Zlot 2014- pytania

Zloty ogólnopolskie
Awatar użytkownika
donlordozza
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 7 sty 2014, o 12:22
Model Lexusa: GS300 JZS147
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot 2014- pytania

Post autor: donlordozza »

Rozumiem, że na zlot ma wstęp każdy zarejestrowany na forum użytkownik, po wcześniejszym wpisaniu się na listę?
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Zlot 2014- pytania

Post autor: Rici »

donlordozza pisze:Rozumiem, że na zlot ma wstęp każdy zarejestrowany na forum użytkownik, po wcześniejszym wpisaniu się na listę?
Tak oczywiście dla naszych forumowiczów, jak ktoś ma ochotę może zabrać ze sobą więcej osób np rodzine znajomego itd. pod warunkiem że dopisze osoby do listy.
Lista będzie podstawą do wstępnej rezerwacji miejsc.






PS. Proszę forumowiczów o niespamowanie na forum a w szczególności w tym temacie.
Obrazek
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: Zlot 2014- pytania

Post autor: jordi007 »

Witam

Mam pytanie bo ja jestem laikiem w tych sprawach ale chetnie bym sie wybrał na taki zlocik fakt mam spory kawałem ale co bede kisił ogora w domu, czy ktoś wie ile tak mniej wiecej ile moze byc za ten hotelik i do kiedy najpozniej trzeba sie wpisywac
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Zlot 2014- pytania

Post autor: Rici »

Cena jak i wybór miejsca noclegu jest uzależniona od ilości osób wstępnie zgłaszających sie do zlotu , myślę że od 100 -150 zl za dobę . Dla porównania ceny ostatniego zlotu:

Pokój 2-osobowy ---- 110zł / doba
Pokój 1-osobowy ---- 90zł /doba
Pokój z dostawka ---- 125zł /doba ,

Oczywiście będziemy starali się o jak najniższa cenę ale nie wykluczamy większych kosztów w zamian za godne warunki po ośrodku w w/w cenach nie wszyscy byli zadowoleni.
Obrazek
Awatar użytkownika
jalech
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 3 paź 2010, o 08:35
Model Lexusa: LS400
Kontakt:

Re: Zlot 2014- pytania

Post autor: jalech »

Rici pisze:Cena jak i wybór miejsca noclegu jest uzależniona od ilości osób wstępnie zgłaszających sie do zlotu , myślę że od 100 -150 zl za dobę . Dla porównania ceny ostatniego zlotu:

Pokój 2-osobowy ---- 110zł / doba
Pokój 1-osobowy ---- 90zł /doba
Pokój z dostawka ---- 125zł /doba ,

Oczywiście będziemy starali się o jak najniższa cenę ale nie wykluczamy większych kosztów w zamian za godne warunki po ośrodku w w/w cenach nie wszyscy byli zadowoleni.
Przy tych cenach za sam nocleg to naprawdę musiałby być wypas w pokojach albo co najmniej śniadanko...
Awatar użytkownika
Denis
Lex user
Posty: 258
Rejestracja: 11 cze 2013, o 18:11
Model Lexusa: GS430 '01 Ltuned
Skąd:: Zgorzelec/Wrocław
Kontakt:

Re: Zlot 2014- pytania

Post autor: Denis »

Jak chcecie to mogę coś ogarnąć odnośnie noclegu - tzn popytać osób znajomych którzy znając trochę temat - na pewno polecą coś ciekawego w dobrej cenie we Wrocku. A i osobiście w razie potrzeby będę mógł to ocenić, a nie tylko po zdjęciach.
Myślę, że da się znaleźć coś grubo poniżej 100 zł w dobrych warunkach ;) (osoba)
Posiadam na sprzedaż prawie całego GS MK2 / Toyota Aristo - proszę o prywatne wiadomości lub telefon ;)
np. tylna klapa ze spoilerem, NAVI z TV, , pakiet Aristo, idealny wydech itd...
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Zlot 2014- pytania

Post autor: Rici »

problem jest taki ze nocleg ma być bardziej w stronę północną, osoby z pomorza i tak już maja dobry kawałek. Na Japfest chętni sobie dojadą we wspólnym gronie do Wrocławia
Obrazek
Awatar użytkownika
NappyBoy
Lex Maniak
Posty: 905
Rejestracja: 17 sty 2013, o 21:05
Model Lexusa: IS200 Turbo
Skąd:: Gdansk
Kontakt:

Re: Zlot 2014- pytania

Post autor: NappyBoy »

Ja na 100% pojawie sie z bratem i moze jego Altezza na Raceism , jesli chodzi o zlot LF - bede jedynie w niedziele rano . Urlopu nie dostane na sobote ale moze cos sie wykombinuje . Moze uda mi sie tez ogarnac Nowe Felusie :) :dance3:
Awatar użytkownika
kawaleria06
Lex user
Posty: 61
Rejestracja: 21 paź 2013, o 22:22
Model Lexusa: is 200 sport cross
Skąd:: Leźnica Wielka
Kontakt:

Re: Zlot 2014- pytania

Post autor: kawaleria06 »

A jak w końcu z hotelem? jaka nazwa i cena? Kto konkretnie to organizuje? Jest jakiś plan działania?
anutemix
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 27 sie 2013, o 15:56
Model Lexusa: is250
Skąd:: birmingham
Lokalizacja: birmingham
Kontakt:

Re: Zlot 2014- pytania

Post autor: anutemix »

Witam szkoda ze nie tydzien pozniej dopiero od 2 sierpnia mam urlop i jade do polski to chetnie bym pojechal na zlot, nie mozna miec wszystkiego.Zycze milej zabawy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty Ogólnopolskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości