Problem z Audi a4 2012r

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Problem z Audi a4 2012r

Post autor: sebek8888 »

Witam. Znajomy chce kupic a4 2.0TDI :)z 2012 roku po kolizji. Podczas ogledzin wyszlo ze kilka sekund po odpaleniu gasnie wyswietlacz od MMI , radio przestaje grac. Sprzedajacy twierdzi ze to wina radia bo robi jakies zwarcie.skoro tak to czemu po zgaszeniu i ponownym odpaleniu znow dziala przez chwile? Macie jakies inne sugestie? Czy odpalone poduszki i kurtyna moga miec z tym cos wspolnego?
miro38
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 7 maja 2016, o 08:18
Model Lexusa: lexus is 250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Problem z Audi a4 2012r

Post autor: miro38 »

Trochę kot w worku..
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Problem z Audi a4 2012r

Post autor: Dawid0ss »

sebek8888 pisze:Witam. Znajomy chce kupic a4 2.0TDI :)z 2012 roku po kolizji. Podczas ogledzin wyszlo ze kilka sekund po odpaleniu gasnie wyswietlacz od MMI , radio przestaje grac. Sprzedajacy twierdzi ze to wina radia bo robi jakies zwarcie.skoro tak to czemu po zgaszeniu i ponownym odpaleniu znow dziala przez chwile? Macie jakies inne sugestie? Czy odpalone poduszki i kurtyna moga miec z tym cos wspolnego?
Moja sugestia jest taka, aby olać auto. Co to mało Audi 2.0 tdi na rynku ? Omg wszędzie tego na pęczki, więc raczej Twój kolega ma w czym wybierać. Pzdr
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Problem z Audi a4 2012r

Post autor: ledziu »

Dawid0ss pisze:
sebek8888 pisze:Witam. Znajomy chce kupic a4 2.0TDI :)z 2012 roku po kolizji. Podczas ogledzin wyszlo ze kilka sekund po odpaleniu gasnie wyswietlacz od MMI , radio przestaje grac. Sprzedajacy twierdzi ze to wina radia bo robi jakies zwarcie.skoro tak to czemu po zgaszeniu i ponownym odpaleniu znow dziala przez chwile? Macie jakies inne sugestie? Czy odpalone poduszki i kurtyna moga miec z tym cos wspolnego?
Moja sugestia jest taka, aby olać auto. Co to mało Audi 2.0 tdi na rynku ? Omg wszędzie tego na pęczki, więc raczej Twój kolega ma w czym wybierać. Pzdr
Ale tu chodzi o rocznik więc pomyśl jak zareaguje sąsiad jeżeli jeżdże świecącym trupem z 2012r a miałbym jeździłbym autem 2008r :biggrin2:
Już nie mówiąc że lex pewnie musiałby być z 1998r i dalej byłby droższy od przystanku ałdi z 2012r. :biggrin2:
Zasada jest prosta "Janusz udaje że ma kaskę a nie ma a Mirek się cieszy"... :biggrin2:
dizorak
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 7 mar 2016, o 08:46
Model Lexusa: is200
Skąd:: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: dizorak »

Prawdopodobnie sensor zderzeniowy odcina paliwo.
dizorak
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 7 mar 2016, o 08:46
Model Lexusa: is200
Skąd:: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: dizorak »

Miałem tak w golfie IV
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: Problem z Audi a4 2012r

Post autor: sebek8888 »

Dawid0ss pisze:
sebek8888 pisze:Witam. Znajomy chce kupic a4 2.0TDI :)z 2012 roku po kolizji. Podczas ogledzin wyszlo ze kilka sekund po odpaleniu gasnie wyswietlacz od MMI , radio przestaje grac. Sprzedajacy twierdzi ze to wina radia bo robi jakies zwarcie.skoro tak to czemu po zgaszeniu i ponownym odpaleniu znow dziala przez chwile? Macie jakies inne sugestie? Czy odpalone poduszki i kurtyna moga miec z tym cos wspolnego?
Moja sugestia jest taka, aby olać auto. Co to mało Audi 2.0 tdi na rynku ? Omg wszędzie tego na pęczki, więc raczej Twój kolega ma w czym wybierać. Pzdr
Ten egzemplarz jest sporo ponizej ceny rynkowej.... nawet wliczajac koszty naprawy..... jedynie to radio martwi...
ledziu pisze: Ale tu chodzi o rocznik więc pomyśl jak zareaguje sąsiad jeżeli jeżdże świecącym trupem z 2012r a miałbym jeździłbym autem 2008r :biggrin2:
Już nie mówiąc że lex pewnie musiałby być z 1998r i dalej byłby droższy od przystanku ałdi z 2012r. :biggrin2:
Zasada jest prosta "Janusz udaje że ma kaskę a nie ma a Mirek się cieszy"... :biggrin2:
Nie ma co sie nasmiewac, nie kazdemu lexus sie podoba. A argument o udawaniu ze ma sie kase mozna odwrocic w druga strone....albo ktos moze powiedziec ze jezdzisz starym GSemem i go tuningujesz bo cie nie stac na nowego ISFa:) Nie atakuje, pokazuje tylko ze nie ma co sie zaraz nasmiewac chociaz nie wiesz co nim kieruje;) chociaz ja tez a4 2.0Tdi bym nie kupil
dizorak pisze:Prawdopodobnie sensor zderzeniowy odcina paliwo.
Nie rozumiem o czym piszesz;)
Keepmovin
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 24 paź 2012, o 02:18
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Problem z Audi a4 2012r

Post autor: Keepmovin »

Sensor zderzeniowy to nie jest taka kulka osadzona w gniezdzie, ktora jak wypada (np. podczas zderzenia) to odcina cale zasilanie, zeby sie nic nie zapalilo jakby cos ?
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Problem z Audi a4 2012r

Post autor: Miłosz »

Nigdy w temacie aut powypadkowych nie siedziałem , ale wiem że czyści się sterownik abg po dzwonku , można to zrobić np programem Airbag Tool. Jak się nie mylę to może mieć również wpływ na zasilanie.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Problem z Audi a4 2012r

Post autor: Dawid0ss »

sebek8888 pisze:Ten egzemplarz jest sporo ponizej ceny rynkowej.... nawet wliczajac koszty naprawy..... jedynie to radio martwi...
To akurat dla mnie żaden argument. Teraz kupisz poniżej ceny rynkowej, później sprzedasz poniżej ceny rynkowej. A tego typu tematy mogą stanowić tylko i wyłącznie źródło potencjalnych problemów i utrudnień przy sprzedaży. Pzdr
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości