III Mazurski Moto Show 19 sierpnia 2012 - Ełk

Zloty ogólnopolskie
Awatar użytkownika
MoodY
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 22 paź 2011, o 08:11
Model Lexusa: Gs430
Skąd:: Oberschlesien
Kontakt:

Re: III Mazurski Moto Show 19 sierpnia 2012 - Ełk

Post autor: MoodY »

Wrażenia z jazdy tym GSem poczułem przez monitor... i aż mnie ciary przeszły :ok:
Gratuluje gabloty Ledziu.
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku....., to już żaden problem...
Swapy, tuning, mechanika... poprawianie po drrrrrrruciarzach!!! - Hasło reklamowe 2012.
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: III Mazurski Moto Show 19 sierpnia 2012 - Ełk

Post autor: klexus »

Ledziu tam ci przy 120 łożysko piszczy i coś nie tak z zapłonem bo kicha i psika,
Teraz na poważnie jak to jest możliwe ze to tak zapie....ala?? ode mnie duże gratki i szacun chłopie bo oglądam to już nasty raz i lepsze to jak XXX
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: III Mazurski Moto Show 19 sierpnia 2012 - Ełk

Post autor: ledziu »

klexus pisze:Ledziu tam ci przy 120 łożysko piszczy i coś nie tak z zapłonem bo kicha i psika,
Teraz na poważnie jak to jest możliwe ze to tak zapie....ala?? ode mnie duże gratki i szacun chłopie bo oglądam to już nasty raz i lepsze to jak XXX
To popiskiwanie wyszło przypadkowo i dotyczy zaworku blow off. Jest to dla mnie ulubiony dźwięk :biggrin2: Moja koleżanka chciała to nagrać żeby ustawić sobie w telefonie zamiast dzwonka :ok:
Co do auta to zapitala poszło na to dużo czasu, cierpliwości oraz zboczenia motoryzacyjnego :zryw:
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: III Mazurski Moto Show 19 sierpnia 2012 - Ełk

Post autor: klexus »

ledziu pisze:
klexus pisze:Ledziu tam ci przy 120 łożysko piszczy i coś nie tak z zapłonem bo kicha i psika,
Teraz na poważnie jak to jest możliwe ze to tak zapie....ala?? ode mnie duże gratki i szacun chłopie bo oglądam to już nasty raz i lepsze to jak XXX
To popiskiwanie wyszło przypadkowo i dotyczy zaworku blow off. Jest to dla mnie ulubiony dźwięk :biggrin2: Moja koleżanka chciała to nagrać żeby ustawić sobie w telefonie zamiast dzwonka :ok:
Co do auta to zapitala poszło na to dużo czasu, cierpliwości oraz zboczenia motoryzacyjnego :zryw:

ja żartowałem z tym łożyskiem wiem co to blow off :biggrin2:
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: III Mazurski Moto Show 19 sierpnia 2012 - Ełk

Post autor: ledziu »

Spox. Napisałem o tym zaworku ponieważ jeszcze w żadnym z aut nie spotkałem się z taką intonacją. Może jest to kwestia motorowni, może ustawień nie mam pojęcia generalnie jest fajnie. Polecam :biggrin2:
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: III Mazurski Moto Show 19 sierpnia 2012 - Ełk

Post autor: lukas78 »

Świetna sprawa chłopaki, że akcent :LEXUS: coraz częściej i w większym gronie zaczyna pojawiać się na takich Moto Show :ok:
ps. Ralf te sikorki co Ci do zdjęć pozowały :ok2:
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty Ogólnopolskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości