Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Zloty ogólnopolskie
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: forest »

tylko propozycje, jeżeli ktoś zna fajne ośrodki, ekipa podejmująca decyzję weźmie je pod uwagę
ostateczne decyzje podejmuje administracja
SC430 '2002
mlody
Lex user
Posty: 140
Rejestracja: 14 sie 2013, o 11:31
Model Lexusa: IS 200 gs 300 gs 250
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: mlody »

Zgadzam się, w tym wypadku dyktatura jest najlepszym rozwiązaniem.
Ja, jak mogę coś dorzucić w kwestii organizacyjnej, to proponowałbym rozbicie pewnych ustaleń na spoty regionalne. Ekipa z Poznania sądzę, że jest na tyle zintegrowana
( byłem na jednym jak do tej pory spocie i na pewno nie ostatnim) żeby wspólnie wyruszyć w stronę spotu. Miło by było gdyby np ekipa ze Szczecina po drodze zbierała inne ekipy jadąc w stronę spotu i tak każde miasto. Zawsze można się wcześniej spotkać i zrobić sobie rout trip już jadąc na spot.
Wiem, że na spotach regionalnych też łatwiej motywować się do ogólnopolskiego spotu.
Jeżeli organizatorzy ustalą coś, to ja mogę zaproponować ustawienie funpage na FB, który będzie dotyczył tylko zlotu ogólnopolskiego. Można po drodze zabrać autostopowiczów i innych ludzi. Pewnie znajda się fani tej marki, którzy chcieli by się znaleźć na takim spocie tylko po to by sobie popatrzeć na te auta.
to tak w sprawach administracyjnych ;)
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: forest »

mlody pisze:żeby wspólnie wyruszyć w stronę spotu
z tym nie będzie problemu, odkąd pamiętam zewsze na zlot przylatuje ekipa z wielkopolski, trójmiasta, warszawy, śląska (+niedobitki :D )
SC430 '2002
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: passat1978 »

no i widzę ze temat umiera nie dobrze!!!!!
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: forest »

nie umiera ;) myślę że w góry polecimy sierpień-wrzesień
więc mamy czas
SC430 '2002
Awatar użytkownika
MPower
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 20 cze 2011, o 17:05
Model Lexusa: LS400
Skąd:: lubuskie
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: MPower »

passat1978 pisze:no i widzę ze temat umiera nie dobrze!!!!!
Też tak czuję. Dobrze się zaczęło z objazdem po Słowacji, później zlot. Teraz nastała cisza - mam nadzieję, że chwilowa i temat się rozkręci na poważnie.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: Yarecki »

MPower pisze:
passat1978 pisze:no i widzę ze temat umiera nie dobrze!!!!!
Też tak czuję. Dobrze się zaczęło z objazdem po Słowacji, później zlot. Teraz nastała cisza - mam nadzieję, że chwilowa i temat się rozkręci na poważnie.
Inaczej nie będzie jak spot będzie w demokratyczny sposób wybierany.
Musi być organizator który da gotowe rozwiązanie, czas miejsce , całą agendę wtedy kto chce to jedzie kto nie nie jedzie.
Tyle, że organizatora brak bo nikt takiego problemu nie chce sobie brać na łeb społecznie bo na koniec i tak 90% ludzi będzie marudzić, że to zupa za kwaśna albo za zimna, albo, że nocleg o 3zł za drogi itd.
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Odp: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: Rici »

Yarecki pisze:
MPower pisze:
passat1978 pisze:no i widzę ze temat umiera nie dobrze!!!!!
Też tak czuję. Dobrze się zaczęło z objazdem po Słowacji, później zlot. Teraz nastała cisza - mam nadzieję, że chwilowa i temat się rozkręci na poważnie.
Inaczej nie będzie jak spot będzie w demokratyczny sposób wybierany.
Musi być organizator który da gotowe rozwiązanie, czas miejsce , całą agendę wtedy kto chce to jedzie kto nie nie jedzie.
Tyle, że organizatora brak bo nikt takiego problemu nie chce sobie brać na łeb społecznie bo na koniec i tak 90% ludzi będzie marudzić, że to zupa za kwaśna albo za zimna, albo, że nocleg o 3zł za drogi itd.
W tym roku tak bedzie myślę że w połowie marca padnie konkretna data oraz miejsce zlotu 2014 . Co do spotów, wyjazdów itp forumowicze ustalają sami. Marudzenie zawsze bylo i zawsze będzie ;) .

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Odp: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: Rici »

Yarecki pisze:
MPower pisze:
passat1978 pisze:no i widzę ze temat umiera nie dobrze!!!!!
Też tak czuję. Dobrze się zaczęło z objazdem po Słowacji, później zlot. Teraz nastała cisza - mam nadzieję, że chwilowa i temat się rozkręci na poważnie.
Inaczej nie będzie jak spot będzie w demokratyczny sposób wybierany.
Musi być organizator który da gotowe rozwiązanie, czas miejsce , całą agendę wtedy kto chce to jedzie kto nie nie jedzie.
Tyle, że organizatora brak bo nikt takiego problemu nie chce sobie brać na łeb społecznie bo na koniec i tak 90% ludzi będzie marudzić, że to zupa za kwaśna albo za zimna, albo, że nocleg o 3zł za drogi itd.
W tym roku tak bedzie myślę że w połowie marca padnie konkretna data oraz miejsce zlotu 2014 . Co do spotów, wyjazdów itp forumowicze ustalają sami. Marudzenie zawsze bylo i zawsze będzie ;) .

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Odp: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: Yarecki »

Rici pisze: W tym roku tak bedzie myślę że w połowie marca padnie konkretna data oraz miejsce zlotu 2014 . Co do spotów, wyjazdów itp forumowicze ustalają sami. Marudzenie zawsze bylo i zawsze będzie ;) .

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Tak musi być by to grało.
Wtedy cena podana za całość wydarzenia by każdy był szczęśliwy i organizator i uczestnicy - wtedy gra muzyka :ok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty Ogólnopolskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości