[Is200/300] Wersja Clasic , Prestige, Sport, Elegance

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Is200/300] Wersja Clasic , Prestige, Sport, Elegance

Post autor: turkus »

mikrus pisze:
Palio pisze:Hej, a ja mam pytanie o kolory deski rozdzielczej. W zasadzie interesuja mnie kolory obramowania zegarow i biegnący wzdłuż kokpitu metaliczny panel. Był jeden kolor dla wszystkich wersji czy kilka? Mam dylemat bo muszę kupić taka ramke do zegarow i na aukcjach te kolory różnią sie (moze to zależy od oswietlenia). Przykładowa aukcja:
http://allegro.pl/showItem2.php?item=3479725956 i cholera na rożnych aukcjach te kolory sa skrajnie inne :/
kolory są inne dla wersji sport, są dwukolorowe. ta z allegro jest właśnie dla wersji sport.
Hej, z tego co zauważyłam po przejrzeniu Allegro i na podstawie własnych doświadczeń i zdjęć z forum:

Dwukolorowa deska - tylko przedlifty niezależnie od wersji (te nie sport, czyli bez alu nakładek na progi i pedały też)

Kierownica:
Dwukolorowa - w wersji sport, zarówno przed, jak i po lifcie (przedliftowe 1 na Allegro i 8 na naszym forum, poliftowe 1 na Allegro i 2 w SportCrossach Sport moim i michallw)
Łączona ze skórą perforowaną - tylko w autach przedliftowych, znowu niezależnie od wersji (sport/nie sport)
Awatar użytkownika
Elmosquito
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 21 lis 2013, o 01:51
Model Lexusa: IS 300 SC
Skąd:: D.G.
Kontakt:

Re: [Is200/300] Wersja Clasic , Prestige, Sport, Elegance

Post autor: Elmosquito »

Jak wygląda sprawa czujnika deszczu? Jakich modelach był montowany, i jak się go włącza?
Kupując :LEXUS: w ogłoszeniu było napisane, że auto wyposażone jest w czujnik deszczu. W czasie testów nie zauważyłem niczego co mogło by wyglądać na czujnik deszczu, poza tym na przełączniku wycieraczek nie ma opcji "auto" jak to ma miejsce w przypadku świateł. Jak to wygląda w waszych samochodach?
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Ogloszenia czesto klamia co do wyposarzenia;)
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: [Is200/300] Wersja Clasic , Prestige, Sport, Elegance

Post autor: Travis »

Pierwsze słyszę o czujniku deszczu w IS ;)
Awatar użytkownika
mikrus
Lex Driver
Posty: 525
Rejestracja: 6 mar 2012, o 12:05
Model Lexusa: GS430 mkII
Skąd:: ok. Poznań
Kontakt:

Re: [Is200/300] Wersja Clasic , Prestige, Sport, Elegance

Post autor: mikrus »

Być może handlarz (jeśli od niego kupiłeś auto) myślał, że ta druga kuleczka na desce rozdzielczej jest od czujnika deszczu :) A tam masz czujnik zmierzchu i temperatury z tego co wiem ;)
Pozdrawiam
Mikołaj
Awatar użytkownika
jankess
Lex Maniak
Posty: 803
Rejestracja: 28 maja 2013, o 20:59
Model Lexusa: is2ooT
Skąd:: NGI/NO
Kontakt:

Re: [Is200/300] Wersja Clasic , Prestige, Sport, Elegance

Post autor: jankess »

mikrus pisze:Być może handlarz (jeśli od niego kupiłeś auto) myślał, że ta druga kuleczka na desce rozdzielczej jest od czujnika deszczu :) A tam masz czujnik zmierzchu i temperatury z tego co wiem ;)
dokładnie tak ;)

ps. niech mi ktoś powie jaką ja mam wersje :

jest tylko :

- pełne skóry
- grzanie foteli
- oba fotele elektryczne
- cały czarny środek oprócz wstawek w drzwiach przy przyciskach do szyb(wstawki szare)
- maskownice głośników przód z niklowaną obwódką
- kiera pełna czarna skóra
- czujnik zmierzchu (jest auto)

no i wszystko poliftowe się zgadza(radio, zegary, podłokietnik wysoki, tylne lampy ciemne, grill, ikona grzania luster na przycisku,6xsrs,dyfer a03a) 2002r.

co to może być za wersja?




-
-
This IS it
Awatar użytkownika
mikrus
Lex Driver
Posty: 525
Rejestracja: 6 mar 2012, o 12:05
Model Lexusa: GS430 mkII
Skąd:: ok. Poznań
Kontakt:

Re: [Is200/300] Wersja Clasic , Prestige, Sport, Elegance

Post autor: mikrus »

Mam wrażenie, że w pewnym momencie wersje zaczynały się mieszać i w Twoim przypadku to jest już wersja na indywidualne zamówienie klienta z dodatkowymi opcjami. Ja też mam pełną skórę na kierownicy, niklowane obwódki głośników i czujnik zmierzchu. Z tym, że ja się śmieję, że mój SC to wersja "golas" bo ani grzania, ani elektryki, ani skóry :P
Pozdrawiam
Mikołaj
Awatar użytkownika
jankess
Lex Maniak
Posty: 803
Rejestracja: 28 maja 2013, o 20:59
Model Lexusa: is2ooT
Skąd:: NGI/NO
Kontakt:

Re: [Is200/300] Wersja Clasic , Prestige, Sport, Elegance

Post autor: jankess »

mikrus pisze:Mam wrażenie, że w pewnym momencie wersje zaczynały się mieszać i w Twoim przypadku to jest już wersja na indywidualne zamówienie klienta z dodatkowymi opcjami. Ja też mam pełną skórę na kierownicy, niklowane obwódki głośników i czujnik zmierzchu. Z tym, że ja się śmieję, że mój SC to wersja "golas" bo ani grzania, ani elektryki, ani skóry :P
a i zapomniałem dodać że to import z Włoch, makaron zamiast szybra i półskór(co wydawałoby się logiczniejszą opcją na Włochy) wziął pełne skóry :roll: i skąpiec nie dorzucił na navi i xenon :( :P ehh



btw. ktoś może się orientował o jakichś super extra rarytasach do lexa? czy jest tylko to co mamy w swoich ?

w hondach było tyle cudów że chyba nikt nie miał wszystkiego na raz w jednej furce :D
This IS it
Jago
Lex user
Posty: 188
Rejestracja: 11 maja 2013, o 13:53
Model Lexusa: JCE10 2JZ-GE / XF10 1UZ-FE
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [Is200/300] Wersja Clasic , Prestige, Sport, Elegance

Post autor: Jago »

Najlepsze byłyby oczywiście archiwalne broszury z cennikiem i wyposażeniem.
Awatar użytkownika
Pawełn
Lex Driver
Posty: 400
Rejestracja: 6 paź 2012, o 14:43
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: [Is200/300] Wersja Clasic , Prestige, Sport, Elegance

Post autor: Pawełn »

jankess pisze:... makaron zamiast szybra i półskór(co wydawałoby się logiczniejszą opcją na Włochy) wziął pełne skóry :roll: i skąpiec nie dorzucił na navi i xenon :( :P ehh
Mój też poskąpił na navi:)

Ale być może należałoby też brać pod uwagę na jaki klimat szykowany był dany egzemplarz, mój np. latał po ciepłych regionach Stanów i pewnie dlatego nie ma grzania tyłka.
Pierwszy właściciel zrezygnował z tego zbędnego wg niego dodatku, ale za to są inne ciekawostki, jak zapewne i w innych pochodzących z USA ISów, czyli grube zderzaki z przodu i tyłu, kompas w lusterku wstecznym i klamka do otwierania bagażnika od środka :biggrin2:

A z ciekawostek w oświetleniu: światła do jazdy dziennej, zamiast fogów stop i pozycja w klapie, zamiast kierunków w błotnikach podwójne żarówki kierunkowskazu w lampach przednich.
No i xenon bez sprysku :omg:
レクサス
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość