IS 200 drobne usterki

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Graboss
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 7 lis 2014, o 18:34
Model Lexusa: brak
Skąd:: Lublin
Kontakt:

IS 200 drobne usterki

Post autor: Graboss »

Nie wiem czy odpowiedni dział - jak coś proszę moda o przeniesienie.

Od niedawna jestem posiadaczem sprtcrossa i zauważyłem trzy małe usterki/problemy
1. wskaźnik paliwa pokazuje rezerwę a jest 1/4 zbiornika - czasem się "odwiesi" i pokazuje normalnie. Ten model tak ma czy pływak się zaciął?

2. kontrolka od pozycjonowania reflektorów - po uruchomieniu auta widać jak reflektory się ustawiają ale podczas jazdy zapala się pomarańczowa kontrolka i pozycjonowanie nie działa (świeci nisko) Co może być przyczyną, gdzie szukać czujników ewentualnie poluzowanych wtyczek (te przy reflektorach już sprawdziłem niby jest ok ale o jedną mocno opiera się komp od LPG - gratuluję umieszczenia go tam)

3. Tylna wycieraczka chodzi bardzo powoli.
Zewus
Lex user
Posty: 128
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 14:50
Model Lexusa: IS200
Skąd:: KATOWICE
Kontakt:

Re: IS 200 drobne usterki

Post autor: Zewus »

Graboss pisze: 1. wskaźnik paliwa pokazuje rezerwę a jest 1/4 zbiornika - czasem się "odwiesi" i pokazuje normalnie. Ten model tak ma czy pływak się zaciął?
.
1Przy jedzie na LPG to normalne, komputer wg przejechanych kilometrów zmniejsza wskazania na zegarach choć z baku nic nie ubywa, resetuje się co ok 270-320kmw trasie
Awatar użytkownika
GOLDI
Lex user
Posty: 207
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 03:44
Model Lexusa: IS200 SportCross / mr2 sw21
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: IS 200 drobne usterki

Post autor: GOLDI »

Graboss pisze:3. Tylna wycieraczka chodzi bardzo powoli.
zaciera się przekładnia kątowa w mechanizmie wycieraczki ;) nie przejmuj sie ;) nowy z aso 2100pln ;)
ale poczytaj tu ;)
viewtopic.php?f=120&t=10407
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości