Badanie trzeźwości

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Badanie trzeźwości

Post autor: adamsky73 »

carsik pisze:to ja pzepraszam, bo nie życzę Ci tego, ale jak zginie Ci ktoś bliski z powodu działań takiego poweekendowego debila to zapewne zmienisz zdanie
Ja napisałem że jestem akurat za. Więc mam zmienić zdanie na przeciwne? Hmmm
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
muzz
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 4 kwie 2015, o 20:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Badanie trzeźwości

Post autor: muzz »

Żeście się chopoki zrozumieli ;)
Na szczęście społeczeństwo jest coraz bardziej świadome jeżeli chodzi o picie i prowadzenie :)
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Badanie trzeźwości

Post autor: carsik »

adamsky73 pisze:
carsik pisze:to ja pzepraszam, bo nie życzę Ci tego, ale jak zginie Ci ktoś bliski z powodu działań takiego poweekendowego debila to zapewne zmienisz zdanie
Ja napisałem że jestem akurat za. Więc mam zmienić zdanie na przeciwne? Hmmm

a sorki, faktycznie. Jakoś opacznie CIę zrozumiałem i skoncentrowałem sie na tej opresyjności. Przepraszam
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
JanB
Lex Driver
Posty: 371
Rejestracja: 29 lip 2012, o 21:37
Model Lexusa: GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Badanie trzeźwości

Post autor: JanB »

Potwierdza się nielegalność łapanek http://moto.onet.pl/aktualnosci/akcje-t ... wem/06d2e5
PS. Ja twierdzę wciąż, że zaczęliśmy jeździć wolniej, nie pijemy jak kiedyś, co spowodowało mniejsze wpływy z mandatów do budżetu, więc policja zaostrza metody.
Pozdrawiam
JanB
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości