Głosowanie na najlepszy fanklub

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Głosowanie na najlepszy fanklub

Post autor: endrju1 »

Klub alfy jest bardzo silny, mają zdaje się rekord guinnessa w długości korowodu:
Obrazek
A my tu w lubelskim nie możemy więcej niż 4 lexów na spot zgromadzić.
Awatar użytkownika
myh4u
Moderator
Posty: 75
Rejestracja: 31 sty 2014, o 13:33
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Głosowanie na najlepszy fanklub

Post autor: myh4u »

alfa.jpg
(55.28 KiB) Pobrany 230 razy
Awatar użytkownika
Niemen82
Lex user
Posty: 240
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 20:04
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Głosowanie na najlepszy fanklub

Post autor: Niemen82 »

myh4u pisze:
alfa.jpg
:sarcastic:

padłem :laugh1:
Awatar użytkownika
tomio
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 16 lis 2010, o 17:05
Model Lexusa: Był IS 200, jest AR 159 SW
Skąd:: Olkusz okolice
Lokalizacja: Olkusz okolice...
Kontakt:

Re: Głosowanie na najlepszy fanklub

Post autor: tomio »

Ech te dowcipy o Alfach.
Przesiadłem się z Lexa na AR 159 2 lata temu i jedyne co wymieniłem to 1 tulejkę wahacza i termostat, rdzy także nie zaobserwowałem.
Co do bicia rekordu, to Alf było ponad 1000 a jedyne auto jakie wyjechało na lawecie to było Audi.
Nie chcę tu nikogo przekonywać do tych aut, sam tęsknię za Lexusem ale na IS MK3 mnie niestety nie stać.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Głosowanie na najlepszy fanklub

Post autor: Dawid0ss »

A mamy w ogóle jakieś szanse z Zieloną Kurą, której jeździ po ulicach 100 razy więcej niż Lex'ów ? ;-) Pzdr
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Głosowanie na najlepszy fanklub

Post autor: endrju1 »

inna sprawa, że właściciele lexów (tak jak i np hond, bo wiem z własnego doświadczenia) nie potrafią się organizować. Zorganizowanie spotu to istny wyczyn (bo zawsze coś komuś nie pasuje). W lubelskim od początku roku udało się raptem 2 większe spoty zorganizować (a i tak kilka osób które mówiły że przyjadą nie przyjechały).
Wiadomo, nie ma co porównywać małego lokalnego spota, do bicia rekordu, ale już przez to samo widać jakie jest nastawienie.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Głosowanie na najlepszy fanklub

Post autor: Dawid0ss »

endrju1 pisze:inna sprawa, że właściciele lexów (tak jak i np hond, bo wiem z własnego doświadczenia) nie potrafią się organizować. Zorganizowanie spotu to istny wyczyn (bo zawsze coś komuś nie pasuje). W lubelskim od początku roku udało się raptem 2 większe spoty zorganizować (a i tak kilka osób które mówiły że przyjadą nie przyjechały).
Wiadomo, nie ma co porównywać małego lokalnego spota, do bicia rekordu, ale już przez to samo widać jakie jest nastawienie.
Przyczyna jest banalna - jest nas po prostu mega mało :-) Pzdr
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Głosowanie na najlepszy fanklub

Post autor: endrju1 »

Wg mnie to nie jest ta przyczyna. Spotykałem się już w kilku różnych grupach. I w lexach (których rzeczywiście dużo nie ma, choć na samym forum jest co najmniej kilkanaście w okolicy lublina) i w hondach (których mnóstwo jeździ) i w grupach których na województwo jest raptem 6-10 osób.
Zależnie od tego jak komu zależy (i czy jest ktoś kto zorganizuje coś ciekawego na spocie) jest więcej lub mniej, niezależnie od ilości ludzi na danym terenie (choć wiadomo, im więcej tym lepiej, choć z umiarem).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości