Strona/aplikacja do prowadzenia dziennika kosztów samochodu

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
OPM
Lex user
Posty: 63
Rejestracja: 18 paź 2021, o 11:37
Model Lexusa: LS 430
Skąd:: Tomaszów Lubelski
Kontakt:

Strona/aplikacja do prowadzenia dziennika kosztów samochodu

Post autor: OPM »

Nabyłem w końcu Lexusa. Zawsze prowadziłem sobie jakiś dziennik kosztów swoich samochodów, do tej pory korzystałem z portalu motostat.pl. Generalnie spoko ale brak aplikacji na telefon i opcji przychodów trochę przeszkadza. Przychody zdarzają się rzadko ale jednak czasami człowiek jakieś opony czy części sprzeda. Korzystacie może z jakichś podobnych stron/aplikacji? Ktoś może coś polecić? Coś bardziej nowoczesnego i intuicyjnego?
angeldireful
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2022, o 09:04
Model Lexusa: 300
Skąd:: Florida, New York, U
Lokalizacja: United States
Kontakt:

Re: Strona/aplikacja do prowadzenia dziennika kosztów samoch

Post autor: angeldireful »

It is well recognized that if you can afford it, you should get new ones. Warranty, service, a certain origin, and so on. For me, a new car with the features I want - powerful gasoline (hybrids are welcome), automatic transmission, decent audio and electrics, air conditioning, leather seats, and 4x4 - costs over PLN 200,000. Zloty (about $250,000). As a result, I was hunting for a secondhand automobile out of a sense of necessity. I believe that other colleagues who do not have sufficient funds do the same. On the other hand, if I wanted to purchase a tiny vehicle equipped with the bare essentials and had 60-70 thousand zlotys to spend, I would most likely seek for a pre-owned vehicle. Some brands that are more small or less expensive basketball legends.
Awatar użytkownika
Herem79
Lex user
Posty: 33
Rejestracja: 17 maja 2019, o 17:04
Model Lexusa: ux
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Strona/aplikacja do prowadzenia dziennika kosztów samoch

Post autor: Herem79 »

Garage Notes - aplikacja na telefon. Miesięczna subskrypcja kosztuje 3zł, ale według mnie jest naprawdę dobra. Monitoruje wydatki i przypomina o nadchodzących wymianach. Dodatkowo dochodzi możliwość obliczania wydatków na paliwo.
Aneta12
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 4 kwie 2022, o 14:59
Model Lexusa: 1223
Skąd:: wwa
Kontakt:

Re: Strona/aplikacja do prowadzenia dziennika kosztów samoch

Post autor: Aneta12 »

Zacząłem śledzić moje wydatki na samochód za pomocą aplikacji co pisze kolega wyżej i jest super


________________
Jesteśmy firmą chlonne24.pl z wieloletnim doświadczeniem w branży pieluch. Naszym celem jest dostarczanie Państwu produktów najwyższej jakości, które są zarówno przystępne cenowo, jak i niezawodne. Oferujemy różne fasony i rozmiary dostosowane do Twoich potrzeb, dzięki czemu znajdziesz najlepszy produkt dla swojego dziecka.
brunokocurmocisila
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2022, o 15:09
Model Lexusa: Toyota
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Strona/aplikacja do prowadzenia dziennika kosztów samoch

Post autor: brunokocurmocisila »

Nie wiem czy taka strona istnieje.. ale jak CI bardzo zależy może zlecić komuś zrobienie takiej. Może bedzie to koszt z 500zł, a jak sprawdzi się to może zrobisz z tego biznes :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości