Chorwacjia Istria

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Chorwacjia Istria

Post autor: passat1978 »

Witam wszystkich użytkowników forum, czas powoli planować wakacje , wiec mam do Was małe pytanko:
chce w tym roku ruszyć do Istria, czy ma ktoś ciekawy namiar na dom? dla 6 osób dorosłych i 3 dzieci, z podziałem 2, 2+2, 2+1?
Aby nie było bardzo daleko od plaży i koniecznie by był z Klimą
ja planuje wyjazd 02.07 do 13.0716r - ok 10 dni na miejscu
Będę wdzięczny za sugestie pozdrawiam
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
Awatar użytkownika
Pepe_GD
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:37
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: Chorwacjia Istria

Post autor: Pepe_GD »

Najlepiej pytać na cro.pl ;) . Sam szukałem info o noclegach tyle że na południu i im więcej szukałem i pytałem tym mniej wiedziałem, kwater jest tak duży ogrom do wyboru że głowa boli. Powodzenia w organizowaniu wypadu i udanych wakacji ;). Sam marze by zjechać lexem całe bałkany... może kiedyś :beach:
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: Chorwacjia Istria

Post autor: michalllw »

Zwiedziłem całą Istrie i polecam Rabac, miejscowość super, byłem tam kilka razy i w tym roku też jedziemy. Hasło w google: tourist agencija+miejscowość. Szukaj raczej na wschodzie Istrii ponieważ na zachodzie jest zimiejsze morze i jest syf w morzu :ok:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
dabik
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 18 gru 2014, o 00:00
Model Lexusa: GS
Skąd:: woj. Małopolskie
Kontakt:

Re: Chorwacjia Istria

Post autor: dabik »

Piękne rejony, w ogóle Chorwacja i Czarnogóra to moim zdaniem jedne z najwspanialszych destynacji wakacyjnych.
MączeK
Lex user
Posty: 233
Rejestracja: 4 lis 2010, o 11:52
Model Lexusa: RX
Skąd:: ***
Kontakt:

Re: Chorwacjia Istria

Post autor: MączeK »

Zwiedziłem Cro wzdłuż i wszerz jeżeli chodzi o Istrie polecam Rovinji lub wczesniej wspomniany Rabac przy okazji przejazd do Baski na wyspe Krk przez Opatije i Rijeke droga nad wybrzezem oraz w druga strone Pule ze swietym zabytkowym amfiteatrem, Jezli chodzi o Dalmacje to nie wiem co ludzie widza w Makarskiej( dla mnie to jak 3miasto w Polsce, tlum, drozyzna i nic wiecej) osobiście polecam Dalmację Południową ( wiem daleko, ale dla tego kto lubi jeździć autem to czysta przyjemność , szczególnie omijając autostradę i jadąc wybrzeżem adraityckim:) a w szczególności miejscowość Plat gdzie góry wchodzą do morza i można mieć apartament np: ze strumykiem płynącym z gór do morza który przechodzi przez salon, a fale adriatyku odbijają się od betonowego ogromnego tarasu:) Bardzo blisko do Dubrovnika perły Chorwacji!
Awatar użytkownika
blue
Lex Maniak
Posty: 983
Rejestracja: 2 sty 2014, o 20:16
Model Lexusa: IS200 Sport
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Chorwacjia Istria

Post autor: blue »

Również polecam południową Dalmację (co prawda w Istrii nie byłem, więc nie mam porównania). W zeszłym roku byłem w okolicach Omiśia w czerwcu i było tak, jak lubię - luźno na plaży, cisza wieczorem, krewetki z grilla i zimny Cichan z polskich zapasów ;)
Makarska to niezły spęd. Przed sezonem było tam dość tłoczno. W sezonie pewnie jest gorzej, niż w Milenie ;)
muzz
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 4 kwie 2015, o 20:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Chorwacjia Istria

Post autor: muzz »

Makarska to spęd ale już miejscowości ościenne potrafią być spoko.
Czarny79
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2016, o 09:27
Model Lexusa: RX
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chorwacjia Istria

Post autor: Czarny79 »

Ja jestem właśnie po urlopie w Chorwacji i szczerze polecam piękną chorwacką wyspę - Korculę :) Podobno tam urodził się Marco Polo. Wysepka jest niezwykle urokliwa, czuć rodzinny klimat :)
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Re: Chorwacjia Istria

Post autor: passat1978 »

Ja w tym roku bylem po raz 3 w CRO i na pewno nie ostatni. miejscowość Ribarica
CRO.jpg
CRO.jpg (127.27 KiB) Przejrzano 6011 razy
, spokój i cisza, choć trochę brakowało mi małych baletów.
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
Afrost
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 30 mar 2015, o 23:01
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Białystok
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Chorwacjia Istria

Post autor: Afrost »

blue pisze:Również polecam południową Dalmację (co prawda w Istrii nie byłem, więc nie mam porównania). W zeszłym roku byłem w okolicach Omiśia w czerwcu i było tak, jak lubię - luźno na plaży, cisza wieczorem, krewetki z grilla i zimny Cichan z polskich zapasów ;)
Po prostu mało co nie dostałem zawału jak to przeczytałem ... jak tak można takiej profanacji się dopuścić i do tego publicznie przyznać ;)
Piwo z Polski do Chorwacji targać ? :omg: co innego do Polski ja znajomych proszę by mi przywieźli jak są a ja w danym roku nie pojadę. Ożujsko i Karlovacko, bagażnik się ugina ale zawsze jakoś luzem wepchnę kilka zgrzewek tych trunków i zimą wspominam miłe czasy plażowania i zwiedzania.

P.S.
Może w tym roku ktoś z forum wybiera się do Chorwacji ja jeżdżę od paru ładnych lat do Omisa. Ale ten strumyk przepływający przez taras zaciekawił mnie i zajmę się zaraz szukaniem gdzie to może być i jak tam wygląda plaża , z domu i tak mam 1800km w jedną stronę więc parę set nie robi mi już różnicy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości