Trójmiasto

Organizujesz spot w swoim regionie ? napisz nam o nim
Awatar użytkownika
NappyBoy
Lex Maniak
Posty: 905
Rejestracja: 17 sty 2013, o 21:05
Model Lexusa: IS200 Turbo
Skąd:: Gdansk
Kontakt:

Re: Trójmiasto

Post autor: NappyBoy »

Ja niestety z wielkim zalem pasuje jesli chodzi o 23 Marca . jade do carsika zakladac turbo. wracam dopiero wieczorem . natomiast w niedziele chetnie podjade by sie spotkac i zapoznac ;)

Pozdro
Awatar użytkownika
Kowal
Lex user
Posty: 202
Rejestracja: 29 gru 2011, o 04:08
Model Lexusa: Yaris mk3
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: Trójmiasto

Post autor: Kowal »

Ja będę jutro w Gdańsku :)

Jeśli nie ustawimy się na sztywno w jakim miejscu i o której, nie wróżę powodzenia w spotkaniu.

Na miejsce proponuję duży dziki parking przy cmentarzu garnizonowym, na południe od Lodowiska Miejskiego w Gdańsku. Jest między ulicami Gen. Antoniego Giełguda, 3 Maja. i Gen. Henryka Dąbrowskiego. Lepszego miejsca, czy darmowego parkingu poza marketami nie znam, bo Gdańska aż tak dobrze nie znam.
Lex

Re: Trójmiasto

Post autor: Lex »

NappyBoy pisze:Ja niestety z wielkim zalem pasuje jesli chodzi o 23 Marca . jade do carsika zakladac turbo. wracam dopiero wieczorem . natomiast w niedziele chetnie podjade by sie spotkac i zapoznac ;)

Pozdro
To może przyjmijmy wstępnie 24.03 Niedziela w popołudniowych godzinach , myślę że przy okazji warto zobaczyć w realu paczkę turbo od carsika .
Kowal pisze:
Na miejsce proponuję duży dziki parking przy cmentarzu garnizonowym, na południe od Lodowiska Miejskiego w Gdańsku. Jest między ulicami Gen. Antoniego Giełguda, 3 Maja. i Gen. Henryka Dąbrowskiego. Lepszego miejsca, czy darmowego parkingu poza marketami nie znam, bo Gdańska aż tak dobrze nie znam.
Pierwsza propozycja

Ja proponuję parkingi na obwodnicy , może być też w GD tak jak proponuje Kowal , Sopot , Skwer w Gdyni . Mamy jeszcze cały tydz. żeby dopasować godzinę i miejsce .
Maciek69
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 11 lut 2013, o 12:56
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: GDAŃSK
Kontakt:

Re: Trójmiasto

Post autor: Maciek69 »

Super 23-24 mi również odpowiada. Czekam na propozycję godziny i miejsca.
Maciek 69 Lexus GS 300
Awatar użytkownika
NappyBoy
Lex Maniak
Posty: 905
Rejestracja: 17 sty 2013, o 21:05
Model Lexusa: IS200 Turbo
Skąd:: Gdansk
Kontakt:

Re: Trójmiasto

Post autor: NappyBoy »

Ja jak najbardziej 24 marca (bede bez samochodu) godzina 14 ? moze byc ten parkin obok placu zebran ludowych.

pozdro
Awatar użytkownika
chudyone
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 22 lut 2011, o 11:27
Model Lexusa: is200 sport cross
Skąd:: Straszyn
Kontakt:

Re: Trójmiasto

Post autor: chudyone »

czesć wam, ja tez powinienem się pojawic w niedziele:)
Awatar użytkownika
NappyBoy
Lex Maniak
Posty: 905
Rejestracja: 17 sty 2013, o 21:05
Model Lexusa: IS200 Turbo
Skąd:: Gdansk
Kontakt:

Re: Trójmiasto

Post autor: NappyBoy »

Po obejrzeniu dzisiejszych wiadomosci nie wyglada to za kolorowo ... Zima ma puscic dopiero pod koniec marca.. Pozyjemy zobaczymy :) :)
qwaz
Lex user
Posty: 35
Rejestracja: 14 maja 2012, o 17:42
Model Lexusa: LS 430 2004
Skąd:: Junoszyno
Kontakt:

Re: Trójmiasto

Post autor: qwaz »

Jest też kilka LS 400 w okolicach Trójmiasta, ogólnie na mierzei 3, więc jakby termin był już ustalony to chętnie zawitamy :)
Awatar użytkownika
chudyone
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 22 lut 2011, o 11:27
Model Lexusa: is200 sport cross
Skąd:: Straszyn
Kontakt:

Re: Trójmiasto

Post autor: chudyone »

to jak z tym jutrzejszym spotem??:)
Lex

Re: Trójmiasto

Post autor: Lex »

Chyba odpust bo cisza w temacie , pewnie przez tą upierdliwą zimę (hehe globalne ocieplenie)
przekładka na kwiecień o ile przestanie śnieg padać i mróz kąsać :sarcastic:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spoty Regionalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości