Lexusy z USA

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: forest »

troche dziwne że wolisz serie niż tego ISa i to za podobne pieniądze.... co Cie odstrasza w "sportowym zawieszeniu" ??? bo nie kapuje? chyba pewnie kompilacja ZAWIAS+POLSKIE DROGI ;) bez przesady.... taki zawias w tym IS to jeszcze nie zawias... widziałem "gorsze" i jakoś jeżdżą ;)
SC430 '2002
macia
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 26 paź 2010, o 20:25
Model Lexusa: właśnie?
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: macia »

Póki co, sprzedający nie bardzo ma ochotę podać mi nr VIN :down:
Chciałbym kupić lexa ale jak tak dalej pójdzie, to wrócę do pomysłu subaru legacy h6 lub gt :blush:
A jeśli chodzi o serię to wolę zwykle to, co wyjechało z fabryki, bez zbędnych dodatków. Taki już dziwny jestem. Poza tym po prostu nie potrzebuję jakiegoś sportowego zawieszenia a i pewnie koszty wymiany są o wiele większe niż w zwykłym isie. Ciekawe ile tarcze do tej wersji, amory, sprężyny...
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: tomekb »

tylo ze subaru to calkiem auto o innym chatrakterze nie nten gosc to bedzie inny dobre auto kupic to naprawde szyka subatu tez bedzie trudno znalesc
macia
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 26 paź 2010, o 20:25
Model Lexusa: właśnie?
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: macia »

Pewnie, że inne, co nie znaczy, że gorsze:) Podobają mi się obydwa i w zasadzie nie robi wielkiej różnicy, którym będę jeździł, choć wolałbym lexa ze względów wyłącznie estetycznych:) A co do h6 to znalazłem właśnie niezłą okazję - nie cenową na pewno ale za to pewniak w świetnym stanie. No zobaczymy.
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: janasek »

W USA Subaru jest mniej prestiżową marką niż Lexus. Lex to konkurencja dla Niemieckiej i Brytyjskiej konkurencji plus Acura, Infiniti a Subaru to konkurencja dla Volvo, Saaba i amerykańskich produkcji? Caddy i Lin to niby ta sama klasa co Merc ale dużo gorzej wykonana i sporo tańsza. Lex jest najkorzstniejszy jeśli chodzi stosunkiem ceny do jakości. Wybierz Lexa, a na pewno będziesz zadowolony. :)

A tak na marginesie co to za sprzedający, ktory nie chce podać nr. nadwozia? Pewnie ma coś do ukrycia...

Pozdro
Luxusem jadę... :)
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: tomekb »

macia
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 26 paź 2010, o 20:25
Model Lexusa: właśnie?
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: macia »

Tomek, pierwszy - cena z kosmosu, nie ma o czym mówić nawet; drugi - sprawdzałem po vinie, miał dwa wypadki w USA o czym obecny właściciel nawet nie wiedział/nie chciał wiedzieć dlatego od razu go odrzuciłem, bo wolałbym wiedzieć przynajmniej jaki był zakres uszkodzeń i jak to naprawiono. Trzeci wydaje się interesujący, sprawdzimy:)

PS. Janasek - właśnie dostałem vin tego z Białegostoku, sprawdzę co i jak.
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: tomekb »

wiem ze cena kosmos pierwszego no ale 2 letni
Raszej22
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2010, o 19:36
Model Lexusa: następny będzie LEXUS:)
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: Raszej22 »

macia pisze:Tomek, pierwszy - cena z kosmosu, nie ma o czym mówić nawet; drugi - sprawdzałem po vinie, miał dwa wypadki w USA o czym obecny właściciel nawet nie wiedział/nie chciał wiedzieć dlatego od razu go odrzuciłem, bo wolałbym wiedzieć przynajmniej jaki był zakres uszkodzeń i jak to naprawiono. Trzeci wydaje się interesujący, sprawdzimy:)

PS. Janasek - właśnie dostałem vin tego z Białegostoku, sprawdzę co i jak.

A patrzyłeś na tego???: http://motoallegro.pl/lexus-is-250-sprz ... 80808.html

Jest w podejrzanie niskiej cenie...
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Lexusy z USA

Post autor: janasek »

Cena tego IS-a, którego tomekb podał jest normalna - to znaczy nie jest wygórowana. Ale to jest normalka jeżeli chodzi o auta z USA. Raczej na pewno ma za sobą sporego gonga, i stąd ta cena. :biggrin2:

Pozdro
Luxusem jadę... :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości