Pomoc w kupnie IS 250 - jak myślisz?

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
kraszix
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 14 mar 2013, o 21:41
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Pomoc w kupnie IS 250 - jak myślisz?

Post autor: kraszix »

Witam serdecznie wszystkich. Jestem w trakcie poszukiwania auta, wybór padł na jednostke IS 250, czytałem sporo opini na temat tego auta i jego niezawodność chyba mnie przekonala. Wybór jest trudny bo samochodów na sprzedaz jest bardzo mało a ceny tego samego rocznika oscylują od 38 do 58 tys zł. Bardzo prosze o pomoc, czym sie kierować, jaka jest średnia cena aut z rocznika 2006?
Poniżej zalaczam ogłoszenie które trochę mnie zainteresowało bardzo prosze o opinie na jego temat.
Pozdrawiam i z góry dziękuje wszystkim.

http://otomoto.pl/lexus-is250-godny-pol ... 27456.html
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Pomoc w kupnie IS 250 - jak myślisz?

Post autor: tomekb »

Ja bym się kierował opinia jakiegoś zaufanego specjalisty bo ze zdjć to wróżenie z fusów jak zawsze powtarzam. Wg ogłoszenia jest spoko ale na miejscu różnie może się okazać. Jeśli chodzi o cenę to nie śledzę rynku is250 ale wg mnie jest rozsądna
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Pomoc w kupnie IS 250 - jak myślisz?

Post autor: forest »

ceny poniżej 50k. dają do zrozumienia że auto trzeba mocno "prześwietlić"
nie przyjżałem się czy fura jest po opłatach, jeżeli nie to do ceny dolicz ok.7-8k.
szkoda że nie ma skóry, ale ta tapicera też nie należy do najgorszych... mi osobiście autko się podoba bo ma NAVI, a to rzadko spotykana rzecz w IS mkII w PL

fotele ze skórki zawsze można kupić z rozbitka :D
SC430 '2002
Awatar użytkownika
borys88rr
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 10 lut 2011, o 16:47
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: Pomoc w kupnie IS 250 - jak myślisz?

Post autor: borys88rr »

Z tego co pamiętam wisi na allegro okolo 8 miesięcy wcześniej stal na szwajcarskich numerach i z cena 37tys
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Pomoc w kupnie IS 250 - jak myślisz?

Post autor: ledziu »

Niska cena w to nie tylko efekt posiadania złomu ponieważ dochodzi sytuacja rynkowa.
Mój kolega sprzedaje IS250 AWD 08r dobrze wyposażony i jest w ogłoszeniach ponad pół roku (obecnie za 61k) i nie ma żadnego telefonu osoby zainteresowanej. Więc sądzę że nawet o wiele niższą kwotą by nie pogardził.
Podobną sytuacje miałem z GSII430 gdzie spokojnie taka wersja jak moja kosztuje w DE 7-8kEur a w PL po opłatach więcej niż 7k Eur nie weźmie się, a opłat jest min 1k Eur.
Awatar użytkownika
hump.O
Lex user
Posty: 80
Rejestracja: 7 kwie 2013, o 11:43
Model Lexusa: był IS350 jest ISF
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pomoc w kupnie IS 250 - jak myślisz?

Post autor: hump.O »

Kolego ledziu, a dalbys rade podeslac namiar na ogloszenie do tego ISa Twojego kolegi? Poszukuje takiego autka
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Pomoc w kupnie IS 250 - jak myślisz?

Post autor: ledziu »

hump.O pisze:Kolego ledziu, a dalbys rade podeslac namiar na ogloszenie do tego ISa Twojego kolegi? Poszukuje takiego autka
Wsłałem Ci PW
Awatar użytkownika
KRYSPIN BACK
Lex user
Posty: 154
Rejestracja: 12 lis 2012, o 01:19
Model Lexusa: IS300SC / RX330
Skąd:: Płock
Kontakt:

Re: Pomoc w kupnie IS 250 - jak myślisz?

Post autor: KRYSPIN BACK »

kraszix przede wszystkim przy zakupie nie oszczędzaj na sprawdzeniu auta bo lepiej wyłożyć 300 i nie kupić niż oszczędzić 300 a potem wyłożyć grubszą gotówkę....

dość często zdarza się, że auta powypadkowe nie mają wykasowanej pełnej historii z zakresu body czy srs
LEXUS.jp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości