Zdjęcia do kalendarza 2016

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niemen82
Lex user
Posty: 240
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 20:04
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zdjęcia do kalendarza 2016

Post autor: Niemen82 »

Witam

Piękna pogoda za oknami więc przypominam o robieniu zdjęć Lexów :LEXUS: do nowego kalendarza forum na 2017 rok.
Moja firma już zaczęła drukować dla innych firm które już są gotowe.
Nie bądźmy gorsi
don't be sad because of people - they will all die
Awatar użytkownika
Czyzyk
Lex Driver
Posty: 307
Rejestracja: 26 mar 2015, o 19:50
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Lipków
Kontakt:

Re: Zdjęcia do kalendarza 2016

Post autor: Czyzyk »

Nie wiem kto ma jakie foty zimowe. ale myślę że zimowymi moge pomóc. Zresztą u mnie foty na bieżąco są robione.

Tylko please.. niech w 2k17 nie bedzie fotki strzelonej telefonem na kartoflowej drodze pod domem, albo takie tam z podwórka bo to żenada. Jeśli ktoś ma parcie na kalendarz, niech zrobi profi sesje auta. Fotografów jak przysłowiowych psów teraz na rynku, więc każdy znajdzie coś dla Siebie.

A pomysł żeby zbierać foty już jest bardzo dobry!
Obrazek
Awatar użytkownika
Niemen82
Lex user
Posty: 240
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 20:04
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zdjęcia do kalendarza 2016

Post autor: Niemen82 »

Czyzyk pisze:
Tylko please.. niech w 2k17 nie bedzie fotki strzelonej telefonem na kartoflowej drodze pod domem, albo takie tam z podwórka bo to żenada.

A pomysł żeby zbierać foty już jest bardzo dobry!

Właśnie dlatego przypominam wcześniej.
Będzie większy wybór dobrej jakości zdjęć co ułatwi mi zadanie i zwiększy jakość kalendarza który i tak z kilkoma zdjęciami komórką robił mega wrażenie :D
don't be sad because of people - they will all die
Awatar użytkownika
Czyzyk
Lex Driver
Posty: 307
Rejestracja: 26 mar 2015, o 19:50
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Lipków
Kontakt:

Re: Zdjęcia do kalendarza 2016

Post autor: Czyzyk »

Jakość kalendarza była świetna. Tylko poprawić zdjęcia i będzie bardzo dobry produkt!
Obrazek
kalarepa150
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2016, o 14:38
Model Lexusa: RX
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zdjęcia do kalendarza 2016

Post autor: kalarepa150 »

JA też sobie zrobiłam kalendarz na 2016 z Leksusem, ale dla odmiany nie mam Pań, ale mojego Pana ;) :hobby:
Awatar użytkownika
banan1984
Lex Driver
Posty: 469
Rejestracja: 3 paź 2013, o 11:52
Model Lexusa: 3S-GE
Skąd:: Dublin
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Zdjęcia do kalendarza 2016

Post autor: banan1984 »

Czyzyk pisze:Nie wiem kto ma jakie foty zimowe. ale myślę że zimowymi moge pomóc. Zresztą u mnie foty na bieżąco są robione.

Tylko please.. niech w 2k17 nie bedzie fotki strzelonej telefonem na kartoflowej drodze pod domem, albo takie tam z podwórka bo to żenada. Jeśli ktoś ma parcie na kalendarz, niech zrobi profi sesje auta. Fotografów jak przysłowiowych psów teraz na rynku, więc każdy znajdzie coś dla Siebie.

A pomysł żeby zbierać foty już jest bardzo dobry!

Sam jestes kartoflana droga przed domem. Zdjecie zrobilem D700 z 50mm f/1.4 w rozdzielczosci maksymalnej i takie tez nie skapresowane wyslalem oraz wyslalem kilka innych jeszcze a to ze kolega od kalendarza takie wybral a nie inne to nie moja wina.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości