is300 warta jest ok 28000-32000 prawie żadna, a na allegro w tej cenie nie jest znośna.
Ja kupowałem auto w innych czasach świadomy uderzenia i napraw auta oraz z pewną historią w Polsce. Dodam, że moje auto było naprawiane przez 2 letniego użytkownka, tzn pod siebie co i tak trzeba było poprawić. 4 lata temu nie był tzw bumu jeszcze na ISa gdzie rok później zauważyłem wzrost zaintersowania w kraju.
WYdaje mi iśę że jak ten z Radomia mimo wszystko będzie ok to trzeba po zakupie mieć 3000 minimum na zrobienie koło niego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość