Biuro tłumaczeń

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
tekro
Lex user
Posty: 73
Rejestracja: 31 sty 2016, o 11:20
Model Lexusa: IS
Skąd:: Warszawa

Biuro tłumaczeń

Post autor: tekro »

Siemka
Znacie może jakieś biuro tłumaczeń z Warszawy które szybko i sprawnie zajęłoby się przetłumaczeniem umowy i dokumentacji technicznej kilku samochodów?
zack
Lex user
Posty: 49
Rejestracja: 21 lip 2016, o 07:38
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Warszawa

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: zack »

Może trochę więcej informacji?
jakie to ma byc tłumaczenie? Zwykłe czy przysięgłe? Tłumaczysz tutaj dowód rejestracyjny czy też moze zwykła dokumentację
oraz najważniejsze pytanie. JAKI JĘZYK

Jeśli chodzi o angielski to moge polecic Biuro Wersję na Dobrzańskiego. Z tego co jednak wiem to tłumaczą inne języki ( sprowadzałem raz samochód z UK i tłumaczyli mi wszystkie papierki).
tekro
Lex user
Posty: 73
Rejestracja: 31 sty 2016, o 11:20
Model Lexusa: IS
Skąd:: Warszawa

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: tekro »

A sorry, myślałem, że wydało się to oczywiste, że język angielski. A jak to wygląda pod wzgldem kosztów i szybkości pracy? Gdybym pojechał, to są w stanie zrobić mi to od ręki? Czy dokumenty trzeba zostawić tłumaczenie potrwa trochę dłużej?

Masz może do nich jakiś nr tel bądź maila?
zack
Lex user
Posty: 49
Rejestracja: 21 lip 2016, o 07:38
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Warszawa

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: zack »

No wiesz,języków jest sporo. Niekórzy goście sprowadzają samochody z Niemiec i równie dobrze mógłbyś pytać się tutaj o niemiecki ( powiedziałbym, że byłoby to znacznie bardziej sensowne). Tlumaczenia są w miarę szybkie, wszystko zalezy od dogadania sie ale jak jest tego niewiele to masz tłumaczenie jeszcze tego samego dnia , jak jest tego więcej to zajmie to trochę dłużej ale najlepiej jakbyś sam się dopytał ich w temacie. Tutaj masz do nich telefon: (22) 243 09 39 . Swoje biuro mają w Warszawie na Dobrzańskiego 101.
tekro
Lex user
Posty: 73
Rejestracja: 31 sty 2016, o 11:20
Model Lexusa: IS
Skąd:: Warszawa

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: tekro »

zack pisze:No wiesz,języków jest sporo. Niekórzy goście sprowadzają samochody z Niemiec i równie dobrze mógłbyś pytać się tutaj o niemiecki ( powiedziałbym, że byłoby to znacznie bardziej sensowne). Tlumaczenia są w miarę szybkie, wszystko zalezy od dogadania sie ale jak jest tego niewiele to masz tłumaczenie jeszcze tego samego dnia , jak jest tego więcej to zajmie to trochę dłużej ale najlepiej jakbyś sam się dopytał ich w temacie. Tutaj masz do nich telefon: (22) 243 09 39 . Swoje biuro mają w Warszawie na Dobrzańskiego 101.

Spoko - wyszukałem. Hmm, dojazd w miare rozsądny...
A oni mają jakieś www? Możesz wrzucić jakiś namiar?
zack
Lex user
Posty: 49
Rejestracja: 21 lip 2016, o 07:38
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Warszawa

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: zack »

Widzę, że chyba komuś się google zepsuło :)
Ale okey, proszę bardzo... tutaj masz ich stronę: http://biurowersja.pl/
ehnart
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2016, o 10:19
Model Lexusa: GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: ehnart »

Ja chodzę właśnie na kursy angielskiego wrocław i potem chcę zdać egzamin na tłumacza i zająć się takimi tłumaczeniami, bo widzę, że specjalistów od tego nie ma zbyt wielu.
nequar
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2016, o 09:53
Model Lexusa: GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: nequar »

Ja mogę Ci polecić to biuro https://legnica.mling.pl
Sam korzystam z ich usług co jakiś czas i jestem bardzo zadowolony.
moralez
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2016, o 10:04
Model Lexusa: is200
Skąd:: wrocław
Kontakt:

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: moralez »

wystarczy iść na kurs języka niemieckiego wrocław i po problemie :) sam się nauczysz języków i nikt nie będzie ci potrzebny ;)
Seogind
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2022, o 18:39
Model Lexusa: Lexus IS
Skąd:: Warsaw
Kontakt:

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Seogind »

Witam. Firmy mają tendencję do inwestowania więcej w tych ludzi, którzy są wyposażeni w nietradycyjne technologie i umiejętności. Te profile zawodowe są również wysoko płatne. Więc jeśli możesz wcześnie wskoczyć na modę, będziesz miał łatwiejszą ścieżkę. Po ukończeniu studiów możesz wziąć udział w krótkoterminowych kursach zawodowych, aby uzyskać przewagę.
Kursy https://goit.global/pl/courses/fullstackonline/ są oferowane nie tylko do nauki teoretycznej, ale także umożliwiają studentom udział w wielu projektach, które pomagają im zastosować zdobytą wiedzę z bardziej praktycznym podejściem. Projekty te pomagają uczniom zdobyć większe doświadczenie oraz doskonałe praktyki i umiejętności w pracy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości