I ZLOT Lexus-Forum 25-26.06.2011

Zloty ogólnopolskie
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: I ZLOT Lexus-Forum 25-26.06.2011

Post autor: Rici »

Wejdź na chat na stronie głównej na dole.
Obrazek
Awatar użytkownika
wondy
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:22
Model Lexusa: IS200
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: I ZLOT Lexus-Forum 25-26.06.2011

Post autor: wondy »

Byłem dziś zobaczyć jak wygląda droga do ośrodka.
Jest w miarę równa ale... piach piach piach... kurzy się niemiłosiernie.
Także jakieś szmatki, płyny weźcie ze sobą:)
Jest też dojazd od strony Grabiny, przez las. Nigdy tamtędy nie jeździłem. Jutro postaram się podjechać. Może będzie lepiej.
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: I ZLOT Lexus-Forum 25-26.06.2011

Post autor: Ralfx »

Dzięki za cynk, ja myślę że po trasie to niektórym by sie przydała jeszcze myjnia ciśnieniowa (ewentualnie może szmatka i glinka wystarczą). Jak by ktoś mógł wziąć glinkę to byloby super :)
Wondy. Czy to Ty się kiedyś wypowiadałeś w sprawie tego rynku? Ktoś pisał do kogo się zgłosić w tej sprawie, mało czasu zostało można by spróbować, mielibyśmy fajne miejsce na spota.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
wondy
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:22
Model Lexusa: IS200
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: I ZLOT Lexus-Forum 25-26.06.2011

Post autor: wondy »

Chyba nie ja, i wątpię żeby na rynek wpuścili... tam za dużo ludzi się porusza, szczególnie w weekendy, i za mało miejsca do zaparkowania aut.
Ja myślałem o tym parkinu co teledysk nagrywałem. Jest też lotnisko, ale tez trzeba by ich wcześniej poinformować. Są też 3 galerie jak coś... nad Wisłą tez jakieś miejscówki, parking kościelny, duży i w centrum:D może uda się znaleźć wystarczająco miejsca koło teatru:)
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: I ZLOT Lexus-Forum 25-26.06.2011

Post autor: dS »

Ralfx pisze:Dzięki za cynk, ja myślę że po trasie to niektórym by sie przydała jeszcze myjnia ciśnieniowa (ewentualnie może szmatka i glinka wystarczą). Jak by ktoś mógł wziąć glinkę to byloby super :)
Wondy. Czy to Ty się kiedyś wypowiadałeś w sprawie tego rynku? Ktoś pisał do kogo się zgłosić w tej sprawie, mało czasu zostało można by spróbować, mielibyśmy fajne miejsce na spota.
ja ostatnio zakupiłem sobie glineczke, mogę zabrać jak by ktoś chciał

ziomy co wy na to żeby na zlocie ogarnąć jakąś hamownie ?
W Płocku firma http://www.peter-gum.pl/ posiada hamownie, więc jak by się chętnych było więcej to shamowanie wyniosło by grosze. Myślę że nie tylko ja chętnie bym sprawdził jak liczne stado siedzi po maską :biggrin2:
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
wondy
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:22
Model Lexusa: IS200
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: I ZLOT Lexus-Forum 25-26.06.2011

Post autor: wondy »

Szkoda, że nie automatów nie chcą sprawdzić:/

A co do dojazdu do ośrodka, to podjechałem dziś od drugiej strony - Grabiny, nadłożyłem trochę km do domu :)
Odcinek gruntowej drogi jest może trochę dłuższy, ale jedzie się przez las, piach jest trochę bardziej ubity, za autem się nie kurzyło tak bardzo jak jadąc tą drugą drogą, bo tam tuman kurzu się za mną przy 40km już ciągnął:)
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: I ZLOT Lexus-Forum 25-26.06.2011

Post autor: janasek »

Czy jest już jakaś rozpiska/program dnia jak to będzie wygladało (włacznie z piątkiem?). O ktorej oficjalne otwarcie zlotu itd? :)

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: I ZLOT Lexus-Forum 25-26.06.2011

Post autor: Ralfx »

Mam takie jedno ale bardzo ważne pytanie, jak mamy ogarnięta muzyke do ogniska? Dostaniemy jakąś wieże, bierzemy swoją czy Legato podstawi samochód i z niego bedzie lecieć ??
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
sadziolex
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 22 mar 2011, o 02:06
Model Lexusa: is200
Skąd:: Płock
Kontakt:

Re: I ZLOT Lexus-Forum 25-26.06.2011

Post autor: sadziolex »

no to czekmy do soboty jestem z płocka i najfajniejsza opcja by był stary rynek bo placy przy teatrze to kojarzy sie z STM BMW PŁOCK ...... ) AL LEXUS TO LEXUS COS INNEGO , MOZNA TEZ NAD TA WISŁA LUB GALERIA . :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :dance:
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: I ZLOT Lexus-Forum 25-26.06.2011

Post autor: Rici »

Ralfx pisze:Mam takie jedno ale bardzo ważne pytanie, jak mamy ogarnięta muzyke do ogniska? Dostaniemy jakąś wieże, bierzemy swoją czy Legato podstawi samochód i z niego bedzie lecieć ??
Legato wjedzie do ogniska :) tyle będzie grało ile da rade ale myślę ze po ok godzinie spłonie cały :sarcastic:

Nie wiem nie pytałem o muzykę
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Zloty Ogólnopolskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości