Sprężyny oraz lampy tylne klapy - GS430 (mk3, 2006)

Oferty sprzedaży związane z naszą marką

Sprężyny oraz lampy tylne klapy - GS430 (mk3, 2006)

Postprzez Seb-GS430 » 9 lut 2018, o 22:12

Witam serdecznie Lexusowicze! :pijak:

1. Oferuję na sprzedaż oryginalne sprężyny w bardzo dobrym stanie, zdjęte z mojego GS430 mk3, gdyż nareszcie siadł niżej na Tein'ach! :dance3:
Do sprężyn dołączam nakrętki "zabezpieczające" do oryginalnych kół, ponieważ po zmianie felg, mam nakrętki dedykowane do modelu felg. Wspomniane nakrętki oddam w gratisie bo są mi po prostu nie potrzebne, a może komuś się jeszcze przydadzą.. :smile:
CENA: 250 PLN za komplet

2. Na sprzedaż także lampy tylne klapy (przeciwmgłowe) dla w/w modelu, po zmianie na wersję amerykańską leżą nie ruszane - stan wzorowy. :lol:
CENA: 250 PLN za komplet

Jadę w niedzielę do Polski i zabieram graty ze sobą, więc ewentualnie mogę komuś podrzucić na trasie Dunkierka-Dortmund-Zgorzelec-Katowice - później ewentualna wysyłka pocztą.. :bor:

Kontakt na PRIV (następnie mogę przesłać zdjęcia przez WhatsApp lub e-mail - obecnie mam problemy techniczne z laptopem i korzystam z telefonu, więc jest mi tak po prostu łatwiej).. :hobby:

P.S. Felg jednak nie sprzedaję - informuję w razie kolejnych zapytań, jednak zdecydowałem się je zostawić na sporadyczne upalanie kapciocha.. :klucz:
Audiofil V8.. :cenzura: :fiu:
Seb-GS430
Lex user

Model Lexusa: GS430 V8

Powrót do Sprzedam