Szeroka stal strukturalna 16x8” idealne i praktycznie nowe

Oferty sprzedaży związane z naszą marką

Szeroka stal strukturalna 16x8” idealne i praktycznie nowe

Postprzez rafiq2144 » 17 gru 2017, o 22:14

Czołem, mam na sprzedaz szeroka stal w rozmiarze 16”, poszerzane z 6,5” o 30mm. Sa to strukturalne felgi z opla, rozmiar 5x112(da sie przerobic na 114,3 u tokarza), et bylo bodajze 44. Otwor centrujacy 65mm. Poszerzone profesjonalnie w Jastrzebiu-Zdroju i polakierowane proszkowo na piekny kolor(na nim jest jeszcze bezbarwny). W rzeczywistosci wygladaja jeszcze lepiej. Sa szczelne i proste, mialy zalozone opony, wszystko bylo super, ale roznie w zyciu bywa i jestem zmuszony je sprzedac. Wystawione na olx https://www.olx.pl/oferta/szeroka-stal- ... qxDzz.html
Dla forumowiczow stowka rabatu, czyli 850 za komplet. Cena moim zdaniem uczciwa, tym bardziej, ze zrobienie kompletu wychodzi spokojnie 1300zl.
Na zdjeciu spawow lakier wyglada dziwnie bo wulkanizator posmarowal cale srodki felg mazidlem do opon w razie wszelkich watpliwosci. Jedna felga jak na zdjeciu ma delikatnie poszerzone otwory na szpilki frezem - przymierzalem ja do is200. Nie ma to wplywu na zadne parametry dot. bezpieczenstwa, bo stozek nadal jest zachowany.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
rafiq2144
Lex user

Model Lexusa: IS200

Powrót do Sprzedam