UWAGA NA OSZUSTA !!!!!!!

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: UWAGA NA OSZUSTA !!!!!!!

Post autor: Yarecki »

lukas78 pisze:
forest pisze: wrzucam foty dla potomnych bo ogloszenie może wygasnąć...

Obrazek
Obrazek
I to jest klasyczny przykład, że zdjęcia nie oddają, bo z fotek auto wygląda na tzw. "igłę"

ps. niestety pewnie jeszcze nie jeden da się nabrać na te fotki do czasu, aż trafi się nerwowy klient który sprzedającemu w pizdę wstawi za wciskanie ciemnoty o super stanie - bo generalnie się należy typa odpowiednio potraktować i skasować chociażby za podróż :pala:
A czy normalny koleś który patrzy na 12-14 letnią igłę bez rysy nie powinien mieć podejrzeń że jeszcze ciepły lakier na niej leży :?:
Ja w takim wypadku proszę o dodatkowe zdjęcia newralgicznych dla mnie miejsc.
90% kupujących chce "wymiziane" auto bo są do tego przyzwyczajeni, stąd mycie komór silnika itd, litry plaka itd. a później jest wielki płacz, że nie tak miało być a noi jeszcze tak 160Kkm przelotu w tej klasie auta najlepiej no i tak do 14K PLN :mrgreen:
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: UWAGA NA OSZUSTA !!!!!!!

Post autor: forest »

do tego jeszcze dochodzi sprzedawca który Cię okłamuje... surprajs murowany
SC430 '2002
Awatar użytkownika
DawGad
Lex Driver
Posty: 362
Rejestracja: 16 lis 2012, o 17:30
Model Lexusa: IS200 >> GS430 mkIII
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: UWAGA NA OSZUSTA !!!!!!!

Post autor: DawGad »

Prawda jest tez taka ze ktos ten samochod nabedzie. Ja mojego lexa kupilem rozbitego z tona szpachli na przodzie, polowa samochodu malowana albo i lepiej, ale silnik i uklad jezdny w bardzo dobrym stanie a przedewszystkim cena 10K. Dlatego nie przeszkadza mi ze byl malowany, szpachli na przodzie pozbylem sie u zaprzyjaznionego blacharza ktory twierdzi ze chlopaki z FSD (Fabryka Samochodów Drezdenko) byli, sa i beda parciarzami ktorzy zamiast sie przylozyc i poklepac wola naciagnac szpachli.
Obrazek
Awatar użytkownika
dead_beat
Lex Driver
Posty: 590
Rejestracja: 20 lut 2012, o 16:41
Model Lexusa: Stilo 2.4Abarth temporary
Skąd:: WWL
Lokalizacja: Starowola
Kontakt:

Odp: UWAGA NA OSZUSTA !!!!!!!

Post autor: dead_beat »

DawGad pisze:Prawda jest tez taka ze ktos ten samochod nabedzie. Ja mojego lexa kupilem rozbitego z tona szpachli na przodzie, polowa samochodu malowana albo i lepiej, ale silnik i uklad jezdny w bardzo dobrym stanie a przedewszystkim cena 10K. Dlatego nie przeszkadza mi ze byl malowany...
Spoko, że cena dobra, ja jak szukałem dla siebie, miałem jeden okaz taki, że gdyby nie tablice rejestracyjne to bym go nie poznał ze zdjęć - kosa... A z daleka było widać, że tłuczony z każdej strony i kosztował ponad 20tys...A na drugi dzień ktoś go i tak kupił...

Wysłane z Motorola RAZR za pomocą Tapatalk 2.
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: UWAGA NA OSZUSTA !!!!!!!

Post autor: tomekb »

tak to juz jest zeby kupic ładnee auto jedni pojada i kupia za pierwszym razem bo sie im trafi a inni zrobia kilometry i w koncu tez cos trafia. Jestem na etapie szukania auta jeszcze tanszego niz is i uwieżcie mi mozna trafic perelki ale tez mozna sie niezle naciąc. Mi juz 2 fajne auta sprzatnieto sprzed nosa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości