Co dziś zrobiłem przy swoim Lexusie

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
wolnemiasto
Lex user
Posty: 63
Rejestracja: 16 lis 2015, o 00:16
Model Lexusa: jeszcze brak
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłem przy swoim Lexusie

Post autor: wolnemiasto »

zamówiłem opony zimowe
225/45/17
245/45/17
meble, krzesła, fotele - biurowe, hotelowe, restauracyjne... http://www.alias.org.pl
Awatar użytkownika
lewmichal
Lex user
Posty: 191
Rejestracja: 9 sty 2015, o 12:05
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Świdnik
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłem przy swoim Lexusie

Post autor: lewmichal »

Wykonałem ostatnią przejażdżkę póki sucho przed zimą. Podbiłem ciśnienie w oponach o 1 bar, doładowałem aku na full i zatankowałem zbiornik paliwa na full. Lex czeka w garażu do wiosny.
Obrazek
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłem przy swoim Lexusie

Post autor: baniaq »

lewmichal pisze:Wykonałem ostatnią przejażdżkę póki sucho przed zimą. Podbiłem ciśnienie w oponach o 1 bar, doładowałem aku na full i zatankowałem zbiornik paliwa na full. Lex czeka w garażu do wiosny.
Zazdro :(

Wczoraj o 3ciej nad ranem zmieniłem koła na setup zimowy. Właśnie uczę się jeździć na niskim ciśnieniu, balonie i małej szerokości (205/50/17). Dramat jakiś :D
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłem przy swoim Lexusie

Post autor: Dawid0ss »

baniaq pisze:
lewmichal pisze:Wykonałem ostatnią przejażdżkę póki sucho przed zimą. Podbiłem ciśnienie w oponach o 1 bar, doładowałem aku na full i zatankowałem zbiornik paliwa na full. Lex czeka w garażu do wiosny.
Zazdro :(

Wczoraj o 3ciej nad ranem zmieniłem koła na setup zimowy. Właśnie uczę się jeździć na niskim ciśnieniu, balonie i małej szerokości (205/50/17). Dramat jakiś :D
Przesadzacie :-D Nie lubię jeździć na zimowych felach, ale poprawę komfortu na kapciu 205/55/16 czuć od razu :-)
Awatar użytkownika
luki90
Lex Driver
Posty: 309
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 21:23
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłem przy swoim Lexusie

Post autor: luki90 »

i u mnie wleciały nówki zimówki, tylko ja mam taki komfort że nie muszę się przestawiać, ponieważ lato i zima to 205/55/16 :D
www.facebook.com/kolorowakoszulka
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłem przy swoim Lexusie

Post autor: Dawid0ss »

luki90 pisze:i u mnie wleciały nówki zimówki, tylko ja mam taki komfort że nie muszę się przestawiać, ponieważ lato i zima to 205/55/16 :D
No i fest. Niski profil opony owszem fajnie wygląda, ale na nasze drogi .... Zawsze o tym myślę, jak się przebijam przez jakieś tory, koleiny, dziury itp.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłem przy swoim Lexusie

Post autor: Yarecki »

A ja dziś nie uwierzycie dłubałem sobie w nosie "przy swoim lexusie".
Może mi ktoś, tępakowi wytłumaczyć, narysować czy jeszcze inaczej rozjaśnić co wnoszą tego typy tematy :szok:.
"Fejsbuk" już jeden jest więc kolejnego nikt chyba nie potrzebuje :biggrin2:
Awatar użytkownika
luki90
Lex Driver
Posty: 309
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 21:23
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłem przy swoim Lexusie

Post autor: luki90 »

jak na forum nudy to powstają takie tematy, poza tym żeby czymś się pochwalić to nie trzeba zakładać nowego tematu lub tematu ze swoim lexem.
www.facebook.com/kolorowakoszulka
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłem przy swoim Lexusie

Post autor: Dawid0ss »

luki90 pisze:jak na forum nudy to powstają takie tematy, poza tym żeby czymś się pochwalić to nie trzeba zakładać nowego tematu lub tematu ze swoim lexem.
Co dziś zrobiłem przy swoim Lexusie ? Dziś przy swoim Lexusie podrapałem się po dupie ! ;-)
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłem przy swoim Lexusie

Post autor: Yarecki »

luki90 pisze:jak na forum nudy to powstają takie tematy, poza tym żeby czymś się pochwalić to nie trzeba zakładać nowego tematu lub tematu ze swoim lexem.
Tylko czym tu się chwalić? Równie dobrze możesz napisać że pijesz teraz kawę pellini średnio wypaloną, z nutą czekoladową i aksamitną kremą :pijak: albo że żresz kanapkę z zepsutym "francuskim" serem przecież to woła o pomstę do nieba "koledzy".
Takie tematy nic a nic nie wnoszą, a poszedłbym dalej sprawiają, że forum staje się "puste".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości