lexusem przez pół europy:)

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
krzywydg
Lex Maniak
Posty: 787
Rejestracja: 14 sty 2011, o 00:42
Model Lexusa: GS430 MK I
Skąd:: Dąbrowa Górnicza
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re:

Post autor: krzywydg »

micrus pisze:Temat gazu wiecznie żywy :D
tak ale w przedziale wiekowym 18-24 i poprzednich właścicieli hond 1.4... ;)
http://www.youtube.com/watch?v=ukbIh0q9X3A Nie ważne co masz w sercu... Ważne co masz w dupie!
Części Gs300/430
Obrazek
Awatar użytkownika
infidel
Lex user
Posty: 159
Rejestracja: 30 lip 2014, o 11:26
Model Lexusa: IS 200 Prestige
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: lexusem przez pół europy:)

Post autor: infidel »

Wróce do tematu i dodam coś od siebie:)Przygode z lexusem dopiero rozpoczynam,przejechałem swoim raptem 4tys.km ale miałem przyjemnosc uzytkowac starą Toyote land cruiser z silnikiem 4.0 pod maską.Jeździłem nią po bezdrożach Libanu 9 długich miesiecy,codziennie, dobra droge tylko widziała dwa razy gdy byłem w Bejrucie. Była strasznie zdezelowana,od nowosci jeździli nią obserwatorzy z ramienia UN i miała wówczas najechane grubo ponad 300tys.mi i zapewne nikt jej nie oszczedzał,ja tez nie:)Nie widziała zadnego serwisu,tylko góry,gline i piach,nigdy nie zawiodła w przeciwienstwie do nowych defenderów z dieslem pod maską.
Jarek.K
Lex user
Posty: 145
Rejestracja: 6 kwie 2013, o 15:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Piotrków Tryb
Kontakt:

lexusem przez pół europy:)

Post autor: Jarek.K »

krzywydg pisze:
micrus pisze:Temat gazu wiecznie żywy :D
tak ale w przedziale wiekowym 18-24 i poprzednich właścicieli hond 1.4... ;)
I tym miłym akcentem można powrócić do tematu wątku ;)
Awatar użytkownika
Mat.
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 26 wrz 2012, o 10:32
Model Lexusa: był LS 430 jest RX400h
Skąd:: Dolnośląskie
Kontakt:

Re: lexusem przez pół europy:)

Post autor: Mat. »

Wchodzę żeby poczytać o wyczynach długodystansowych aut ze znaczkiem :LEXUS: na masce i co?
I widzę dyskusję na temat spalania IS200. Temat jak najbardziej pożyteczny, ale chyba nie tutaj?

Co do moich wojaży po Europie to w 2013 r. moim byłym GS300 zrobiłem ponad 6 000 km w dwa tygodnie. Podróż do Szwajcarii i z powrotem, a następnie kółko po Bałkanach przez Bośnię, Chorwację i Czarnogórę. Co ciekawe średnie spalanie wyszło ok. 11 litrów LPG. Jazda raczej przepisowa maksymalnie 130 km/h. Na Bałkanach z racji dróg raczej oscylująca w okolicach 80 km/h. Ekonomia w stosunku do komfortu na najwyższym światowym poziomie. Ciekawostką były ręczne myjnie w Bośni i panowie myjący w nich samochody za równowartość 4 zł. I naprawdę przy 30 stopniach w słońcu pan przez dobre 20 minut pucował samochód wybrudzony po kilku tyś. km. Uśmiech kiedy dostał kilkukrotną wartość ceny wywoławczej za usługę niezapomniany. Mój uśmiech poruszania się w końcu czystym Leszkiem równie szeroki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości