ZAPYTANIE O LEXA Z WAWY

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: ZAPYTANIE O LEXA Z WAWY

Post autor: forest »

wracamy do tematu
dodos27 pisze:WITAM WSZYSTKICH
MAM PROŚBĘ DO MIŁOŚNIKÓW LEXA Z WAWY I OKOLIC
ZNALAZŁEM DZISIAJ OGŁOSZENIE NA ALLEGRO
http://otomoto.pl/lexus-is200-prestige-C28967580.html
MOŻE KTOŚ ZNA TEGO LEXA LUB WŁAŚCICIELA I WIE COŚ NA TEMAT HISTORII AUTA BARDZO BYM PROSIŁ O POMOC TO BARDZO WAŻNE DLA MNIE ....
POZDRAWIAM WSZYSTKICH I Z GÓRY DZIĘKUJĘ
zonk! wer. polift i brak żółtych fogów - sprawdź przód auta
zauważyliście że ISy posiadające cenę poniżej 20k. mają zawsze jakąś wade, czasem ukrytą...
zauważyłem też że ludzie wolą kupić poniżej 20k. i wkładać dalej kase w auto niż kupić dobrego polifta i cieszyć się jazdą :fiu:

PS.: oferta niebieskiego z turbo to wyjątek bo carsik potrzebuje szybko kasy... tzw. OKAZJA :biggrin2:
SC430 '2002
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: ZAPYTANIE O LEXA Z WAWY

Post autor: michalm320 »

Co do Lexa z Wawy... Na fotach w sumie nie widać czy przebieg jest autentyczny (kiepskie foty). Cena jak dla mnie śmiesznie niska bo polift, bo 2002r. bo niby przebieg autentyczny,bo dwa komplety kół w tym jedne 18". Ciekawi mnie czemu przy tak niskim przebiegu była regenerowana pompa wspomagania... Jak nie masz daleko to możesz się wybrać na wycieczkę i obadać temat.
Obrazek
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: ZAPYTANIE O LEXA Z WAWY

Post autor: Yarecki »

Panowie co wy tu pitu pitu o tych cenach.
Za 23000 sprzedał się niedawno piękny is300 a w stosunku do is200 to jest przepaść, wiem bo oba miałem.
Zatem cena za is200 powyżej 20K jest przegięciem bo jeszcze nie kupiłem auta mimo, że zawsze staram się kupić w dobrym stanie by nie włożyć w nie na dzień dobry kasy.
Zawsze jest coś do zrobienia w 10cio letnim aucie - chyba że jest się takim użytkownikiem który widzi wady czy zużycie dopiero wtedy jak mu koło odleci.
Zatem Jeśli ktoś szuka is200 może jednak warto go obejrzeć.
Awatar użytkownika
dead_beat
Lex Driver
Posty: 590
Rejestracja: 20 lut 2012, o 16:41
Model Lexusa: Stilo 2.4Abarth temporary
Skąd:: WWL
Lokalizacja: Starowola
Kontakt:

Odp: ZAPYTANIE O LEXA Z WAWY

Post autor: dead_beat »

Yarecki pisze:Panowie co wy tu pitu pitu o tych cenach.
Za 23000 sprzedał się niedawno piękny is300 a w stosunku do is200 to jest przepaść, wiem bo oba miałem.
Zatem cena za is200 powyżej 20K jest przegięciem bo jeszcze nie kupiłem auta mimo, że zawsze staram się kupić w dobrym stanie by nie włożyć w nie na dzień dobry kasy.
Zawsze jest coś do zrobienia w 10cio letnim aucie - chyba że jest się takim użytkownikiem który widzi wady czy zużycie dopiero wtedy jak mu koło odleci.
Zatem Jeśli ktoś szuka is200 może jednak warto go obejrzeć.
Może i pitu pitu, ja w zeszłym roku jak kupowałem dla siebie, ceny były już od 14tys,co z tego, jak juz z daleka było widać, że strach do tego wsiadac... Za swojego dałem 23 i poza paliwem, rozrzadem,olejami i klockami hamulcowymi nie ma żadnych innych kosztów

Wysłane z Motorola RAZR za pomocą Tapatalk 2.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Odp: ZAPYTANIE O LEXA Z WAWY

Post autor: Yarecki »

dead_beat pisze:
Yarecki pisze:Panowie co wy tu pitu pitu o tych cenach.
Za 23000 sprzedał się niedawno piękny is300 a w stosunku do is200 to jest przepaść, wiem bo oba miałem.
Zatem cena za is200 powyżej 20K jest przegięciem bo jeszcze nie kupiłem auta mimo, że zawsze staram się kupić w dobrym stanie by nie włożyć w nie na dzień dobry kasy.
Zawsze jest coś do zrobienia w 10cio letnim aucie - chyba że jest się takim użytkownikiem który widzi wady czy zużycie dopiero wtedy jak mu koło odleci.
Zatem Jeśli ktoś szuka is200 może jednak warto go obejrzeć.
Może i pitu pitu, ja w zeszłym roku jak kupowałem dla siebie, ceny były już od 14tys,co z tego, jak juz z daleka było widać, że strach do tego wsiadac... Za swojego dałem 23 i poza paliwem, rozrzadem,olejami i klockami hamulcowymi nie ma żadnych innych kosztów

Wysłane z Motorola RAZR za pomocą Tapatalk 2.
No i niech tak zostanie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość