SPOT POZNAN !!!!!

Organizujesz spot w swoim regionie ? napisz nam o nim
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: SPOT POZNAN !!!!!

Post autor: hydrant23 »

ok , moja wersja ..gs II
wracamy ze sptu w 4 auta sc, gs , is , is compresor
ladna 3pasmowa w jednym kierunku i akurat czerwone przed nami wiec prawie kazdy (sc , is , gs)zajmuje pole position i czekamy na zielen , ledwo zdazylem VSC wylaczyc (powera nie zdazylem zalaczyc) i zolte wiec but w deche i widze , a racze slysze jak wyje is obok i co mnie zdenerwowalo wyrwal w przod , wiec lukam w bok bo juz widze tylne drzwi is'a i widze ze sc jest za mna i tak ze 300 metrow , kompresorek w is ladnie wyje i widac daje mocy nie ma co , bede musial w swojego takie cos wsadzic
Lex

Re: SPOT POZNAN !!!!!

Post autor: Lex »

hydrant23 pisze:ok , moja wersja ..gs II
wracamy ze sptu w 4 auta sc, gs , is , is compresor
ladna 3pasmowa w jednym kierunku i akurat czerwone przed nami wiec prawie kazdy (sc , is , gs)zajmuje pole position i czekamy na zielen , ledwo zdazylem VSC wylaczyc (powera nie zdazylem zalaczyc) i zolte wiec but w deche i widze , a racze slysze jak wyje is obok i co mnie zdenerwowalo wyrwal w przod , wiec lukam w bok bo juz widze tylne drzwi is'a i widze ze sc jest za mna i tak ze 300 metrow , kompresorek w is ladnie wyje i widac daje mocy nie ma co , bede musial w swojego takie cos wsadzic
wieże że IS maxa wymiata waga robi swoje , ale ostatnio zlukałem V8 które powstaje w PL i powiem tak bardzo bym chciał zobaczyć IS-y maxa i grodzia w akcji bo może być całkiem ciekawie :biggrin2:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: SPOT POZNAN !!!!!

Post autor: BeeMiX »

Jak szybko sie uwine z moim projektem to moze w wakację wpadne na poznański spot SC300 Twin Turbo :)
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: SPOT POZNAN !!!!!

Post autor: carinus »

Ciekawe imprezy się kroją w Poznaniu i moze cos się w końcu będzie działo w tej części Polski.Jeżeli będę w domu to na bank przyjadę swoim.
Awatar użytkownika
stachulex
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 12 lut 2011, o 00:42
Model Lexusa: gs 300 mk1
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Re: SPOT POZNAN !!!!!

Post autor: stachulex »

trzeba zrobic przed zlotem jeszcze conajmniej jednego spota i tym razem proponuje nakrecic filmik ze startu rownoleglego.nasz przypadkowy drag pokazal ze pare osob ma apetyt na wieksza moc w swoich leszkach.sam sie troszke nakrecilem i zmieniam plan na mojego mk1.stawiam za cel osiagniecie 400 zamiast 350 kucy.
Obrazek
PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: SPOT POZNAN !!!!!

Post autor: BeeMiX »

To musisz miec single turbo + manual. Ja chce 350 i zachować automat. Znalazłem ślicznego Soarera, w środę wysyłam pieniądze i załatwiam transport. Jak by ktoś znał kontakt do kogoś kto przywiózł by mi auto z anglii to byłbym wdzięczny :)
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: SPOT POZNAN !!!!!

Post autor: maxkow »

Lex pisze:
hydrant23 pisze:
wieże że IS maxa wymiata waga robi swoje , ale ostatnio zlukałem V8 które powstaje w PL i powiem tak bardzo bym chciał zobaczyć IS-y maxa i grodzia w akcji bo może być całkiem ciekawie :biggrin2:
Lex nie przeszadzałbym z mozliwosciami Is w kompresorku jest moze szybki , ale na moje raczej nie ma wiekszysch szans z IS400 V8 Grodzia , nie daje sobie wiekszych szans , chyba ze Grodzio bylby nawalonym :pijak: i z malym opoznieniem wcisnoł gaz w podloge :hobby: , albo zapomnialby wrzucic wajchy na D :jazda: i pozostawilby w pozycji N :biggrin2: wtedy moje szanse by troche wzrosły :dance3:

Osobiscie bylbym ciekaw ja IS kompresor wypadnie z IS300 :) za to IS 400 pogodzi wszystkich :)
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: SPOT POZNAN !!!!!

Post autor: carinus »

Wszystko się wyjaśni w praniu,będzie okazja do sprawdzenia to bedzie wiadomo jak znaczna różnica jest miedzy tymi silnikami.Na razie to tylko gdybanie.
Awatar użytkownika
noangels
Lex user
Posty: 66
Rejestracja: 16 gru 2010, o 20:42
Model Lexusa: GS300 MK1
Lokalizacja: P-ń
Kontakt:

Re: SPOT POZNAN !!!!!

Post autor: noangels »

Film pod adresem. Materiału było mało więc wyszło jak wyszło ale mam nadzieje, że bedzie się podobać.

http://chomikuj.pl/noangels

film znajduje się w folderze prywatne/Lexus

hasło:
lexusforum

jak by byl jakiś kłopot pisać.

Ps. Transfer kosztuje. Mogę wrzucic na youtuba ale na filmie widac tablice. I wszyscy ze spotu musieliby się zgodzić.

POZDRO 4 ALL
Awatar użytkownika
stachulex
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 12 lut 2011, o 00:42
Model Lexusa: gs 300 mk1
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Re: SPOT POZNAN !!!!!

Post autor: stachulex »

:puchar: :podziw: :puchar:
noangels na to czekalem.w koncu pokazales swoj ukryty talent. :ok:



i te serduszka na koncu :biggrin2:
Obrazek
PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spoty Regionalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości