Dzieciaki z Wielkiej Brytanii - 303 Squadron Team

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Seb-GS430
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 9 lut 2017, o 02:20
Model Lexusa: GS430 V8
Skąd:: Bristol, Ruda Śląska
Kontakt:

Dzieciaki z Wielkiej Brytanii - 303 Squadron Team

Post autor: Seb-GS430 »

Witajcie.

Chciałbym zainteresować Was bardzo ciekawą sprawą, a mianowicie chodzi o bardzo dobrze zapowiadający się GoKart Team "303 Squadron" z Wielkiej Brytanii, w którym to największymi gwiazdami są sami kierowcy - dzieci. :dance3:

Osobiście usłyszałem pierwszy raz o Nich przez przypadek i od razu zwróciłem uwagę na fakt, iż jest to spełnienie marzeń wielu z Nas - miłośników motoryzacji.
Postanowiłem zaczerpnąć wiedzy na Ich temat i bardzo chciałem osobiście poznać zarówno chłopaków, jak i całą "Rodzinę 303".

Okazuje się, że potencjał w kierowcach jest ogromny - już w pierwszym wyścigu tego sezonu, zaobserwowałem wysoki poziom przygotowania pod względem technicznym zarówno wspaniałych chłopaków, jak i Team'u.

Dzięki ciężkiej pracy, była szansa na dwa podium - opanowany i technicznie bardzo dobrze przygotowany Max, poradził sobie w walce o pierwsze miejsce i wygrał.
Colin wykorzystując swoją technikę i doświadczenie, genialnie z każdym kolejnym okrążeniem przymierzał się do wyprzedzenia przeciwnika by wskoczyć na 3 miejsce i osobiście widziałem jak idealnie wykorzystując całość długiego, trudnego zakrętu, wyprzedził i rozpoczął oddalanie się z coraz większą pewnością na podium.
Ze względu na małe zamieszanie w grupie pojazdów, jeden z zawodników stracił swoje dobre miejsce i jego emocje popchnęły go do decyzji, którą delikatnie nazwę "nie sportowym zachowaniem" (uderzenie w tył karta), Colin został wypchnięty z toru na "Jego" zakręcie - ten manewr oczywiście jest nie dopuszczalny w rozumieniu zasad, jednak służby nie dopatrzyły się przewinienia..

Pozostali zawodnicy "303 Squadron" także wykazują ogromny potencjał i sadzę, że tutaj pojawiają się możliwości dla Nas - miłośników sportów motorowych i po prostu chęć pomocy dzieciakom! :acute: :biggrin2:

Bardzo duże emocje nie sprawiły, że ktokolwiek wracał stamtąd bez uśmiechu, bo cały Team traktuje się jak Rodzina i to jest piękne - przede wszystkim ta wartośc pozwala im na coraz to lepsze wyniki i wykorzystywanie potencjału na 100%.
Z biegiem czasu (osobiście po obserwacjach uważam, że to nastąpi) drużyna ma szansę na występy na coraz bardziej prestiżowych torach i zawodach.

Pytanie do Was Kochani brzmi następująco:
Czy bylibyście zainteresowani zasponsorowaniem "303 Squadron Team", która walczy na Brytyjskich torach, za razem upamiętniając historyczne wydarzenia.
Idea piękna, jednak jak wszyscy wiemy - sporty motorowe kosztują, a nie jednokrotnie okazuja się, że "cegiełki" są bezcenne.
Oczywiście zapraszam do kontaktu zarówno firmy jak i osoby prywatne - jestem w kontakcie z Drużyną i z mojej strony jest to wolontarialna inicjatywa, gdyż czuję sercem, że spotkałem ludzi, którzy kochają to co robią, zupełnie jak ja. :ok:

Pozdrawiam Was serdecznie i jestem ogromnie wdzięczny za uwagę.
Kontakt PRIV
lub bezpośrednio z 303 Squadron Team. :hobby: :lol:
Audiofil V8.. :cenzura: :fiu:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości