Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Zloty ogólnopolskie
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: turkus »

Dopiszcie i mnie :)
Awatar użytkownika
tmx89
Lex Driver
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2011, o 14:34
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: tmx89 »

a co Wy na to zeby zrobic taki rajd na orientacje ? np. zeby startowac z Nowego Targu i szukac jakis punktów w których trzeba cos zrobić np. pieczatkie zdobyć , kupić najtańsze wino , zrobić zdjęcie z najstarszym autem.
Start załóg co 5-10 min i wszyscy spotykaja sie na mecie w wyznaczonym miejsu. Kazdy jedzie swoim tempem bo to nie wyscig i za poszczegolna konkurencje jakies punkty na ktorych zostanie wyloniony zwyciezca Gran Turismo Slovakia :) ?
Obrazek
Obrazek
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: Yarecki »

tmx89 pisze:a co Wy na to zeby zrobic taki rajd na orientacje ? np. zeby startowac z Nowego Targu i szukac jakis punktów w których trzeba cos zrobić np. pieczatkie zdobyć , kupić najtańsze wino , zrobić zdjęcie z najstarszym autem.
Start załóg co 5-10 min i wszyscy spotykaja sie na mecie w wyznaczonym miejsu. Kazdy jedzie swoim tempem bo to nie wyscig i za poszczegolna konkurencje jakies punkty na ktorych zostanie wyloniony zwyciezca Gran Turismo Slovakia :) ?
Fajnie tylko, tu zloty zazwyczaj nie dochodza do skutku, a taki temat to już organiazacja i nie można zawieżć.
Kolejna sprawa to fajnie jak jest sporo aut a nie 5 bo to wtedy nie ma sensu.
Powinna być przy takim wariancie "ściepa" na nagrode zwycięzcy :biggrin2: .
Mimo to powodzenia :pijak:
Awatar użytkownika
Urban13
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 23 lip 2013, o 19:42
Model Lexusa: Is 200 <3
Skąd:: Jemielnica
Lokalizacja: Jemielnica
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: Urban13 »

ja również jestem za!:) świetny pomysł:) :pijak:
Awatar użytkownika
Denis
Lex user
Posty: 258
Rejestracja: 11 cze 2013, o 18:11
Model Lexusa: GS430 '01 Ltuned
Skąd:: Zgorzelec/Wrocław
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: Denis »

Ja również się piszę.
Wasz pomysł widzę jako atrakcję jednodniową w 3 dniowym zlocie. Podobnie zrobiliśmy w zeszłym roku na zlocie MR2 Club Poland. Akurat byłem i jestem w tym roku organizatorem i w razie potrzeby mogę pomóc. Taki plan jest fajny, idealnie wypełnia jeden dzień, po których każdy chętnie zasiada do rozmów przy browarku i innych mocnych trunkach. My mieliśmy trasę 260 km (PL-DE) i kolumnę aż 35 samochodów - wrażenia bezcenne, ale i wbrew obawom udało się wszystko dopiąć i nie było to problemem.
Więc u tutaj trasę 200 km się da zrobić i znająć lexy - bezawaryjnie :)

Jedyna prośba i apelacja :
przynajmniej ode mnie i znajomego (we dwójkę planujemy się pojawić na zlocie bez względu na rodzaj i miejsce, on gruuubym IS300)
zróbcie to tak, żeby nie był to weekend czerwcowy z Bożym Ciałem - zawsze to dwie aktywne osoby więcej, a my w tym czasie organizujemy zlot MR2.
Z tego co wiem kilka osób może być zainteresowanych największą JDMową imprezą JAPFEST we Wrocławiu w dniach 26-27.07 więc jeśli jest możliwość fajnie byłoby nie nakładać się na inne zloty.

Wiadomo, że zrobicie jak uważacie, ale nachodzenie się zlotów zazwyczaj zmniejsza liczbę osób, a przy tak małych klubach liczy się frekwencja :)

pozdrawiam
Posiadam na sprzedaż prawie całego GS MK2 / Toyota Aristo - proszę o prywatne wiadomości lub telefon ;)
np. tylna klapa ze spoilerem, NAVI z TV, , pakiet Aristo, idealny wydech itd...
Awatar użytkownika
tmx89
Lex Driver
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2011, o 14:34
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: tmx89 »

Denis pisze:Ja również się piszę.
Wasz pomysł widzę jako atrakcję jednodniową w 3 dniowym zlocie. Podobnie zrobiliśmy w zeszłym roku na zlocie MR2 Club Poland. Akurat byłem i jestem w tym roku organizatorem i w razie potrzeby mogę pomóc. Taki plan jest fajny, idealnie wypełnia jeden dzień, po których każdy chętnie zasiada do rozmów przy browarku i innych mocnych trunkach. My mieliśmy trasę 260 km (PL-DE) i kolumnę aż 35 samochodów - wrażenia bezcenne, ale i wbrew obawom udało się wszystko dopiąć i nie było to problemem.
Więc u tutaj trasę 200 km się da zrobić i znająć lexy - bezawaryjnie :)

Jedyna prośba i apelacja :
przynajmniej ode mnie i znajomego (we dwójkę planujemy się pojawić na zlocie bez względu na rodzaj i miejsce, on gruuubym IS300)
zróbcie to tak, żeby nie był to weekend czerwcowy z Bożym Ciałem - zawsze to dwie aktywne osoby więcej, a my w tym czasie organizujemy zlot MR2.
Z tego co wiem kilka osób może być zainteresowanych największą JDMową imprezą JAPFEST we Wrocławiu w dniach 26-27.07 więc jeśli jest możliwość fajnie byłoby nie nakładać się na inne zloty.

Wiadomo, że zrobicie jak uważacie, ale nachodzenie się zlotów zazwyczaj zmniejsza liczbę osób, a przy tak małych klubach liczy się frekwencja :)

pozdrawiam
no na JAPFEST się tez wybieram :) może się dostane może nie :) aa myśmy podobnie zrobili na zlocie MX-5 w Sudetach :) wiec tez mam doświadczenie bo wiem jak to wygladalo :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: forest »

hmm... mi tam wystarczy opcja wycieczki krajoznawczej, nie chciałbym się zgubić gdzieś w górach czy lasach szukając pieczątki, jeszcze mnie jakieś kanibale zjedzą :laugh1: joke
co do terminu no to zobaczymy... też się wybieram na RACE1SM i we wrześniu wyjeżdżam do DE w góry

myślę że gdybyśmy się zjechali w piątek (zakwaterowanie/obmówienie plany wycieczki)
w sobotę crusin' wokół Tatr i wieczorem grill przy piwku
w niedzielę przed południem byśmy się rozjechali

dodatkowo też widziałbym zlot w centrum Polski w innym terminie po to żeby poimprezować (jak w Borkach :D ) i z chęcią wróciłbym do tego ośrodka w Płocku
SC430 '2002
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: Ralfx »

Travis pisze:Moją propozycje traktowałbym jako taki dodatkowy event. Ogólnopolski zlot powinien być w centrum Polski moim zdaniem.
ja też z kilku powodów:
- co z autami na glebie? Byłem nie raz w Tatrach i wiem że niestety nie wszędzie podjadą
- co z ludźmi ze Szczecina, ja wiem że Travis masz blisko, ale musimy pamiętać że są jeszcze rejony mazursko-pomorskie i miło by było tym ludziom gdyby nie musieli zasuwać 700-800km na zlot ;)
Ogólnie jestem za eventem. Ludzi widze chętnych do organizowania jest sporo. Myślę że jeśli nie pójdzie inicjatywa ze strony zarządu forum to chociaż administracja wyznaczy (ochotników) żeby nie było kichy jak w 2013
:lol:
baniaq pisze:Tylko mi nie wybierać terminu w sesji, bo brać studencka też by się wybrała na tripa! :beach:
Osobiście tego dopilnuję :dirol:


Ogólnie to moja propozycja jest stara i wszystkim znana - wynajmujemy obiekt typu lotnisko/tor żeby każdy mógł się wyszaleć i nie głupiał na parkingu pod hotelem. Jeśli nie jesteśmy w stanie to zróbmy 3 dni zlotu z czego jeden dzień przeznaczymy na podłączenie się do jakiejś imprezy typu "Japfest" a reszta czasu integracja we własnym gronie :)

Japfest jest jakąś propozycją na przyszły rok żeby się tam wspólnie spotkać. Race1sm to niestety impreza nie dla nas ale myślę że kilkoro z nas się tam zjawi ;)

Moim zdaniem zlot najlepiej widziałbym na koniec maja - miesiąc uniwersalny w miare ciepły, ale nie urlopowy, a i wtedy można sobie długi weekend odpuścić pójść do pracy i wziąć wolne później
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: andrej7 »

forest pisze:hmm... mi tam wystarczy opcja wycieczki krajoznawczej, nie chciałbym się zgubić gdzieś w górach czy lasach szukając pieczątki, jeszcze mnie jakieś kanibale zjedzą :laugh1: joke
co do terminu no to zobaczymy... też się wybieram na RACE1SM i we wrześniu wyjeżdżam do DE w góry

myślę że gdybyśmy się zjechali w piątek (zakwaterowanie/obmówienie plany wycieczki)
w sobotę crusin' wokół Tatr i wieczorem grill przy piwku
w niedzielę przed południem byśmy się rozjechali

dodatkowo też widziałbym zlot w centrum Polski w innym terminie po to żeby poimprezować (jak w Borkach :D ) i z chęcią wróciłbym do tego ośrodka w Płocku

Jeśli chodzi to tą krajoznawczą podróż to super pomysł połączenia wycieczki ze zlotem ale raczej dla osób które mieszkają w południowej Polsce, bo jeśli ktoś mieszka w centrum to do samego Nowego Targu ja mam ponad 450km w jedną str do tego po górach 190.. trzy dni za kółkiem właściwie.

Miejscówka w Płocku byłą najlepszą do tej pory, baza noclegowa na dobrym poziomie i otoczenie również, na dwóch pozostałych zlotach w reliktach PRL-u nie było tak komfortowo a na ostatnim to woda z sufitu kapała :) ale było wszystko na szybko organizowane wybory w ośrodkach nie było. Teraz powinniśmy zacząć już organizować coś i ustalić sztywna datę tą samą każdego roku. Będzie łatwiej sobie planować czas.
W poszukiwaniu mocy...
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: forest »

andrej7 pisze: bo jeśli ktoś mieszka w centrum to do samego Nowego Targu ja mam ponad 450km w jedną str do tego po górach 190.. trzy dni za kółkiem właściwie..
no ja też na ludzi z północy nie liczę bo musieliby całą Polskę przejechać (ale ja jadę :D )

co do organizacji... w Nowym Targu myślę że Travis ogarnie nam gdzieś miejscówkę/nocleg
a ZLOT np. w Płocku musi ogarnąć ktoś z Plocka

tak będzie najłatwiej, najszybciej i najbezpieczniej żeby nie bylo niedociągnięć
można też się podlączyć do jakiejś innej imprezy, tylko do jakiej?! Japfest jest we wrocku, a to nie jest centrum PL więc nie ma sensu :scratch:

BTW. rok temu bylo coś mówione o jakimś lotnisku/aeroklub.... gdzie to było, pamiętacie? MOŻE TAM??
Ostatnio zmieniony 28 sty 2014, o 22:52 przez forest, łącznie zmieniany 1 raz.
SC430 '2002
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty Ogólnopolskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości