Co po Lexus-ie??

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: Co po Lexus-ie??

Post autor: prosperopro »

LSy sa na 4 osoby rejestrowane przynajmniej srodek kanapy jest dzielony twardym czyms pokryty skora nowe ls na 100% bo maja 2 fotele elektrycznie regulowane ;) rocznik 2002 +
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
Awatar użytkownika
HOYNA
Lex user
Posty: 67
Rejestracja: 19 sty 2011, o 22:17
Model Lexusa: LS400 UCF10
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co po Lexus-ie??

Post autor: HOYNA »

tomekb pisze:gzoom jeśli chodzi o 3 foteliki to zostaja ci minivany i tu proopnuje mitsubishi grandis ,mazde 5 badź toyote previe (polecam pogadać z kolegą HOYNĄ on ma doswiadczenie w tym temacie)
only Previa, będzie Pan zadowolony :D . Zmieszczą się i foteliki i wózki i rowery.
A co do tematu to ja w przyszłości zmieniłbym swojego UCF10 na UCF20 (taki z końca serii) i to mi już do szczęścia wystarczy. Oczywiście UCF10 też zostaje (już jako KLASYK) :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: Co po Lexus-ie??

Post autor: BeeMiX »

Oprócz SCka mam Porsche Cayman S, ale prawdziwym celem jest 964 Turbo 3.6, coś jak to:
Obrazek

i 993 Turbo:
Obrazek
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: Co po Lexus-ie??

Post autor: Travis »

ja raczej celuje w lexusa na przyszłość... jako że jestem jeszcze młody ambitny i kawaler to raczej będzie Is350 :) ewentualnie GS jeszcze takim jednym marzeniem które chciałbym spełnić to jest SUPRA ehhh :D
Awatar użytkownika
stachulex
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 12 lut 2011, o 00:42
Model Lexusa: gs 300 mk1
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Re: Co po Lexus-ie??

Post autor: stachulex »

ja swojego gs-a nie sprzedam nigdy.na codzien mam inne auta do jezdzenia ale jak bedzie kasa to chyba LX albo GX bym zapodal do codziennej jazdy.jak skoncze projekt gs-a to zbieram na supre mk 4.milosc do 2 jz chyba do konca zycia.
Obrazek
PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Co po Lexus-ie??

Post autor: Ralfx »

Ja na przyszłość rozważam Forestera 2.5XT, Volvo S60 R, oraz Lexusa LS400 najlepiej UCF20. Aczkolwiek gusta mi się co jakiś czas zmieniają więc wszystko pod znakiem " ? "
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: Co po Lexus-ie??

Post autor: legato97 »

U mnie nastepny bedzie LS400 do 97 roku bo da sie jeszcze 2 din zapakowac i usprawnic audio :biggrin2: lub Aristo MK1, z 4x4 tylko Nissan Patrol, do nowych aut jakos mnie nie ciagnie :biggrin2:
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: Co po Lexus-ie??

Post autor: maxkow »

A ja nie wiem na co zmienie , narazie o tym nie mysle. Wiekszosc z tych aut co kiedys chcialem miec , to mialem , a nowych samochodow sie boje , pierdziela sie na maxa.Ostanio latalem swoim bylym SC i mysle ze kiedys bedzie znowu w moim posiadaniu.
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości