Rejestrator jazdy

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bulikcbr
Lex user
Posty: 288
Rejestracja: 15 mar 2012, o 20:42
Model Lexusa: był IS 200 jest RX 400
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: bulikcbr »

Witam posiadam rejestrator g-tech x53 i podczas jazdy na odcinku np. 1km nagrywa ten odcinek na kilka razy a nie jeden film od włączenia się urządzenia do wyłączenia.Do tego na nagraniu słychać zakłócenia w czym może być problem?Przewody zasilające wzięte z (ACC- z zapalniczki.masa z obudowy a stały + z kostki pod schowkiem w samochodzie)
Awatar użytkownika
machony79
Lex Driver
Posty: 461
Rejestracja: 30 sie 2020, o 15:22
Model Lexusa: NX200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: machony79 »

bulikcbr pisze:Witam posiadam rejestrator g-tech x53 i podczas jazdy na odcinku np. 1km nagrywa ten odcinek na kilka razy a nie jeden film od włączenia się urządzenia do wyłączenia.Do tego na nagraniu słychać zakłócenia w czym może być problem?Przewody zasilające wzięte z (ACC- z zapalniczki.masa z obudowy a stały + z kostki pod schowkiem w samochodzie)
U stawieniach można zmienić długość nagrywanych filmów. Ustawia się czas w minutach.
Awatar użytkownika
_3rd
Lex user
Posty: 204
Rejestracja: 14 cze 2019, o 14:11
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: United Kingdom
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: _3rd »

Indiana75 pisze:Po co wam takie rejestratory?
Aby na StopCham na YT pojawiało się więcej odcinków :biggrin2:
FALCO
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 2 wrz 2017, o 01:50
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: FALCO »

Cześć, podłączę się pod dyskusję bo ostatnio spędziłem kilka ładnych godzin przy komputerze aby kupić coś naprawdę sensownego. Czytałem testy, opinie, oglądałem filmiki i ku mojemu zdziwieniu wygrała kamerka z niskiej półki cenowej..... XBLITZ S4 . Za cenę 240 zł. idealnie pisze w dzień i zaskakująco poprawnie w nocy.
Jest malutka, nie widać jej za lusterkiem a monitorem jest Twój smartfon. Dla mnie super. Polecam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości