IS 200 ile za OC?

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
kolunio
Lex user
Posty: 274
Rejestracja: 11 sie 2011, o 10:52
Model Lexusa: is200
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Odp: IS 200 ile za OC?

Post autor: kolunio »

Witam
Podepne się pod temat ile
oc płacą użytkownicy is 300?
Awatar użytkownika
Pawełn
Lex Driver
Posty: 400
Rejestracja: 6 paź 2012, o 14:43
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: Odp: IS 200 ile za OC?

Post autor: Pawełn »

kolunio pisze:Witam
Podepne się pod temat ile
oc płacą użytkownicy is 300?
Sześć stówek w LD.
レクサス
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: IS 200 ile za OC?

Post autor: tomekb »

Jesli chodzi o sosnowiec to za 3000 silnik w avivie wyszlo pare dni temu ze wssystkimi znizkami 600 ale ibezpieczalem toyote avalon kolegi
Awatar użytkownika
Pawełn
Lex Driver
Posty: 400
Rejestracja: 6 paź 2012, o 14:43
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: IS 200 ile za OC?

Post autor: Pawełn »

tomekb pisze:Jesli chodzi o sosnowiec to za 3000 silnik w avivie wyszlo pare dni temu ze wssystkimi znizkami 600 ale ibezpieczalem toyote avalon kolegi
O to widzę że Sosnowiec cenowo zbliżony do WPR.
レクサス
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: IS 200 ile za OC?

Post autor: tomekb »

Wysokie ryzyko w malych miescinach daleko od duzych miast te same warunki 200 taniej
Awatar użytkownika
kolunio
Lex user
Posty: 274
Rejestracja: 11 sie 2011, o 10:52
Model Lexusa: is200
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: IS 200 ile za OC?

Post autor: kolunio »

Panowie dziwna sprawa z tymi ubezpieczalniami :D
Chcialem sobie wziasc w pzu mini casco ale cos niewiarygodnego....IM system eurotax pokazuje ze is 300 sportcross z 2003 roku warty jest 12 tysiecy :d i od takiej kwoty chca mi go ubezpieczyc... to samo jak wszedlem na strone axa direct rowniez wartosc pokazuje 11900 a jak wziolem is 200 to podskoczyla na 18000 :D Dodam ze np liberty direct w ogole nie chce ubezpieczyc mi AC zaproponowalo jedynie OC za 400zl co dla mnie za ta pojenosc jest cena super ale przydalo by sie jeszcze jakies AC lub mini casco... Co proponujecie i gdzie ubezpieczacie?
Pozdr
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: IS 200 ile za OC?

Post autor: tomekb »

W warcie pelne ac uda ci sie kupic tam jest limit 10 lat i bedziesz mogl pozbie kobtynyacje robic
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS 200 ile za OC?

Post autor: turkus »

kolunio pisze:Panowie dziwna sprawa z tymi ubezpieczalniami :D
Chcialem sobie wziasc w pzu mini casco ale cos niewiarygodnego....IM system eurotax pokazuje ze is 300 sportcross z 2003 roku warty jest 12 tysiecy :d i od takiej kwoty chca mi go ubezpieczyc... to samo jak wszedlem na strone axa direct rowniez wartosc pokazuje 11900 a jak wziolem is 200 to podskoczyla na 18000 :D Dodam ze np liberty direct w ogole nie chce ubezpieczyc mi AC zaproponowalo jedynie OC za 400zl co dla mnie za ta pojenosc jest cena super ale przydalo by sie jeszcze jakies AC lub mini casco... Co proponujecie i gdzie ubezpieczacie?
Pozdr
Dokładnie tak jest z tą wyceną. Mój jest ubezpieczony OC + AC w Gothaerze, bo było w miarę korzystnie cenowo (w porównaniu do innych ubezpieczycieli). Weź OC i AC osobno, na pewno wyjdzie korzystniej niż w pakiecie :)

EDIT. W tym roku najkorzystniej wyszło mi w Hestii OC (731 zł) i w PZU AC (781 zł), jedno i drugie z rejestracja w Wawie. W zeszłym roku jednak mocno przepłaciłam. Nie polecam kupowania ubezpieczenia w miejscach, gdzie raz wbijaja dane do systemu i od razu pokazuje się lista ofert z różnych towarzystw. Dużo lepiej jest iść gdzieś, gdzie wyszukuja w każdym towarzystwie osobno, bo jednak dla różnych towarzystw liczą się różne parametry i to jeszcze w różnym stopniu, a te zagregowane wyszukiwarki uśredniaja wynik. Plus narzut centrum ubezpieczeń i robi się niemiło.

Co do wartości auta - min wartość 22 tys. wyszła w Compensie, ale tam pakiet kosztował 3 tys. Reszta jak Eurotax, czyli niezmiernie marnie. Lepiej chyba w razie stłuczki kupić angola, niż zrobić sobie szkodę całkowitą np. peknietym zderzakiem ;)
jaros
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 1 lut 2014, o 13:02
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: IS 200 ile za OC?

Post autor: jaros »

ja mam OC za 550 w mbanku :D i to mimo wieku poniżej 25, Oczywiście z zniżkami współwłaściela.
Polecam :)
Marchol
Lex Driver
Posty: 515
Rejestracja: 22 sie 2011, o 23:02
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: IS 200 ile za OC?

Post autor: Marchol »

IS 200 ,OC MTU, pełne zniżki dla miasta Ruda Śląska 434 zł.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości