Szukam użytkownika Lexa z okolic Olsztyna

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
whitewidow
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 3 maja 2013, o 15:12
Model Lexusa: is200
Skąd:: Nisko
Kontakt:

Szukam użytkownika Lexa z okolic Olsztyna

Post autor: whitewidow »

Witam
Interesuje mnie ten IS http://otomoto.pl/lexus-is200-kupiony-w ... 07196.html
Niestety mieszkam na Podkarpaciu i już 4 raz naprawdę nie zniosę gdy na miejscu zobaczę padlinę;/ Może ktoś z użytkowników forum mieszka w samym Olsztynie lub w jego bliskiej okolicy i były skłonny zobaczyć ten egzemplarz ? Oczywiście szanuje czyjś czas tak więc warunki umowy dogadamy na PW :)
dab1978
Lex user
Posty: 124
Rejestracja: 15 sie 2013, o 19:17
Model Lexusa: is200 był...
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: Szukam użytkownika Lexa z okolic Olsztyna

Post autor: dab1978 »

Ten egzemplarz był juz kolego opisywany, jak i oglądany (również przeze mnie w Wawie wtedy). a więc w sierpniu wyglądał zupełnie inaczej (maska do zrobienia, lakier brzydki - do polerki, rozrząd do wymiany, hamulce, opony, etc...) , ale cena też była zupełnie inna...ja go ogladałem za ok. 19 k. ;)
auto odkupione od dyrektora/prezesa firmy z Konstancina Jez. przez pracownika, pojezdził trochę i chciał sprzedać...miał już Lancera kupionego od tego samego dyrektora;)
wg mnie oferta warta uwagi na dzień dzisiejszy, został doinwestowany i wygląda dużo lepiej, ale cena troszkę do zejścia uważam.
IS sprzedany, jest Mazda 626 2.0 benzyna kombi
whitewidow
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 3 maja 2013, o 15:12
Model Lexusa: is200
Skąd:: Nisko
Kontakt:

Re: Szukam użytkownika Lexa z okolic Olsztyna

Post autor: whitewidow »

kurde nie skojarzyłem a siedzę od pól roku kilka razy dziennie , wertuje ogłoszenia i pamiętam białego Is200 z warszawy całkiem nieźle na zdjęciach wyglądał. Polski salon, też 02 r tylko on był za 19.999 zł chyba. Czytając forum faktycznie opisywali jakiegoś białego lexa z Warszawy ale dopiero teraz chomik zaczął biegać..
whitewidow
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 3 maja 2013, o 15:12
Model Lexusa: is200
Skąd:: Nisko
Kontakt:

Re: Szukam użytkownika Lexa z okolic Olsztyna

Post autor: whitewidow »

Dab a pamiętasz jak miała się sprawa silnika ? chodzi mi głównie czy nie lało gdzieś z niego ? aaa i czy w tą bez wypadkowość można wieżyc . Z góry dzięki za odp :)
Awatar użytkownika
jankess
Lex Maniak
Posty: 803
Rejestracja: 28 maja 2013, o 20:59
Model Lexusa: is2ooT
Skąd:: NGI/NO
Kontakt:

Re: Szukam użytkownika Lexa z okolic Olsztyna

Post autor: jankess »

Własnie od niedawna zaczął śmigać po Olsztynie biały lex :) jak będę miał chwilę to się ustawie z tym gościem i zobacze ile to warte.. ciekawe co powie jak też lexem podjadę :D
This IS it
whitewidow
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 3 maja 2013, o 15:12
Model Lexusa: is200
Skąd:: Nisko
Kontakt:

Re: Szukam użytkownika Lexa z okolic Olsztyna

Post autor: whitewidow »

Jankess byłbym wdzięczny i jak pisałem odwdzięczę się :)
dab1978
Lex user
Posty: 124
Rejestracja: 15 sie 2013, o 19:17
Model Lexusa: is200 był...
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: Szukam użytkownika Lexa z okolic Olsztyna

Post autor: dab1978 »

Co do silnika to nie zagłębiałem się w temat, ponieważ zniechęcił mnie wygląd zewnętrzny oraz pare rzeczy do zrobienia na już...(rozrząd, hamulce, opony, maska, polerka, itp...)ale warto go zobaczyć, może wyzsza cena o czymś świadczy;)
IS sprzedany, jest Mazda 626 2.0 benzyna kombi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości