Zlot 2016- rozmowy

Zloty ogólnopolskie
harry22
Lex user
Posty: 62
Rejestracja: 13 gru 2015, o 22:29
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Bytom
Kontakt:

Re: Zlot 2016 26-28 sierpien.

Post autor: harry22 »

A szkoda że jest tutaj totalny brak organizacji... Taki zlot że każdy sam zamawia miejsca to podejrzewam że będzie małe zainteresowanie:) Na każdym forum jakim byłem zawsze jedna osoba organizowała wszystko i przeważnie się to udawało. Nie chce tutaj oceniać adminów to tylko luźna dyskusja i pomysł :)
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Nie chodzi o brak organizacji bo to nie byl by problem, tylko o ogolne zainteresowanie. Podana przeze mnie opcja zadziala w zeszlym roku i powinna w tym. Wiele osob zdecydowalo sie w ostatniej chwili lub bylo tylko na 1 noc. Forum ma wielu zarejestrowanych uzytkownikow lecz aktywnych niewielu. Musisz przelknac, ze to nie BMW;)
mamut55
Lex user
Posty: 163
Rejestracja: 9 lut 2016, o 22:42
Model Lexusa: IS 350
Skąd:: Zabrze
Kontakt:

Re: Zlot 2016 26-28 sierpien.

Post autor: mamut55 »

W sumie ja też pierwszy raz spotykam się z tymi żeby samemu wszystko załatwiać i potem przyjechać nie wiedząc tak na prawdę ile w ogóle ludzi będzie, co jest załatwione, co będzie organizowane, czy są jakieś konkurencje przewidziane itp. Z zupełnie innym zlotowaniem miałem do tej pory do czynienia. Wszystko było załatwiane minimum pół roku wcześniej, składki też odpowiednio wcześniej zbierane, jakieś konkurencje, sprawnościówki, wspólny grill itd itd mógłbym wymieniać. Dziwię się w ogóle, że tak późno dzwoniąc o domki są jeszcze jakiekolwiek miejsca.... To jest akurat wielki plus, że można bez problemu cokolwiek zarezerwować. Natomiast jeśli chodzi o ludzi którzy mieliby chęć przyjechać to wcześniej była robiona lista kto na ile dni przyjeżdża, a tu tak na prawdę jedzie się w ciemno. Jakbym miał 20km do tego miejsca to bym to olał bo zawsze mógłbym wrócić z powrotem do domu bez większych strat finansowych, ale jak mam przejechać pół Polski i na miejscu zastać 5 czy tam nawet 10 aut to trochę bez sensu... Takie jest moje zdanie poparte wieloma zlotami mojego i nie tylko mojego klubu na których byłem więc to nie jest atak na Was Adminów czy Zarząd tego klubu :)
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot 2016 26-28 sierpien.

Post autor: adamsky73 »

Ja myślę że wszyscy są dorośli i mają coś do roboty w życiu, stąd nikt nie ma czasu żeby organizować dla wszystkich zlot. Późnej i tak się kończy tym, że ludzie się zapisują na lstę a jak przychodzi co do czego to połowa nie potwierdza, nie wpłaca ile trzeba, a druga połowa marudzi że pokój nie taki czy mięso na grilla nie z tego sklepu. Za jakie grzechy ktoś ma wyjmować zycia swojej rodziny czas za friko? Bądźmy poważni. Chcesz mieć gwarancję ile aut będzie? To zapytaj ludzi w tym wątku, zrób swoją listę, albo sam wszystko zorganizuj, zarezerwuj itp. Poza tym forumowe zloty nie są po to żeby się onanizować wypucowanymi alufelgami tylko żeby na żywo pogadać z mordami innych użytkowników forum i na koncu się przekonać że jeden z drugim z którym się spinałeś przez rok w różnych tematach, na żywo jest fajnym gościem. Albo też na odwrót :biggrin2:
Postawa roszczeniowa w tym społeczeństwie jest jak rak...
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: Zlot 2016 26-28 sierpien.

Post autor: lukas78 »

Zgadam się z przedmówcą adamsky73. Tym bardziej, że akurat u nas na forum tak, to wyglądało w poprzednich latach - i nasze zloty to tak naprawdę bardzo fajne spotkania w kameralnym i niemal stałym gronie miłośników :LEXUS: i :piwko: .
Tak, czy inaczej listę chętnych zawsze robiliśmy, i w tym roku też taką zróbmy.
1. lukas78 - 1os.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Awatar użytkownika
Oliwier
Lex Driver
Posty: 604
Rejestracja: 24 lip 2014, o 07:10
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Chojnice/GD
Kontakt:

Re: Zlot 2016 26-28 sierpien.

Post autor: Oliwier »

1. lukas78 - 1os.
2. Oliwier - 2os.
https://www.facebook.com/JZS147pl
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Mi szczerze nie robi roznicy ile bedzie osob. Dobrze jak jest frekfencja i nowych ludzi sie pozna. Ale nie narzekam jak lyche wypije raz do roku z osobami, ktore zawsze sa. Co do listy To mozna zrobic ja w nowym temacie. Ale widze ze tubylcy z forum juz sa:)
Awatar użytkownika
Oliwier
Lex Driver
Posty: 604
Rejestracja: 24 lip 2014, o 07:10
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Chojnice/GD
Kontakt:

Re: Zlot 2016 26-28 sierpien.

Post autor: Oliwier »

Ja bym chciał złożyć zamówienie na ten smakołyk z zeszłego roku legato97 :biggrin2: :drink:
https://www.facebook.com/JZS147pl
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Haha da sie zrobic:) 5l rozumiem.
Awatar użytkownika
Oliwier
Lex Driver
Posty: 604
Rejestracja: 24 lip 2014, o 07:10
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Chojnice/GD
Kontakt:

Re: Zlot 2016 26-28 sierpien.

Post autor: Oliwier »

Wiadomo że 5L :D ja się jaram bardziej właśnie na taki zlot , taki carshow , meeting itp to w kółko i w kółko się jeździ , zawsze to samo - najniższe, najgłosniejsze najszersze itp , aż do porzygu. A tutaj jest super ekipa , świetna atmosfera i o to w tym chodzi. Po prostu Lexus-Familia , miły weekend w zacnym gronie a nie szpanowanie autem przed randomami. Takie moje zdanie.

Oczywiście można zrobić jakieś punkty dnia typowo nastawione na auta i takie też są. Przecież jest wspólny przejazd , foty itp :) nie bardzo wiem jak miała by wyglądać forma konkursów i nagród jak każdy wie czym inny przyjedzie ( w końcu są tematy na forum o projektach :P )
https://www.facebook.com/JZS147pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty Ogólnopolskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości