Lexus GS300 ,,bezwypadkowy,, 119000 km ;) Lublin/Garbów

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
GS300
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 1 lis 2013, o 16:32
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Lexus GS300 ,,bezwypadkowy,, 119000 km ;) Lublin/Garbów

Post autor: GS300 »

caffeini pisze:Kolego GS300 ...po pierwsze ! skąd w Twojej wypowiedzi tyle jadu ? i co to za czerstwe ,,texty,, pt. ,,ludzie tacy jak Ty,, znasz mnie ? piłem z Tobą piwo pod sklepem ? Chcesz Dobry Człowieku konstruktywnej dyskusji,to może troszkę mniej agresji w tym co piszesz :)
Po 2-gie : Post został wysłany tylko i wyłącznie po to żeby Ktoś, kto interesuje się akurat tym autem wiedział czego ma się spodziewać przed przyjazdem na tzw. ,,oględziny,, Ty rozumieć,czy Ty nie rozumieć ?
Po 3-cie : Co zaś tyczy się 2-giej części Twojej ,,wypowiedzi,, to rzeczywiście ,,polazłem,, do salonu 1,5 roku temu...kupiłem nowe auto(czego do dzisiejszego dnia żałuję),nowiusieńkiego Lexusa,takiego prosto z pod tzw. ,,igły,, wiesz jak taki wygląda ? i jeszcze jedno... jak to byleś ,,łaskaw,, napisać ,,( boże ludzie, albo idźcie do salonu, albo jeździjcie busami..) Busami zdarza mi się jeździć i nic do busów nie mam. Z tej racji ,że szukałem auta dla mojej Córki...dla mnie wybór,co do marki był jasny i przejrzysty , Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru oraz zawsze bezawaryjnego auta ... kolego gs300 :ok:
nie pajacuj...
Awatar użytkownika
PoweRanger
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 2 paź 2010, o 23:56
Model Lexusa: GS 300
Kontakt:

Re: Lexus GS300 ,,bezwypadkowy,, 119000 km ;) Lublin/Garbów

Post autor: PoweRanger »

caffeini pisze:Masz rację rsz1981/2,jeżeli napisałem coś,co uraziło To Szanowne Forum...przepraszam !
Bardzo dobrze napisałeś :-)
I rzeczowo, i stylistycznie też ;-)
Pozdrawiam :-)
marines
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 17:11
Model Lexusa: RX
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Lexus GS300 ,,bezwypadkowy,, 119000 km ;) Lublin/Garbów

Post autor: marines »

W ogłoszeniach niestety bardzo często oszukują. Gdyby ktoś trafił na takiego oszusta to polecam portal http://autoprawo.pl/ Jest to portal specjalizujący się w pomocy prawnej z zakresu wad pojazdów. Przy czym nie musi to być wada w nowym aucie ale również np. oszustwo ze strony sprzedawcy, wada prawna w umowie itp. Można tam wypełnić formularz i otrzymać bezpłatną analizę problemu oraz wycenę jego rozwiązania.
Awatar użytkownika
GS300
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 1 lis 2013, o 16:32
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Lexus GS300 ,,bezwypadkowy,, 119000 km ;) Lublin/Garbów

Post autor: GS300 »

caffeini pisze:Masz rację rsz1981/2,jeżeli napisałem coś,co uraziło To Szanowne Forum...przepraszam !
:laugh1:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości