Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Zloty ogólnopolskie
ODPOWIEDZ
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: Yarecki »

janasek pisze:
Ralfx pisze:
reha pisze:Jak już jesteśmy przy torach, to czemu nie najnowszy: tor Jastrząb pod Szydłowcem (Mazowieckie przy Świętokrzystkim). https://www.facebook.com/torjastrzab
a stać nas ? :biggrin2:
Z tego co pamiętam z zeszłego roku:

tor kartingowy 6h jazdy 1500 zł netto Toruń dla 10 aut
Kielce 5000 zł netto
Moto Ułęż 3000-4000 zł za 2h jazdy (jak dla mnie tu był chory koszt)
Kumpel płaci w UK 119 Funa za cały dzien albo 80-90 za pół dnia, nic go nie obchodzi czy będzie ktoś na torze czy nie bo to problem organizatora - u nas to jak zwykle ktoś chce w miesiąc zbić majątek chce wynająć cały tor i zwalić całą resztę na uczestników - typowe w PL.
Polska to "piękny" kraj dla multimilionerów widzę.
Awatar użytkownika
MPower
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 20 cze 2011, o 17:05
Model Lexusa: LS400
Skąd:: lubuskie
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: MPower »

Denis pisze:Chyba będzie nas za mało na tor ... łącznie niech będzie 20 osób, z czego 10 nie będzie chciało katować fur na torze i zrobi się niepotrzebny dodatkowy koszt i niedomówienia :)
Raczej zaliczam się do tej dziesiątki nie katujących :biggrin2:
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: Ralfx »

Myślę że liczby ludzi w tym roku będą znacznie większe :) taka frekwencja to ostatnio w Warszawie sie zdarza :D

Janasek z tym Ułężem to chyba z pełną obsługą eventu, z tego co się orientuje nie może być drogo skoro na 30 samochodów ostatnio zapłaciłem 200zł z obsługą, pomiarem czasu i instruktorami ze szkoły jazdy. Any way Ułęż bym odpuścił - za daleko dla niektórych.

Myślę że już w krótce pojawi się oficjalna informacja na temat zlotu 2014 od zarządu forum. Stay tuned. ;)
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: forest »

Ralf, zapomniałeś dodać że RoadTrip wokół Tatr chyba też wypali ;)
tak więc możliwe że w tym roku odbędzie się ZLOT i RoadTrip, czyli dwa event'y :D
SC430 '2002
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: passat1978 »

forest pisze:Ralf, zapomniałeś dodać że RoadTrip wokół Tatr chyba też wypali ;)
tak więc możliwe że w tym roku odbędzie się ZLOT i RoadTrip, czyli dwa event'y :D
Forest mam nadzieje że choć jedna z tych imprez wypali w tym roku!!!!!
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: forest »

dobra, odsuńmy na razie tatry na bok...

ktoś ma jakieś propo odnośnie zlotu? jakieś lotnisko/aeroklub, fajny ośrodek?
SC430 '2002
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Nie rob balaganu forest
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: forest »

jaki bałagan?
temat założyłem po to żeby każdy mógł wrzucić swoją propozycje na tegoroczny event (ogólnie)
to że w pierwszym poście jest propozycja Travisa na ten trip nie znaczy że nie można tu napisać o jakiś miejscówkach w których możemy się spotkać na zlocie
może ktoś na forum mieszka niedaleko jakiegoś fajnego ośrodka....
mam nadzieje że mnie rozumiesz
SC430 '2002
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: Rici »

wszyscy rozumiemy ale teraz jak zaczną pisać jedni o wyprawie po pl a inni o stałym miejscu zlotu nie dojdziesz który post jest do czego oraz na jaki odpowiadać
Obrazek
Awatar użytkownika
Denis
Lex user
Posty: 258
Rejestracja: 11 cze 2013, o 18:11
Model Lexusa: GS430 '01 Ltuned
Skąd:: Zgorzelec/Wrocław
Kontakt:

Re: Propozycje na Lexus-Forum Event 2k14

Post autor: Denis »

Zbyt krótko na forum jestem by Was pouczać czy się wymądrzać, ale jako 2krotny organizator zlotu Toyoty powiem Wam, że takie opcje typu niech każdy napisze co by wolał DO NICZEGO NIE PROWADZĄ. Nigdy nie dogadają się wszyscy na tyle, by powiedzieć jest IDEALNIE. Jeden będzie chciał lotnisko, drugi tor, trzeci tylko ośrodek, a czwarty Trip. Kolejnym będzie za daleko, inni zaś będą mieli coś w planach itd.

Proponowałbym, żeby ktoś kto jest w stanie zorganizować rzucił gotowy pomysł jak ma wyglądać zlot, gdzie ma być i ile ma kosztować. I wtedy albo ktoś się zapisze, albo odpuści. Bo i tak wszystkim się nie dogodzi. A chyba chodzi najbardziej o to, by przysiąść w gronie forumowiczów i dobrze później wspominać taki wypad. Czy na tor, czy nad jezioro czy też na Trip. Chętnie bym się tym zajął, ale już jeden zlot mam w tym roku na głowie, więc nie wyrobie czasowo, by dopiąć jeden i drugi.

Dla przykładu : Zlot który organizujemy w tym roku to ośrodek wypoczynkowy nad morzem (4dni) + wyjazd na tor + ok 100 km przejazdu. Pełne zadowolenie dla każdego, pełna dowolność jednocześnie (nie chcesz toru, bo szkoda auta - zostajesz w ośrodku itd). Zlot ma gotową formę i ktoś albo przyjeżdża albo nie. Z roku na rok ta metoda się sprawdza idealnie.

NIe odbierzcie tego źle, chodzi o ewentualną pomoc w podsunięciu pomysłu "jak to zrobić".
Posiadam na sprzedaż prawie całego GS MK2 / Toyota Aristo - proszę o prywatne wiadomości lub telefon ;)
np. tylna klapa ze spoilerem, NAVI z TV, , pakiet Aristo, idealny wydech itd...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty Ogólnopolskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości