ZAPYTANIE O LEXA Z WAWY

Informacje które warto wiedzieć przed kupowaniem Lexusa.

Re: ZAPYTANIE O LEXA Z WAWY

Postprzez forest » 30 kwi 2013, o 23:23

wracamy do tematu

dodos27 napisał(a):WITAM WSZYSTKICH
MAM PROŚBĘ DO MIŁOŚNIKÓW LEXA Z WAWY I OKOLIC
ZNALAZŁEM DZISIAJ OGŁOSZENIE NA ALLEGRO
http://otomoto.pl/lexus-is200-prestige-C28967580.html
MOŻE KTOŚ ZNA TEGO LEXA LUB WŁAŚCICIELA I WIE COŚ NA TEMAT HISTORII AUTA BARDZO BYM PROSIŁ O POMOC TO BARDZO WAŻNE DLA MNIE ....
POZDRAWIAM WSZYSTKICH I Z GÓRY DZIĘKUJĘ

zonk! wer. polift i brak żółtych fogów - sprawdź przód auta
zauważyliście że ISy posiadające cenę poniżej 20k. mają zawsze jakąś wade, czasem ukrytą...
zauważyłem też że ludzie wolą kupić poniżej 20k. i wkładać dalej kase w auto niż kupić dobrego polifta i cieszyć się jazdą :fiu:

PS.: oferta niebieskiego z turbo to wyjątek bo carsik potrzebuje szybko kasy... tzw. OKAZJA :biggrin2:
Obrazek
Obrazek #vipdGS #hotNINJA
forest
Lex Master

Model Lexusa: stanced VIP

Postprzez michalm320 » 1 maja 2013, o 00:20

Co do Lexa z Wawy... Na fotach w sumie nie widać czy przebieg jest autentyczny (kiepskie foty). Cena jak dla mnie śmiesznie niska bo polift, bo 2002r. bo niby przebieg autentyczny,bo dwa komplety kół w tym jedne 18". Ciekawi mnie czemu przy tak niskim przebiegu była regenerowana pompa wspomagania... Jak nie masz daleko to możesz się wybrać na wycieczkę i obadać temat.
Obrazek
michalm320
Lex Master

Model Lexusa: Celica VII

Postprzez Yarecki » 1 maja 2013, o 09:18

Panowie co wy tu pitu pitu o tych cenach.
Za 23000 sprzedał się niedawno piękny is300 a w stosunku do is200 to jest przepaść, wiem bo oba miałem.
Zatem cena za is200 powyżej 20K jest przegięciem bo jeszcze nie kupiłem auta mimo, że zawsze staram się kupić w dobrym stanie by nie włożyć w nie na dzień dobry kasy.
Zawsze jest coś do zrobienia w 10cio letnim aucie - chyba że jest się takim użytkownikiem który widzi wady czy zużycie dopiero wtedy jak mu koło odleci.
Zatem Jeśli ktoś szuka is200 może jednak warto go obejrzeć.
Yarecki
Lex Master

Model Lexusa: gs

Odp: ZAPYTANIE O LEXA Z WAWY

Postprzez dead_beat » 1 maja 2013, o 13:08

Yarecki napisał(a):Panowie co wy tu pitu pitu o tych cenach.
Za 23000 sprzedał się niedawno piękny is300 a w stosunku do is200 to jest przepaść, wiem bo oba miałem.
Zatem cena za is200 powyżej 20K jest przegięciem bo jeszcze nie kupiłem auta mimo, że zawsze staram się kupić w dobrym stanie by nie włożyć w nie na dzień dobry kasy.
Zawsze jest coś do zrobienia w 10cio letnim aucie - chyba że jest się takim użytkownikiem który widzi wady czy zużycie dopiero wtedy jak mu koło odleci.

Może i pitu pitu, ja w zeszłym roku jak kupowałem dla siebie, ceny były już od 14tys,co z tego, jak juz z daleka było widać, że strach do tego wsiadac... Za swojego dałem 23 i poza paliwem, rozrzadem,olejami i klockami hamulcowymi nie ma żadnych innych kosztów

Wysłane z Motorola RAZR za pomocą Tapatalk 2.
dead_beat
Lex Driver

Model Lexusa: Stilo 2.4Abarth temporary

Re: Odp: ZAPYTANIE O LEXA Z WAWY

Postprzez Yarecki » 1 maja 2013, o 16:38

dead_beat napisał(a):
Yarecki napisał(a):Panowie co wy tu pitu pitu o tych cenach.

Może i pitu pitu, ja w zeszłym roku jak kupowałem dla siebie, ceny były już od 14tys,co z tego, jak juz z daleka było widać, że strach do tego wsiadac... Za swojego dałem 23 i poza paliwem, rozrzadem,olejami i klockami hamulcowymi nie ma żadnych innych kosztów

Wysłane z Motorola RAZR za pomocą Tapatalk 2.

No i niech tak zostanie ;)
Yarecki
Lex Master

Model Lexusa: gs

Poprzednia strona

Powrót do Kupujemy Lexusa